Топ корейських інтернет-магазинів

Топ корейських інтернет-магазинів

Корея в останні роки-одна з найпопулярніших країн для покупок. Економічний бум, який відбувся там в останні роки, не може не радувати шанувальників покупок: адже продукція випускається просто величезна кількість: різні, цікаві, багатофункціональні. Корея є лідером у виробництві високоякісних косметичних засобів, автозапчастин, одягу, взуття, якісної сучасної електроніки. Говорячи про корейських інтернет-магазинах, неможливо не згадати G-Маркет-найбільший південнокорейський торговельний портал. G-ринок не є магазином, це торговий поверх, де представлені різні корейські виробники. Насправді, це той же eBay або Aliexpress тільки з корейськими товарами. Ви можете знайти на сайті різноманітні товари-одяг, взуття, товари для дому, медичні вироби, електроніка, Побутова техніка та інші товари.

Який найкращий спосіб купити в корейських інтернет-магазинах?

Звичайно, в корейських інтернет-магазинах можна придбати найрізноманітніші категорії товарів, але найбільш популярними категоріями товарів для експорту є корейський одяг, взуття, сумки, корейські косметичні засоби, а також Автозапчастини. Все це представлено в діапазоні корейських інтернет-магазинів в найширшому діапазоні. Загалом, у виборі G-ринку, згаданим вище, ви можете легко знайти все це. Крім того, варто згадати такі онлайн-магазини:

  • Костко є одним з найвідоміших і найбільших корейських інтернет-магазинів. Тут ви можете знайти все, що ви хочете: від гаджетів і приладів, косметики, одягу, взуття. У магазині не є російськомовна версія, однак, прості онлайн-перекладачі роблять свою роботу досить добре.
  • Emart магазин дуже популярний серед місцевих жителів. Там ви також можете знайти косметику, одяг, взуття, меблі, іграшки, спортивні та товари для відпочинку, а також багато іншого. На сайті інтернет-магазину досить зручна навігація.
  • Це один з найпопулярніших корейських онлайн одягу та взуття магазинів. Дуже демократичні ціни, великий вибір, одяг, який відповідає останній моді, широка лінія розмірів і відмінну якість, серед усіх продуктів, що надаються: насправді, навіть найвимогливіших модниці можна знайти тут для себе ідеального Одяг для себе.
  • Koreanfashionista є також одним з найпопулярніших і найбільших онлайн магазини одягу в Кореї. Магазин досить активний для експорту. Ви можете знайти тут як одяг світових брендів, і нішеві колекції корейських дизайнерів.
  • Roseroeshop є одним з найпопулярніших онлайн-магазинів у світі корейської косметики. Ось абсолютна більшість корейської косметичної марки, як найвідоміші і ніші.
  • BeautyNet Корея-ще один відомий і цитований, в тому числі, серед корейських дівчаток Інтернет-магазин корейської косметики. Сайт має англійський інтерфейс, так що досить легко впоратися з порядком.

Є чимало магазинів з високоякісних корейських товарів. Звичайно, багато красивих товарів виробляються тільки на внутрішньому ринку, деякі Перли можуть бути знайдені в експорті. А також, Корея є ідеальною країною для придбання певних товарів у великих обсягах, що особливо важливо для бізнесменів. Купуючи товари в Кореї, які мають високу якість, і-за низькою ціною, це досить робоча бізнес-модель. І якщо ви шукаєте кваліфікований посередник, який допоможе вам у виборі товару, в покупці, а також у швидкому і досить бюджетній доставці з Кореї, топливи будуть раді допомогти вам. Безпека, всі необхідні документи, дуже швидка доставка в різні способи: ми допоможемо вам організувати бізнес з Кореєю правильно, в будь-якому з галузей!