language-switcher

 • Русский
 • X

  Залишіть ваш відгук

  Ваша оцінка

  Цена
  Качество
  Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  Нове життя для «Мрії»: китайські інвестори мають намір запустити українського гіганта у серійне виробництво

  авиадоставка из Китая

  Перший віце-президент компанії «Антонов», Олександр Коцюба, повідомив сенсаційну новину: найбільший український літак Ан-225, легендарна «Мрія», може вийти у серійний випуск за участю інвесторів із Китаю. На сьогоднішній день повітряний гігант та рекордсмен існує в єдиному екземплярі. Для другого екземпляра поки що створили лише частину фюзеляжу. Виною цьому виявилася незавидна економічна ситуація в країні та на держпідприємстві – адже для будівництва другого такого літака потрібно близько 120 мільйонів доларів!

  Сьогодні у «Мрії», серійний запуск якої коштуватиме 4 мільярди доларів США, з’явилася надія – нею активно зацікавилися китайські інвестори. Варто зазначити, що для Піднебесної ця сума не є чимось неймовірним, і Китай цілком може виділити кошти для серійного запуску українського гіганта.

  У більшості своїй сума піде на підготовку виробництва, виготовлення оснастки, закупівлю обладнання для будівництва. Ведуться переговори, про результати яких стане відомо пізніше.

  Ан-225 – те, чим країна, безумовно, може пишатися. Ставши міждержавним проектом, «Мрія» суттєво підніме імідж України в очах решти світу.

  Сьогодні завод «Антонов» має все необхідне для збирання другого літака, але для серійного запуску потрібно набагато більше коштів. Також заводу необхідно випустити конструкторську документацію.

  За словами Олександра Коцюби, друга «Мрія» не зовні відрізнятиметься від свого брата-близнюка. Але за участю Китаю в її будівництві буде повністю оновлено «начинку» – з’являться новітні двигуни та обладнання. Так, з інженерної точки зору, це буде зовсім інший літак. Серед потенційно перспективних партнерів «Мрії» А. Коцюба відзначив також Туреччину та Саудівську Аравію.

  Нагадаємо – літак Ан-225 «Мрія», без перебільшення легендарне дітище державного авіаційного підприємства «Антонов», став неодноразовим світовим рекордсменом за багатьма показниками. “Мрія” була створена в 1985-1988 рр., і відразу побила рекорди свого попередника – АН-124 “Руслан”. Щоправда, велику кількість вузлів та конструкторських рішень нового літака було перейнято у «Руслана». Однак «Мрія» відзначилася вищою вантажопідйомністю, а також могла бути використана як перший ступінь системи повітряного старту космічного корабля. Змінилася також конструкція вантажного відсіку – тепер він був у носовій частині літака.

  Вже до 2004 року «Мрія» побила 240 рекордів, серед яких – перевезення найважчого вантажу (253 тонни), моновантажу (187,6 тонн), а також найдовшого вантажу – 42, 1 м. – дві лопаті вітряної електростанції.

  Припускається, що оновлений літак зможе виконувати доставку вантажів авіа з Китаю та інших країн в особливо великих обсягах.

  Для авіадоставки вантажів з Китаю з TopCargo використовується, звичайно, не «Мрія». Однак компанію підтримують сім авіаліній, що діють, а це означає, що доставка товару до вас відбуватиметься безпечно і оперативно. Використовуйте наші послуги, щоб отримати чесний, якісний та професійний транспортний сервіс. Більш детальну інформацію про послугу наведено у розділі«Авіадоставка з Китаю».

  Comments are closed.

  Замовити доставку

  Авіа доставка Авіа доставка Сборные грузы Збірні грузи Контейнерные перевозки Контейнерні перевезення Авто доставка Авто доставка Выкуп Викуп Поиск поставщика Пошук постачальника

  Звертайтесь до нас

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01