X

Оставьте ваш отзыв

Ваша оценка

Цена
Качество
Сроки
 • 044 353 00 01
 • 097 203 19 55
 • 048 738 77 81
 • 093 170 22 13

Розмитнення товарів з Китаю: як це відбувається?

Купівля товарів в Китаї для подальшого перепродажу у себе на Батьківщині – це досить прибутковий бізнес, який має масу плюсів. Сучасні товари якісні, їх вартість на місці – досить низька, тому вам не доведеться встановлювати велику націнку: попит зробить все сам за себе. Пошук постачальників, посередників, вибір товару, його доставка – про все це, безумовно, необхідно подбати. Але не забувайте про необхідність митного оформлення товарів, попросту – розмитненні. Про особливості розмитнення товарів з Китаю, ми розповімо вам далі.

Розмитнення товарів з Китаю: як це відбувається і що потрібно знати

Вартість митного оформлення товарів з Китаю залежить. перш за все, від вартості вантажів, а також від складності вантажів. Умовно розрахувати вартість розмитнення вам допоможе спеціальний митний калькулятор: але варто розуміти, що він зможе дати вам лише приблизне значення, точні дані ви можете з’ясувати у відповідних органах, які займаються цим. З документів, перш за все, варто підготувати декларацію на експорт, рахунок-фактуру, сертифікати, накладні, прайс, який підтверджує, що куплені вами товари були дійсно куплені в Китаї – цей документ потрібно завірити в ТПП Китаю. Традиційно, розмитнення товарів на суму до тисячі євро з Китаю не потрібно, тому якщо ви хочете обійти бюрократичні перешкоди та оплату розмитнення, ви маєте можливість замовити товари малими партіями.

Розраховуйте вартість розмитнення заздалегідь і так, щоб вона не звела прибуток вашого бізнесу нанівець і не дуже сильно знизила рентабельність. Розмитнення може здійснюватися на кордоні, а також за місцем доставки вантажу. Сам процес митного оформлення може відрізнятися, відрізняючи від типу товару. У будь-якому випадку, статтями з Інтернету тут не обійтися, доведеться консультуватися з фахівцями, щоб як мінімум, не “потрапити” на занадто велику суму. Ви можете подати митну декларацію як самостійно, так і через брокера: найкраще, якщо документ буде подавати людина з документів про право роботи з митним оформленням. Ввезення вантажу може здійснюватися під контракт брокера.

В цілому, як уже було сказано, процес розмитнення різниться в залежності від типу вантажу, його вартості, а також безлічі інших деталей. Щоб розмитнення не обійшлась вам занадто дорого, щоб процес пройшов гладко і без складнощів, то краще все-таки звернутися до професіоналів, які давно працюють з митним оформлення вантажів і, конкретно, з Китаєм.

Компанія Topcargo може не тільки доставити всі необхідні вантажі з, але допомогти з розмитненням вантажів з Китаю, правильно оформити всі необхідні документи, а також розрахувати вартість. Topcargo – ваш найкращий помічник!

Comments are closed.

Заказать доставку

Авиа доставка Авиа доставка Сборные грузы Сборные грузы Контейнерные перевозки Контейнерные перевозки Авто доставка Авто доставка Выкуп Выкуп Поиск поставщика Поиск поставщика

Обращайтесь к нам

  Последние новости

  Ідея для бізнесу: косметика з Китаю

  Китайська косметика має відмінну рису: натуральні інгредієнти і дешевизна. Саме ...

  Китайська меблі

  Чому так багато закупівель проводиться саме з Китаю? Справа в ...

  Почати бізнес з Китаєм: що краще продавати?

  Китай – це справжній рай для бізнесменів, адже саме тут ...

  Оптика для автомобіля з Китаю

  Підбираючи оптику для автомобіля, власники хочуть отримати не тільки якісний ...

  • 044 353 00 01