language-switcher

 • Русский
 • X

  Залишіть ваш відгук

  Ваша оцінка

  Цена
  Качество
  Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  Міфи про товари з Китаю

  Незважаючи на популярність китайських товарів, вони досі оповиті величезною кількістю стереотипів та міфів. І в цьому матеріалі ми б хотіли їх розвінчати.

  Міфи про товари з Китаю: що потрібно знати?

  1. Міф: якщо товар коштує недорого, значить, розвалиться за тиждень. Насправді низькі ціни не завжди пояснюються поганою якістю. Встановлювати невисокі ціни китайцям дозволяють особливості економіки.
  2. Міф: у китайських онлайн-магазинах можна знайти лише фейкові версії брендових речей або підроблену техніку. Насправді є самостійні китайські бренди зі світовим ім’ям. Підробки в онлайн магазинах дійсно бувають: наприклад, вони були завалені помадами від Кайлі Дженнер за 1,5 долара, підробленими кедами Converse та іншими товарами. Однак це лише частина ринку. Брендова китайська електроніка продається в онлайн магазинах нарівні з недорогими товарами. Це означає, що невисока вартість товару не завжди говорить про його погану якість. Загалом репліки та копії дійсно досі виготовляються в Китаї у величезних кількостях, але мають місце бути й оригінальні бренди, які перенесли до КНР свої виробництва. Плюс – досить багато продукції ноунейм, а також товарів від локальних китайських брендів.
  3. Міф: якість китайських товарів залишає бажати кращого. “Китайський” вже давно не синонім слова “неякісний”. Є чимало гучних брендів — чудове підтвердження цього. Зовсім недавно КНР була просто гігантською фабрикою зі збирання продуктів європейських та американських компаній. Тим більше, варто враховувати, що дуже багато марок, у тому числі люксових, перенесли свої виробництва до Китаю, щоб збільшити маржу і менше витрачати в процесі створення продукції. Пов’язано це із феноменально дешевою робочою силою в Китаї. Але в цілому, зрозуміло, звідки ростуть ноги у цього стереотипу. Так як у Китаї виробляється абсолютно все і у величезних кількостях, то і якість може бути абсолютно будь-якою. А міф про погані товари з бірками «Made in China» склався у 1990-ті, коли на ринки України, Росії та Європи ринув найдешевший китайський ширвжиток. Але сьогодні ситуація принципово інша: китайці шиють відмінний одяг із гарних тканин та якісної фурнітури, роблять відмінні гаджети, якісні меблі, хорошу косметику, різні предмети побуту, автомобільні товари, товари для дітей, для туризму. Там можна знайти абсолютно все!
  4. Міф: китайські товари токсичні та шкідливі для здоров’я, особливо вироби із пластику. Якщо кілька десятків років тому цей вислів цілком міг претендувати на істинність, то сьогодні все зовсім не так. Товари, які виробляються в Китаї, контролюються досить великою кількістю інстанцій, продукція має бути сертифікована, а для того, щоб вона була сертифікована, вона повинна відповідати величезній кількості норм, у тому числі – нормам безпеки. Таким чином, китайська продукція – дійсно безпечна і турбуватися вам нема про що. При необхідності, ви можете запитати продавця про наявність усіх потрібних сертифікатів.
  5. Міф: доставка товарів із Китаю надзвичайно дорога. Насправді, шлях з Китаю будь-які товари роблять дійсно неблизький. Але сьогодні логістика дуже вдало оптимізована. Якщо ви замовляєте товари в роздріб, то найімовірніше вони дійдуть до вас, буквально, за пару тижнів. А ще доставку в цьому випадку найчастіше покриває продавець. Якщо ж йдеться про опт, то про доставку варто подбати самостійно, або знайти грамотного посередника, який оптимально організує всю логістику. Наприклад, якщо ви шукаєте такого посередника, який зможе організувати доставку морем або авіа, то фахівці компанії Topcargo із задоволенням вам допоможуть. Швидка, бюджетна, безпечна та якісна доставка будь-яких товарів з Китаю, пошук перевірених постачальників, а також доставка “під ключ”: яка дозволяє повністю делегувати всю роботу з логістики. Бізнес з Китаєм разом з нами – це просто та максимально вигідно!

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Замовити доставку

  Авіа доставка Авіа доставка Сборные грузы Збірні грузи Контейнерные перевозки Контейнерні перевезення Авто доставка Авто доставка Выкуп Викуп Поиск поставщика Пошук постачальника

  Звертайтесь до нас

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01