X

Оставьте ваш отзыв

Ваша оценка

Цена
Качество
Сроки
 • 044 353 00 01
 • 097 203 19 55
 • 048 738 77 81
 • 093 170 22 13

Морське страхування для вантажу з Китаю – навіщо і чому

Це страхування ризиків, які безпосередньо пов’язані з транспортуванням вантажу по морю. Сюди входить і майнове страхування і страхування відповідальності за збереження товару і судів перед третіми особами. Перевезення з Китаю по морю – це популярний спосіб транспортування вантажу великими партіями. Страхування таких перевезень – звичайна процедура, яка рятує як перевізника, так і одержувача товарів.

Суть страхування

Морське страхування – це важлива складова міжнародних перевезень і в загальному міжнародних відносин. Сучасні реалії не дозволяють національним страховикам ефективно захищати майнові інтереси страхувальників. Тому складання договорів страхування захищає як перевізника, так і страхувальника, якщо договір складений на міжнаціональному рівні.

Об’єкти морського страхування

Законодавство країн, які задіяні у перевезенні та отриманні товару, виділяє кілька об’єктів морського страхування. Це ті речі, які при пошкодженні, втрати будуть застраховані. До них відносяться:

 • безпосередньо судно.
 • Вантаж.
 • Відповідальність власника судна.
 • Плата за експлуатацію судна.
 • Фрахт (плата за перевезення товару).
 • Зарплата членам екіпажу і капітану, кошти на репатріацію.

Генеральний договір страхування

Деякі компанії в СНД регулярно співпрацюють з китайськими перевізниками. Їм немає сенсу складати страхові договори на кожну транспортування, тому багато організацій перейшли на страхові договори. Наприклад, всі перевезення компанії захищені страховкою на певний час.

Якщо без генерального договору довелося б скласти 15 окремих договорів, то з ним можна скласти генеральний документ, який захистить протягом терміну всі 15 перевезень. Цифри наведені для прикладу, але ми бачимо, що це значно раціональніше. До того ж, один договір буде «коштувати» менше, ніж сумарно кожен окремо. Але на двох сторонах договору залишається зобов’язання давати інформацію щодо кожної відправки.

Що не покриває страхування

Є винятки, що не покриваються страховкою. Вони різняться в залежності від країни, які співпрацюють і їх законодавства. Але є загальні виключення, які зустрічаються майже завжди.

По-перше, до них відносять загибель, пошкодження або витрати, які пов’язані з помилкою страхувальника. Ті ж труднощі, але викликані поганою якістю упаковки. Це не тільки упаковка в звичному розумінні, а й укладання в контейнери, підйомник. По-друге, страхування не підлягає природна витік або втрата обсягу вантажу під час транспортування.

Страховці не підлягає захоплення, арешт або затримання судна (крім піратства). Чи не покриваються випадки, коли судно зустрічається з кинутими знаряддями війни.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Заказать доставку

Авиа доставка Авиа доставка Сборные грузы Сборные грузы Контейнерные перевозки Контейнерные перевозки Авто доставка Авто доставка Выкуп Выкуп Поиск поставщика Поиск поставщика

Обращайтесь к нам

  Последние новости

  Ідея для бізнесу: косметика з Китаю

  Китайська косметика має відмінну рису: натуральні інгредієнти і дешевизна. Саме ...

  Китайська меблі

  Чому так багато закупівель проводиться саме з Китаю? Справа в ...

  Почати бізнес з Китаєм: що краще продавати?

  Китай – це справжній рай для бізнесменів, адже саме тут ...

  Оптика для автомобіля з Китаю

  Підбираючи оптику для автомобіля, власники хочуть отримати не тільки якісний ...

  • 044 353 00 01