X

Оставьте ваш отзыв

Ваша оценка

Цена
Качество
Сроки
 • 044 353 00 01
 • 097 203 19 55
 • 048 738 77 81
 • 093 170 22 13

Кліматичне обладнання з Китаю

Складно обійтися без кліматичного обладнання для будинку, офісу, складу і інших побутових, а також промислових приміщень. Завдяки такому обладнанню вдається створити оптимальний мікроклімат в приміщенні незважаючи на погоду за його межами. Серед найбільш популярних варіантів, які користуються підвищеною популярністю, зустрічаються спліт-системи, радіатори, кондиціонери, вентилятори, конвектори, теплові завіси і т.д.

Особливості кліматичного обладнання з Китаю

Звичайно, при покупці кліматичного обладнання хочеться заощадити і в той же час не втратити в якості. Саме тому так популярно кліматичне обладнання з Китаю, яке за своїми експлуатаційними характеристиками вже абсолютно не поступається іменитим європейським і американським брендам. При цьому користувачі відзначають його доступність, багатий функціонал, стильний дизайн і наявність гарантійного обслуговування. Китайські виробники цілком впевнено займають дані ніші на ринку.

Пропозиції від китайських виробників можуть зацікавити як підприємців, так і людей, які хочуть облаштувати свій будинок. Вибір кліматичного обладнання залежить необхідних функцій. Так, кліматична техніка допоможе створити оптимальні умови в певний сезон, будь то весна, літо або осінь і зима.

До найбільш популярному кліматичного встаткування відноситься:

 • радіатори – найбільш економічний спосіб обігріву. Функціонують за принципом конвекції. Існують моделі виконані з алюмінію, сталі та інших матеріалів. Легко підібрати потрібні параметри і дизайн;
 • електрокаміни – одна з різновидів обігрівального обладнання, яка стилістично імітує справжній камін;
 • теплові завіси – обладнання, яке застосовується для створення теплового бар’єра на шляху проходження холодних повітряних мас. Найчастіше ставиться близько вхідних дверей в громадських приміщеннях з великим потоком людей;
 • конвектори – використовуються для побутових приміщень. Працюють від електрики і забезпечують конвекцію. Як правило, потужність не перевищує 3 кВт;
 • вентилятори – підлогові, настільні, настінні і стельові. Використовуються для обдування приміщення;
 • зволожувачі та очищувачі повітря – використовуються для зволоження повітря в приміщенні і його очищення;
 • кондиціонери та спліт-системи – застосовуються для побутового та промислового сектора, забезпечують підтримку заданої температури.

Найбільш вигідно купувати в Китаї обладнання оптом. Фабрики здатні співпрацювати з клієнтом і виконувати спеціальні замовлення з урахуванням індивідуальних вимог. Наприклад, якщо вам не вдалося знайти відповідне обладнання, що буває рідко, то ви можете зв’язатися з представниками компанії і обговорити проект кліматичного обладнання на замовлення. Після чого залишається тільки оформити угоду і вирішити питання з доставкою.

Питання доставки – важливий етап. Вона повинна бути недорогий і забезпечити збереження обладнання. Компанія Topcargo допоможе з оперативної і якісної доставкою з Китаю на вигідних для вас умовах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Заказать доставку

Авиа доставка Авиа доставка Сборные грузы Сборные грузы Контейнерные перевозки Контейнерные перевозки Авто доставка Авто доставка Выкуп Выкуп Поиск поставщика Поиск поставщика

Обращайтесь к нам

[contact-form-7 id="11414" title="Лид форма на странице поста слева"]

Последние новости

Ідея для бізнесу: косметика з Китаю

Китайська косметика має відмінну рису: натуральні інгредієнти і дешевизна. Саме ...

Китайська меблі

Чому так багато закупівель проводиться саме з Китаю? Справа в ...

Почати бізнес з Китаєм: що краще продавати?

Китай – це справжній рай для бізнесменів, адже саме тут ...

Оптика для автомобіля з Китаю

Підбираючи оптику для автомобіля, власники хочуть отримати не тільки якісний ...

 • 044 353 00 01