language-switcher

 • Русский
 • X

  Залишіть ваш відгук

  Ваша оцінка

  Цена
  Качество
  Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  ТОП-5 ярмарків в Китаї, про які вам слід знати

  yarmarka_v_chinaУ багатьох план з продажу китайських товарів згортається на етапі пошуку ніші. Не хочеться повторюватися і вибирати присутнє в асортименті кожного третього, або ж немає довіри зображенні і є бажання особисто оглянути зразки і поспілкуватися з виробниками. Все це можна зробити, відвідавши виставки в Китаї. Тому компанія Topcargo підготувала добірку щорічних китайських ярмарків.

  1. Кантонська ярмарок в Гуанчжоу

  Кантонська ярмарок третя за величиною в світі і перша в Китаї. Ярмарок настільки велика, що доставка вантажів авіа з Китаю з товарами звідси буде величезною. Через суворої фільтрації учасників і уважного ставлення до якості продукції, міністерство торгівлі КНР може гарантувати, що на виставку потрапляють тільки перевірені, достойні компанії, яким можна довіряти. Саме тому щороку виставку відвідує 300 тисяч відвідувачів з усього світу.

  2. Китайська міжнародна торгово-інвестиційний ярмарок

  Щорічно восьмого вересня виставка відкриває свої двері для відвідувачів з усього світу. Організаторами події є підрозділи ООН та міністерство комерції КНР. Головна мета виставки – показати іноземним інвесторам потенціал їх вкладень в китайський бізнес, а також допомогу китайським бізнесменам у виході на міжнародний рівень. Виставка відкрилася відносно недавно, в 1997 році, але вже приваблює безліч відвідувачів, а продукцію на стендах представляють понад п’ятдесят країн, жителі яких найчастіше замовляють авіадоставку з Китаю.

  3. Східно-китайська експортно-імпортна ярмарок

  Про цю ярмарку найкраще свідчать цифри з офіційного сайту. У минулому році виставка залучила понад 3, 153 людей. Були присутні 14, 645 китайських і 21, 454 міжнародних бізнесменів. Загальний обсяг торгівлі склав 2,3 більйона доларів. На виставці представлено відразу п’ять категорій товарів: одяг, домашній текстиль, товари щоденного споживання, подарунки та серійні добірки товарів.

  4. Міжнародна виставка товарів народного споживання в Іу

  Виставка проводилася ще з 1995 року спільним зусиллями міністерства комерції КНР і урядом Чжецзян. Вона стала міжнародною подією з великим впливом в своєму сегменті. Захід отримав безліч нагород в тому числі «Топ-10 виставок Китаю» і «Краща виставка, що спонсорується державою». Традиційно подія проходить 21-25 числа. Тут можна знайти що завгодно: від іграшок для тварин до запчастин мотоцикла.

  5. Експортно-імпортна ярмарок в Куньміні

  Якщо ви їдете на Китайсько-південноазіатського ярмарок, обов’язково відвідайте і цю виставку. Так ви заощадите гроші і відвідайте кілька успішних і цікавих заходів. Мінусом виставки є неувага до міжнародної рекламі, адже сайт досить довго не оновлювався і бізнесменові довелося б шукати актуальну інформацію в інших джерелах, але це анітрохи не заважає різноманітності асортименту товарів.

  Придивляйтеся уважно до товарів на виставках, а Topcargo доставить ваш авіа карго з Китаю в максимальній короткий термін, поки ніхто не почав продавати цей товар в вашому регіоні першим!

  Comments are closed.

  Замовити доставку

  Авіа доставка Авіа доставка Сборные грузы Збірні грузи Контейнерные перевозки Контейнерні перевезення Авто доставка Авто доставка Выкуп Викуп Поиск поставщика Пошук постачальника

  Звертайтесь до нас

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01