X

Оставьте ваш отзыв

Ваша оценка

Цена
Качество
Сроки
 • 044 353 00 01
 • 097 203 19 55
 • 048 738 77 81
 • 093 170 22 13

Зрошувальні системи з Китаю

Великим фермерам, агровиробництво, садівникам і просто дачникам, які доглядають за зеленими насадженнями, ніяк не обійтися без поливального обладнання. Урожайність і зовнішній вигляд безпосередньо залежать від того, наскільки своєчасно рослини отримують вологу. Системи поливу, шланги та інші комплектуючі – все це коштує не дешево. У той же час є можливість істотно заощадити, особливо купуючи великі партії товару. Для цього потрібно замовити зрошувальні системи з Китаю.

Особливості поливального обладнання з Китаю

До безперечних переваг обладнання для поливу з Китаю слід віднести його дешевизну, в порівнянні з європейськими та вітчизняними брендами, висока якість і багатий асортимент. Китайські виробники вже відійшли від практики копіювання товарів популярних європейських брендів і цілком успішно просувають власні розробки. Такий підхід дозволяє китайцям наповнити ринок унікальними пропозиціями, розширивши тим самим можливості поливального обладнання.

При підборі обладнання врахуйте, що його вартість безпосередньо залежить від фірми виробника і якості матеріалів. Законодавство в Китаї сприяє тому, щоб собівартість продукції була мінімальною, тому купити зрошувальні системи можна за цілком прийнятну суму, а його якість нічим не поступатиметься європейським аналогам. Це також підтверджується і тим, що подібне обладнання широко поширене на ринку Західної Європи і США. До найбільш поширених видів обладнання для поливу відносять:

 • поливальні шланги;
 • системи автоматичного поливу;
 • мобільні станції для поливу і т.д.

Не важко буде підібрати як окремі елементи поливального обладнання, так і зібрати комплексні рішення. Наприклад, шланги можуть використовуватися самостійно і підключатися до джерела подачі води. Але, якщо додати в комплект всілякі насадки, регулювання і пістолети, то вдасться створити повноцінну систему зрошення.

Навіть недорогі китайські шланги мають характеристики, які властиво найвищого цінового сегменту європейських виробників. Так, вони забезпечуються спеціальним захистом, яка запобігає утворенню заломів, тріщин і загинів. Матеріали виготовлення шлангів виконуються з тим урахуванням, що будуть застосовуватися на вулиці при інтенсивному сонячному випромінюванні, тому забезпечені захистом від ультрафіолету. Це запобігає втраті гнучкості і істотно продовжує період експлуатації.

Перед тим, як вибрати шланг, визначте сценарій його використання. Якщо плануєте використовувати в системі автополиву, то потрібно врахувати параметри тиску. Від цього залежить діаметр шланга і його конструктивні особливості. Щоб зістикувати всі в єдину систему можна купити спеціальні перехідники. Для деяких потреб можливе використання укріплених шлангів, які можуть бути багатошаровими або містити в складі армуючої нитка.

Використовуючи сайт Topcargo, ви можете замовити доставку необхідного поливального обладнання з Китаю за привабливою вартістю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Заказать доставку

Авиа доставка Авиа доставка Сборные грузы Сборные грузы Контейнерные перевозки Контейнерные перевозки Авто доставка Авто доставка Выкуп Выкуп Поиск поставщика Поиск поставщика

Обращайтесь к нам

  Последние новости

  Ідея для бізнесу: косметика з Китаю

  Китайська косметика має відмінну рису: натуральні інгредієнти і дешевизна. Саме ...

  Китайська меблі

  Чому так багато закупівель проводиться саме з Китаю? Справа в ...

  Почати бізнес з Китаєм: що краще продавати?

  Китай – це справжній рай для бізнесменів, адже саме тут ...

  Оптика для автомобіля з Китаю

  Підбираючи оптику для автомобіля, власники хочуть отримати не тільки якісний ...

  • 044 353 00 01