language-switcher

 • Русский
 • X

  Залишіть ваш відгук

  Ваша оцінка

  Цена
  Качество
  Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  Морське страхування для вантажу з Китаю – навіщо і чому

  Це страхування ризиків, які безпосередньо пов’язані з транспортуванням вантажу по морю. Сюди входить і майнове страхування і страхування відповідальності за збереження товару і судів перед третіми особами. Перевезення з Китаю по морю – це популярний спосіб транспортування вантажу великими партіями. Страхування таких перевезень – звичайна процедура, яка рятує як перевізника, так і одержувача товарів.

  Суть страхування

  Морське страхування – це важлива складова міжнародних перевезень і в загальному міжнародних відносин. Сучасні реалії не дозволяють національним страховикам ефективно захищати майнові інтереси страхувальників. Тому складання договорів страхування захищає як перевізника, так і страхувальника, якщо договір складений на міжнаціональному рівні.

  Об’єкти морського страхування

  Законодавство країн, які задіяні у перевезенні та отриманні товару, виділяє кілька об’єктів морського страхування. Це ті речі, які при пошкодженні, втрати будуть застраховані. До них відносяться:

  • безпосередньо судно.
  • Вантаж.
  • Відповідальність власника судна.
  • Плата за експлуатацію судна.
  • Фрахт (плата за перевезення товару).
  • Зарплата членам екіпажу і капітану, кошти на репатріацію.

  Генеральний договір страхування

  Деякі компанії в СНД регулярно співпрацюють з китайськими перевізниками. Їм немає сенсу складати страхові договори на кожну транспортування, тому багато організацій перейшли на страхові договори. Наприклад, всі перевезення компанії захищені страховкою на певний час.

  Якщо без генерального договору довелося б скласти 15 окремих договорів, то з ним можна скласти генеральний документ, який захистить протягом терміну всі 15 перевезень. Цифри наведені для прикладу, але ми бачимо, що це значно раціональніше. До того ж, один договір буде «коштувати» менше, ніж сумарно кожен окремо. Але на двох сторонах договору залишається зобов’язання давати інформацію щодо кожної відправки.

  Що не покриває страхування

  Є винятки, що не покриваються страховкою. Вони різняться в залежності від країни, які співпрацюють і їх законодавства. Але є загальні виключення, які зустрічаються майже завжди.

  По-перше, до них відносять загибель, пошкодження або витрати, які пов’язані з помилкою страхувальника. Ті ж труднощі, але викликані поганою якістю упаковки. Це не тільки упаковка в звичному розумінні, а й укладання в контейнери, підйомник. По-друге, страхування не підлягає природна витік або втрата обсягу вантажу під час транспортування.

  Страховці не підлягає захоплення, арешт або затримання судна (крім піратства). Чи не покриваються випадки, коли судно зустрічається з кинутими знаряддями війни.

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Замовити доставку

  Авіа доставка Авіа доставка Сборные грузы Збірні грузи Контейнерные перевозки Контейнерні перевезення Авто доставка Авто доставка Выкуп Викуп Поиск поставщика Пошук постачальника

  Звертайтесь до нас

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01