X

Оставьте ваш отзыв

Ваша оценка

Цена
Качество
Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

ТОП-5 ярмарків в Китаї, про які вам слід знати

yarmarka_v_chinaУ багатьох план з продажу китайських товарів згортається на етапі пошуку ніші. Не хочеться повторюватися і вибирати присутнє в асортименті кожного третього, або ж немає довіри зображенні і є бажання особисто оглянути зразки і поспілкуватися з виробниками. Все це можна зробити, відвідавши виставки в Китаї. Тому компанія Topcargo підготувала добірку щорічних китайських ярмарків.

1. Кантонська ярмарок в Гуанчжоу

Кантонська ярмарок третя за величиною в світі і перша в Китаї. Ярмарок настільки велика, що доставка вантажів авіа з Китаю з товарами звідси буде величезною. Через суворої фільтрації учасників і уважного ставлення до якості продукції, міністерство торгівлі КНР може гарантувати, що на виставку потрапляють тільки перевірені, достойні компанії, яким можна довіряти. Саме тому щороку виставку відвідує 300 тисяч відвідувачів з усього світу.

2. Китайська міжнародна торгово-інвестиційний ярмарок

Щорічно восьмого вересня виставка відкриває свої двері для відвідувачів з усього світу. Організаторами події є підрозділи ООН та міністерство комерції КНР. Головна мета виставки – показати іноземним інвесторам потенціал їх вкладень в китайський бізнес, а також допомогу китайським бізнесменам у виході на міжнародний рівень. Виставка відкрилася відносно недавно, в 1997 році, але вже приваблює безліч відвідувачів, а продукцію на стендах представляють понад п’ятдесят країн, жителі яких найчастіше замовляють авіадоставку з Китаю.

3. Східно-китайська експортно-імпортна ярмарок

Про цю ярмарку найкраще свідчать цифри з офіційного сайту. У минулому році виставка залучила понад 3, 153 людей. Були присутні 14, 645 китайських і 21, 454 міжнародних бізнесменів. Загальний обсяг торгівлі склав 2,3 більйона доларів. На виставці представлено відразу п’ять категорій товарів: одяг, домашній текстиль, товари щоденного споживання, подарунки та серійні добірки товарів.

4. Міжнародна виставка товарів народного споживання в Іу

Виставка проводилася ще з 1995 року спільним зусиллями міністерства комерції КНР і урядом Чжецзян. Вона стала міжнародною подією з великим впливом в своєму сегменті. Захід отримав безліч нагород в тому числі «Топ-10 виставок Китаю» і «Краща виставка, що спонсорується державою». Традиційно подія проходить 21-25 числа. Тут можна знайти що завгодно: від іграшок для тварин до запчастин мотоцикла.

5. Експортно-імпортна ярмарок в Куньміні

Якщо ви їдете на Китайсько-південноазіатського ярмарок, обов’язково відвідайте і цю виставку. Так ви заощадите гроші і відвідайте кілька успішних і цікавих заходів. Мінусом виставки є неувага до міжнародної рекламі, адже сайт досить довго не оновлювався і бізнесменові довелося б шукати актуальну інформацію в інших джерелах, але це анітрохи не заважає різноманітності асортименту товарів.

Придивляйтеся уважно до товарів на виставках, а Topcargo доставить ваш авіа карго з Китаю в максимальній короткий термін, поки ніхто не почав продавати цей товар в вашому регіоні першим!

Comments are closed.

Последние новости

Ідея для бізнесу: косметика з Китаю

Китайська косметика має відмінну рису: натуральні інгредієнти і дешевизна. Саме ...

Китайська меблі

Чому так багато закупівель проводиться саме з Китаю? Справа в ...

Почати бізнес з Китаєм: що краще продавати?

Китай – це справжній рай для бізнесменів, адже саме тут ...

Оптика для автомобіля з Китаю

Підбираючи оптику для автомобіля, власники хочуть отримати не тільки якісний ...

  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13