X

Залишіть ваш відгук

Ваша оцінка

Цена
Качество
Сроки
language-switcher

 • Русский
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  Схід справа тонка. Що таке Гуансі та як будувати взаємини з Китаєм грамотно?

  china_cargo
  Хто хоч трохи цікавився малим і середнім бізнесом, той знає, яку важливу роль відіграє в цій сфері Китай. Це найбільший світовий ринок-виробник, товари якого потрібні на всій земній кулі, зокрема, в Україні. З Китаю в Україну товари поставляються різними способами доставки, найефективнішим з яких небезпідставно вважається авіадоставка. Китай привабливий для бізнесменів тим, що його економіка є стабільною і не боїться криз. Однак у кожній сфері – свої особливості та складності. Для того, щоб налагодити співпрацю з Китаєм грамотно, необхідно знати деякі тонкощі китайського менталітету, оскільки у Піднебесній значну роль у веденні ділових відносин відіграє людський фактор.

  Перш ніж буде налагоджено доставку карго, слід вивчити особливості ведення бізнесу з Китаєм. Багато бізнесменів прогоряють саме на тому, що недооцінюють різницю у світогляді між народами Китаю та України. Головна відмінність у плані побудови бізнес-відносин полягає в тому, що український партнер хоче отримати все й одразу, а китаєць довго придивляється до того, з ким належить співпрацювати. Спершу китайський партнер побудує людські стосунки, а потім укласти контракт. До речі, у Китаї офіційний договір майже нічого не означає. Легко й не дивлячись, співробітник із Піднебесної підпише договір на тридцять – сорок сторінок, якщо стосунки вже налагоджені. Значно більшу роль, ніж паперовий договір, відіграє так зване «Гуансі».

  Що таке «Гуансі» і чому воно важливе у співпраці з Китаєм?

  У той час як український підприємець шукає ділові вигоди (наприклад, способи організувати карго з Китаю в Україну, китаєць зацікавлений в тому, щоб налагодити гуансі – тобто людський зв’язок між двома партнерами перш ніж соціальна, торгова або приватна угода відбудеться: Гуансі (关系 — guanxi) – перекладається з китайської мови як «соціальний зв’язок», це виконання деяких зобов’язань перед родичами, знайомими та бізнес-партнерами. патнерів Китайці використовують гуансі щоб отримувати товар, який важко придбати, а також обходити бюрократичні труднощі.Предметом гуанси може виступати будь-який вид взаємодопомоги – послуги, квитки на проїзд, влаштування дитини в гідну школу тощо Спеціалісти, які займаються вашим карго з Китаю , мають свої методи побудови соціальних відносин з китайськими постачальниками, що робить вашу доставку ще ефективнішою.

  Звідки взялося поняття «гуансі»?

  Вважається, що феномен гуансі набув популярності після згасання суспільних цінностей у 50-х роках, коли Китай переживав бунтівні революційні часи та справжній хаос. Розуміючи тонкощі ведення бізнесу з Китаєм, TopCargo знає, як зробити так, щоб ваш китайський постачальник завжди був зацікавлений у співпраці з вами. Ми будемо вам корисні навіть за рахунок того, що ми співпрацюємо з Китаєм вже дуже давно, і знання менталітету та особливостей національного характеру мешканців КНР – на нашому боці.

  Отримати більш повну інформацію про всі види та умови вантажоперевезень Ви зможете ознайомившись з послугами TopCargo Доставці в Україну з Китаю.

  Comments are closed.

  Заказать доставку

  Авиа доставка Авіа доставка Сборные грузы Сборные грузы Контейнерные перевозки Контейнерные перевозки Авто доставка Авто доставка Выкуп Выкуп Поиск поставщика Поиск поставщика

  Обращайтесь к нам

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01