language-switcher

 • Русский
 • X

  Залишіть ваш відгук

  Ваша оцінка

  Цена
  Качество
  Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  Як знайти надійного посередника в Китаї

  Бізнес з китайськими виробниками в Україні вже довгі роки залишається привабливим, причому не тільки для досвідчених представників торгової галузі, а й для тих, хто вперше бажає спробувати себе у цій сфері.

  Чому? Відомо, що вартість величезної кількості товарів, які виготовлені в Китаї, є дуже низькою, такою можна розраховувати на хороший дохід. Але при цьому розпочинати роботу з виробниками з КНР не так легко, як це може здатися, оскільки ви можете зіткнутися з великою кількістю проблем, більшість яких можна вирішити, якщо частину функцій візьме на себе посередник у Піднебесній.

  Де знайти посередника в Китаї?

  • Пошук в інтернеті. Введіть у пошуковій системі фразу «Потрібен посередник в Китаї». Вам буде запропоновано безліч приватних осіб та фірм, які працюють у цій галузі.
  • Спілкування на форумах. Залишіть повідомлення на тематичному форумі про те, що вам потрібна своя людина в КНР.
  • Спільні покупки. Якщо вам потрібна маленька партія товару, отримати її у своєму місті ви можете через організатора спільних покупок. Знайти його можна через соціальні мережі, форуми, спеціальні сайти.

  Переваги роботи з посередником

  Він може знайти виробників потрібної вам продукції. Може від вашого імені провести важливі переговори. Перевірити якість того, що зібралися придбати. Може моніторити новинки чи акції. Організувати та постійно контролювати відправку товару. І може виступати як приватна особа, так і працівник офіційно зареєстрованої фірми, залежно від масштабів вашої роботи. Причому фірми-посередники можуть допомогти в оформленні митних документів, оплаті мит, або зберіганні товару на своїх складах.

  Як знайти посередника в Китаї на Taobao

  Якщо ви хочете знайти дешевого посередника ТаоБао, тоді варто вивчити його тарифи на доставку та комісію.

  У будь-якого посередника ви можете знайти опис його послуг. Обов’язково варто дізнатися, як вирішуватиметься претензія, якщо раптом ви отримали бракований товар або зовсім не отримали його. Дізнатися про гарантії. Перевірити посередника на наявність в інтернеті негативних відгуків. Хороші відгуки багато посередників можуть і самі написати. А негативних ніхто не пише. Такий відгук може залишити лише незадоволений клієнт.

  Точні розцінки, приклади та конкретика

  Мало, хто знає, скільки обійдуться в наш час послуги посередника. Замовляючи послуги посередника з України, ви платитимете близько 10-15% від вартості товару, з яким доведеться працювати. Хтось скаже, що це зовсім невелика цифра, але варто знати, що при роботі з китайським посередником ви платитимете лише 5% вартості від великої оптової партії. Звичайно, дрібні спільні замовлення коштуватимуть вам значно дорожче, але не так вже й набагато. Вартість роботи з китайськими посередниками слід розраховувати, виходячи приблизно із зазначеного відсотка, і розуміючи, що дрібна партія все одно буде дорожчою на одиницю або 1 кг товару, ніж велика, оптова.

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Замовити доставку

  Авіа доставка Авіа доставка Сборные грузы Збірні грузи Контейнерные перевозки Контейнерні перевезення Авто доставка Авто доставка Выкуп Викуп Поиск поставщика Пошук постачальника

  Звертайтесь до нас

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01