language-switcher

 • Русский
 • X

  Залишіть ваш відгук

  Ваша оцінка

  Цена
  Качество
  Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  Викуп товару з майданчика TAOBAO

  Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на внутрішній ринок. Для покупців, які фізично не знаходяться в цій країні і не знають мови у процесі співробітництва, виникне багато труднощів.
  Але не все так погано. Здійснити викуп та доставку товару в Україну зможе надійний посередник. Фахівці компанії «TopCargo» досконало володіють китайською мовою та розуміються на особливостях товарних взаємин. Ми домовимося про вигідні умови, здійснимо перевірку на власних складах та доставимо товар вам.

  Проблеми самостійного викупу з TaoBao

  Китайський оптовий майданчик ТаоБао містить мільйони товарних позицій. Але, домовитися і закупити товар самостійно не так просто, як може здатися на перший погляд. Серед головних нюансів варто виділити:

  • складності, пов’язані з мовним бар’єром;
  • нерозуміння в процесі переговорів;
  • проблеми з виходом на китайського виробника;
  • проблеми у здійсненні платіжних операцій;
  • ризики співпраці з несумлінним постачальником, які супроводжуються негативними наслідками.

  Самостійне придбання супроводжується численними ризиками, яких можна уникнути. Звертаючись за допомогою до посередника, вдасться отримати якісну продукцію у чітко обумовлені терміни.

  Особливості викупу та доставки товару

  Покупки в інтернеті на Тао Бао відрізняються своєю доступністю. При цьому низька ціна не завжди свідчить про погану якість товару. Однак у процесі вибору краще бути обережними.
  Співробітники нашої компанії проведуть переговори з китайським постачальником та здійснять закупівлю продукції. Але на викупі робота не закінчується. Послуга включає перевірку товару на відповідність до можливості детального фотозвіту.
  Доставка та митне оформлення також беруться під нашу відповідальність. Клієнту не доведеться вникати в документацію, вести переговори з магазинами Китаю та хвилюватися за невідповідність продукції заявленим характеристикам.

  Чому вибирають «TopCargo»?

  Компанія «TopCargo» працює на ринку не перший рік і готова доставити вантаж в Україну в цілісності та безпеці. Наші співробітники викуплять товар із китайського майданчика та перевірять його перед відправкою. Для максимальної швидкої доставки буде розроблено оптимальний спосіб транспортування замовлення з урахуванням ваги та габаритів. Кожен етап транспортування ви зможете відстежувати онлайн-режимі.
  Якщо ви вирішили купити товар у китайського постачальника оптом чи в роздріб, але не знаєте, яким чином організувати співпрацю, звертайтесь за допомогою до нашої компанії. Достатньо знайти необхідну для вас позицію та повідомити основні вимоги до товару. Решту роботи буде виконано нашими співробітниками.
  Ми зацікавлені у тому, щоб кожен клієнт був задоволений. Тому, звертаючись до нас, ви можете бути впевнені у співпраці на вигідних умовах.

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Замовити доставку

  Авіа доставка Авіа доставка Сборные грузы Збірні грузи Контейнерные перевозки Контейнерні перевезення Авто доставка Авто доставка Выкуп Викуп Поиск поставщика Пошук постачальника

  Звертайтесь до нас

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   Як знайти найкращі онлайн-казино

   Сайти азартних онлайн-ігор пропонують багато ігор, які вас вразять. В ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01