Як стати байером одягу з США?

Як стати байером одягу з США?

Байєр – професія, яка вимагає не тільки відмінного смаку, розвиненою інтуїції в бізнесі, а й знання безлічі аспектів індустрії моди. Закупник модних колекцій повинен вміти аналізувати ринок, працювати з бутиками та магазинами різних форматів, розуміти потреби клієнтів і орієнтуватися на ці знання при виборі моделей для продажу в наступному сезоні. Професія байера добре підходить творчим особистостям, які хочуть монетизувати свої таланти. Насправді, хороший байєр повинен поєднувати в собі такі якості як хороший смак, маркетингове чуття. І, якщо ви хочете в майбутньому стати байером, то ця стаття буде для вас корисною.

Переваги професії:

  1. Відвідування світових показів мод, виставок, закритих шоу-румів і спілкування з дизайнерами.
  2. Захоплююча і динамічне життя, насичена подіями, знайомствами і подорожами по всьому світу. Якщо ви не терпите сидіти на одному місці, то професія байера, однозначно, для вас.
  3. Низька конкуренція – серед випускників українських вузів поки непросто знайти дипломованого фахівця в цій галузі;
  4. Більш, ніж висока зарплата і попит на професіоналів в умовах активно розвивається luxury-товарів в Східній Європі;
  5. Гарна можливість купувати брендовий одяг і аксесуари зі знижками.

Що повинен знати байєр?

  1. Смаки і бажання свого покупця – це головне! Що він хоче, а головне – що він буде хотіти в наступному сезоні. Саме тому, в роботі байера надзвичайно цінний навик – вміти аналізувати цільову аудиторію.
  2. Модні тенденції. Дуже важливо дійсно скрупульозно відстежувати модні тренди, як і попит на них.
  3. Продукт, з яким працює: наприклад, якщо це взуття, то необхідно знання матеріалів і їх властивостей, технологій виробництва і особливостей експлуатації. Якщо одяг – то важливо знати все про тканини, особливості пошиття, посадки. Ви повинні дійсно знати про свій продукт все; інакше ви просто не зможете його продати.

Що може байєр?

Замовити комерційно вдалу колекцію і зробити магазин успішним, тобто – прибутковим. Хороші закупівлі – хороший бізнес. І робота байера дійсно дуже важлива для абсолютно кожного магазину. Найчастіше баєри працюють з США або Європою: там можна знайти ті бренди, які або представлені в Україні, але по дуже високих цінах у офіційних рітейлерів, або ж не представлені зовсім, але тим не менш, є дуже популярними.

Як стати байером одягу з США?

По-перше, ви можете почати шукати замовників самостійно. Наприклад, в Instagram. І почати з замовлення невеликих партій товару, або ж роблячи покупки виключно під замовлення з невеликою націнкою для власного заробітку. Або ж ви можете піти іншим шляхом – і влаштуватися в якийсь бренд, можливо, невеликий магазин, щоб працювати байером там. Зарплата, швидше за все, буде маленькою в перший час, але ця, свого роду, стажування, потрібна буде вам для досвіду, а не для заробітку. І в подальшому, ми все одно рекомендували б вам “вільне плавання”. І, якщо ви хочете працювати саме з США, а не скажімо, з Європою, то варто ретельно продумати нюанси доставки. Крім цього, також знайти перевірених постачальників. Якщо мова йде про брендовому одягу, то купувати варто у офіційних представників: продавати фейки будучи байером – не найбільш вдала ідея.

Доставка товарів з США: як організувати?

Природно, коли мова йде про невеликі партії товару, або ж і зовсім поодиноких замовленнях, то можна скористатися послугами поштових компаній. Якщо ж ви плануєте великі замовлення, якщо у вас вже є власний магазин, то послуги поштових компаній будуть гранично невигідними. В цьому випадку вам допоможуть фахівці компанії Topcargo. Ми пропонуємо організацію доставки товарів з США за найбільш вигідними цінами, швидко, якісно і безпечно!

FAQ

Хто такий байєр?

Байєр це професія, яка вимагає від спеціаліста знання останніх тенденцій моди, потрібно мати смак і знання з індустрії моди.  Цю людину можна назвати закупщиком модних колекцій. Це постійна співпраця з магазинами одягу, взуття, постійні поїздки та відвідування показу мод та інше.

В чому переваги такої професії?

Перевагами можна назвати те, що є можливість відвідувати світові покази мод, спілкуватися з дизайнерами та подорожувати світом.  Це нові знайомства і багато можливостей. Також в цій сфері немає великої конкуренції, висока зарплата і можливість купувати брендів одяг.

Що потрібно знати байєру?

Байєр повинен добре аналізувати потреби цільової аудиторії та знати, чого хочу покупець.  Дуже важливо розумітися на модних трендах. Також потрібно розбиратися і знати матеріал, з яким працюєш.

Як отримати товари з США?

Це можна зробити з допомогою компанії Topcargo, яка допомагає організувати та доставити товари з США по вигідних для замовника цінам. Така доставка буде швидкою, якісною та безпечною для будь-якої категорії товарів. Для зв’язку з представником компанії потрібно замовити зворотний зв’язок чи подзвонити по вказаних на сайті номерам.