language-switcher

 • Русский
 • X

  Залишіть ваш відгук

  Ваша оцінка

  Цена
  Качество
  Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  Топ 6 китайських страв, які ви не захочете скуштувати

  bluda-v-china

  У Китаї їдять все. Буквально все, з чого можна видобути їстівні елементи. Чимало з цих страв європеєць назве лише умовно їстівними. Ми не рекомендуємо читати цю статтю особливо вразливим людям або перед їдою. Якщо ви морально не готові – просто перейдіть в розділ “авіа карго з Китаю” – знайдете багато інформації, яка буде цікава кожному підприємцю.

  Ведмежі лапи

  У Китаї ведмежі лапи подаються як дуже дорогий делікатес. Цей продукт не спробувати у звичайній забігайлівці швидкого харчування. Ведмежі лапи – привілей виключно фешенебельних ресторанів. У менш дорогих ресторанах подається імітація ведмежих лап зі свинини. В Україні готують котлетки під назвою «ведмежі лапки», але нічого спільного зі справжнім китайським делікатесом вони не мають. Будучи в Китаї з питань авіадоставки Китай-Україна ми такого не пробували. Що ж, можливо, вам пощастить більше.

  Смажені горобці

  З горобцями у китайців взагалі складаються цікаві відносини. У сімдесятих роках цих пташок винищували, вважаючи шкідниками. Але потім виявилося, що горобці – важлива та невід’ємна частина екосистеми. Так що довелося здійснювати ввезення до Піднебесної горобців з різних країн, та сприяти їх розмноженню, створюючи необхідні для цього умови. А тепер, коли горобці в Китаї знову розплодилися, їх беруть і смажать. На рожні, як шашлик, попередньо обскубши. У деяких варіантах приготування птахам відкручують голови. Смажені горобці належать до вуличної кухні. Спробували б?

  П.С. Наша авіадоставка вантажів з Китаю не займається харчовими продуктами, зокрема горобцями. Але товари з Піднебесної, такі як аксесуари, одяг, електроніка, сувеніри, іграшки тощо – ми доставимо вам із задоволенням. Телефонуйте нашому менеджеру, щоб оформити замовлення вже сьогодні.

  З’їдає мозок

  У кого є мізки, щоб їсти мізки? Отже, більшість китайців. Їх вираз «з’їсти мозок» – не метафора, а об’єктивна реальність. Страви з бичачих, курячих, а в закритих елітних ресторанах – мавпячих мізків – звичайна справа в КНР.

  Як курка лапою

  Курячі лапи у нас на батьківщині зазвичай купують на корм тваринам. Невибагливі китайці зробили з курячих лап одну з найпоширеніших національних страв. Лапи смажаться, а окремих випадках – карамелізуються. Так собі частування для європейського святкового столу. А ось у Китаї їх їдять із радістю, ще й добавки просять.

  Павуки у фритюрі, або жах арахнофоба

  Павука скуштувати не хочете? Павуки у фритюрі великих порід також належать до китайської вуличної кухні.

  Бій тигра з драконом

  За урочистою назвою ховається не що інше, як … суп з м’ясом кішки та отруйної змії. Іноді м’ясо кішки замінюється леопардом чи єнотом. Як тут побажати «приємного апетиту»?

  Збираєтесь до Китаю? Наша компанія займається не лише якісною доставкою вантажів авіа з Китаю, а й організацією бізнес-поїздок до Піднебесної з повним супроводом, а також ми проводимо переговори з постачальниками та їх перевірку. З нами бізнес із Китаєм буде побудований безпечно та грамотно. TopCargo – ваш ключ до успіху.

  Comments are closed.

  Замовити доставку

  Авіа доставка Авіа доставка Сборные грузы Збірні грузи Контейнерные перевозки Контейнерні перевезення Авто доставка Авто доставка Выкуп Викуп Поиск поставщика Пошук постачальника

  Звертайтесь до нас

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01