Пошук постачальника в Китаї

Компанія TopCargo може допомогти Вам у пошуку постачальника (виробника). Ми самостійно зв'язуємося з кожним постачальником та запитуємо всю необхідну інформацію, а також запросимо бізнес-ліцензію у Торгово-промислової палати Китаю.
Китай відомий як всесвітня фабрика, що забезпечує весь світ всілякими товарами. Доступна ціна продукції дозволяє досягти успіху у бізнесі. Але за однієї умови – правильному виборі постачальника.
Укладаючи договір на постачання з продавцем з іншої країни, є ризик втратити свої гроші. Надійний та чесний постачальник – запорука успішного бізнесу. Особливо якщо йдеться про китайську продукцію. Тому першочерговим завданням стає пошук виробника. Щоб співробітництво не давало неприємних сюрпризів, пошук постачальника в Китаї краще не виконувати самостійно.

Переваги співпраці з китайськими виробниками

Щоб дізнатися про перспективи співробітництва та мати розуміння, де здійснювати пошук постачальників необхідно враховувати переваги та ризики цієї діяльності. Крім очевидних переваг пошук постачальника в Китаї, так само може мати й низку інших переваг:

китайські виробники працюють в умовах жорсткої конкуренції, тому прагнуть реалізувати товар якнайшвидше;
навіть невеликі виробники з цієї країни намагаються впроваджувати в продукцію нововведення та покращувати товар;
у процесі виробництва використовуються сучасні технології та методики;
китайські продавці мають зв'язки із логістичними компаніями, контакти чиновників на митниці тощо.
Головна перевага такого співробітництва – можливість придбати товар набагато дешевше. Крім того, китайські партнери готові запропонувати клієнту великий асортимент продукції на вигідних умовах.

Як знайти надійного постачальника?

Інтернет значно спростив пошук. Але навіть за таких умов можуть виникати труднощі. У Китаї працює велика кількість промислових підприємств. Тому знайти відповідного постачальника за короткий проміжок часу малоймовірно, що вдасться. До того ж, багато продавців не є прямими виробниками. Через що пропонують вищу ціну.
Виходячи з цього, можна виділити кілька способів пошуку: за допомогою компанії-посередника самостійно поїхати до Китаю або шукати партнера по інтернету на офіційних сайтах. Перший варіант є найоптимальнішим. Подібні компанії мають співробітників, які володіють китайською мовою. А з огляду на те, що багато фабрик перебувають у глибинці країни, то послуги посередника будуть виправданими.
Поїздка до Китаю буде доречною, якщо йдеться про великі партії продукції. В іншому випадку витрачати гроші на переліт та проживання у країні недоцільно. Самостійний пошук мережі навіть через популярні інтернет-магазини супроводжується численними ризиками. До того ж, особисте спілкування – найкращий варіант із усіх існуючих.

Як компанія-посередник шукає постачальника у Китаї?

Компанія-посередник готова надати допомогу у пошуку постачальника. У процесі співпраці буде вивчено вимоги клієнта та сформовано головні критерії пошуку. Завдяки чому вдасться виконати відбір і вибрати найкращу пропозицію. Під час пошуку будуть відвідані профільні заходи та виставки.
Буде вивчено всю інформацію про виробника. А також враховуватиметься репутація компанії. Після чого вибирається 2-3 зразки від найкращих виробників. А експертом буде оцінено якість продукції. І за потреби буде виконано переговори про укладання угоди.
Пошук оптового постачальника може тривати кілька днів. А за потреби буде виконано набагато швидше. Завдяки чому ваш бізнес в Україні продовжить працювати безперебійно.

Куди звернутися за допомогою

Компанія TopCargo готова допомогти знайти оптового постачальника для вашого бізнесу. Фахівці готові не тільки знайти партнера в Китаї, а й організувати ревізію на фабрики, надати бухгалтерський супровід угоди, скласти зовнішньоекономічний контракт і не тільки.
Знання та досвід фахівців допоможуть прискорити процес розвитку та отримання прибутку. Вам не доведеться все робити самостійно, оскільки послуга включає комплекс дій. А за результатом виконаної роботи ви отримаєте детальний звіт. Тому не намагайтеся зробити все самостійно, звертайтесь за допомогою до експертів.

Чому нас обирають?
Прямий перевізник
Прямий перевізник

Ми не є посередниками, ваш вантаж не перенаправляється на склади інших компаній, а безпосередньо доставляється найбільш швидким способом

Власні склади
Власні склади

Власні склади - це можливість більш ефективно управляти ланцюжком поставок, мінімізувати ризики та підвищити рівень обслуговування клієнтів. Це стратегічна перевага компанії Top Cargo.

Розвинена мережа транспортних маршрутів
Розвинена мережа транспортних маршрутів

Є фундаментом ефективної логістики, забезпечуючи плавний рух вантажів та задоволення потреб клієнтів. Це ще одна стратегічна перевага компанії Top Cargo, що дозволяє успішно конкурувати на ринку.

Безкоштовна консолідація вантажів на своїх складах
Безкоштовна консолідація вантажів на своїх складах

Це стратегічний підхід, що дозволяє оптимізувати процеси зберігання та відправлення товарів. Яке економить ресурси клієнтів компанії Top Cargo та робить логістичний процес більш ефективним

Обговорити всі деталі та зробити замовлення
Додаткові послуги

Наша компанія надає широкий спектр послуг з доставки вантажів до України. Ми – ваш надійний логістичний партнер, готовий забезпечити надійну та ефективну доставку вашого вантажу до будь-якого куточку України. Незалежно від розмірів та характеристик вашого вантажу, ми пропонуємо індивідуальні рішення, орієнтовані на ваші потреби. Наші професійні фахівці в галузі логістики та транспортування готові забезпечити плавну та безпечну доставку вашого вантажу, дотримуючись термінів та бюджету.

Top Cargo пропонує високоефективні послуги консолідації товару для оптимізації поставок.

Переглянути умови

Переказ грошей до Китаю разом з нами – це просто, безпечно та надійно!

Переглянути умови
Часті запитання

Мінімальна вага

Мінімальна вага доставки з Китаю залежить від обраного вами способу доставки, існують кілька варіантів доставки - це авіадоставка і доставка морем, мінімальна вага доставки авіа - 5 кг, мінімальний обсяг доставки морем - 0,5 куба.

Вартість авіадоставки

Наші тарифи починаються від 8 $ за кг (залежно від специфіки вантажу), що дасть Вам змогу завжди бути попереду Ваших конкурентів. Точний розрахунок вартості Вам зможе дати наш фахівець за запитом. Страховка за бажанням - 2% від інвойсної вартості.

Чи можлива зміна тарифу після прийому вантажу?

Ні, якщо характеристики вантажу не змінювалися і була подана коректна інформація. В іншому випадку вартість перевезення може збільшитися або зменшитися відповідно до тарифів на перевезення, встановлених нашою компанією. На підсумкову ціну доставки вантажу впливає безліч параметрів:

1. тариф на перевезення вантажу певним транспортом;
2. специфікація та обсяг, клас вантажу;
3. комплекс супутніх (додаткових) послуг;
4. вартість митних платежів тощо.