X

Оставьте ваш отзыв

Ваша оценка

Цена
Качество
Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

Розмитнення товарів з Китаю: як це відбувається?

Купівля товарів в Китаї для подальшого перепродажу у себе на Батьківщині – це досить прибутковий бізнес, який має масу плюсів. Сучасні товари якісні, їх вартість на місці – досить низька, тому вам не доведеться встановлювати велику націнку: попит зробить все сам за себе. Пошук постачальників, посередників, вибір товару, його доставка – про все це, безумовно, необхідно подбати. Але не забувайте про необхідність митного оформлення товарів, попросту – розмитненні. Про особливості розмитнення товарів з Китаю, ми розповімо вам далі.

Розмитнення товарів з Китаю: як це відбувається і що потрібно знати

Вартість митного оформлення товарів з Китаю залежить. перш за все, від вартості вантажів, а також від складності вантажів. Умовно розрахувати вартість розмитнення вам допоможе спеціальний митний калькулятор: але варто розуміти, що він зможе дати вам лише приблизне значення, точні дані ви можете з’ясувати у відповідних органах, які займаються цим. З документів, перш за все, варто підготувати декларацію на експорт, рахунок-фактуру, сертифікати, накладні, прайс, який підтверджує, що куплені вами товари були дійсно куплені в Китаї – цей документ потрібно завірити в ТПП Китаю. Традиційно, розмитнення товарів на суму до тисячі євро з Китаю не потрібно, тому якщо ви хочете обійти бюрократичні перешкоди та оплату розмитнення, ви маєте можливість замовити товари малими партіями.

Розраховуйте вартість розмитнення заздалегідь і так, щоб вона не звела прибуток вашого бізнесу нанівець і не дуже сильно знизила рентабельність. Розмитнення може здійснюватися на кордоні, а також за місцем доставки вантажу. Сам процес митного оформлення може відрізнятися, відрізняючи від типу товару. У будь-якому випадку, статтями з Інтернету тут не обійтися, доведеться консультуватися з фахівцями, щоб як мінімум, не “потрапити” на занадто велику суму. Ви можете подати митну декларацію як самостійно, так і через брокера: найкраще, якщо документ буде подавати людина з документів про право роботи з митним оформленням. Ввезення вантажу може здійснюватися під контракт брокера.

В цілому, як уже було сказано, процес розмитнення різниться в залежності від типу вантажу, його вартості, а також безлічі інших деталей. Щоб розмитнення не обійшлась вам занадто дорого, щоб процес пройшов гладко і без складнощів, то краще все-таки звернутися до професіоналів, які давно працюють з митним оформлення вантажів і, конкретно, з Китаєм.

Компанія Topcargo може не тільки доставити всі необхідні вантажі з, але допомогти з розмитненням вантажів з Китаю, правильно оформити всі необхідні документи, а також розрахувати вартість. Topcargo – ваш найкращий помічник!

Comments are closed.

Последние новости

Ідея для бізнесу: косметика з Китаю

Китайська косметика має відмінну рису: натуральні інгредієнти і дешевизна. Саме ...

Китайська меблі

Чому так багато закупівель проводиться саме з Китаю? Справа в ...

Почати бізнес з Китаєм: що краще продавати?

Китай – це справжній рай для бізнесменів, адже саме тут ...

Оптика для автомобіля з Китаю

Підбираючи оптику для автомобіля, власники хочуть отримати не тільки якісний ...

  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13