Трансфер коштів

Після того, як знайдено постачальника, виникає питання оплати замовлення. Щоб це зробити самому Вам необхідно відкрити валютний рахунок і кожен квартал робити звіт для податкової за операціями, доведеться відстежувати курси для конвертації валют. Пропонуємо вирішити всі ці проблеми за Вас та від Вашого імені провести всі необхідні взаєморозрахунки з постачальником.

Трансфер коштів у Китай: як здійснити?

Перекази грошей до Китаю: що потрібно знати? Як перевести гроші до Китаю? Грошові перекази до Китаю: як знайти посередника? Чи можливо здійснити трансфер грошових коштів до Китаю самостійно?

Китайський шопінг та оптова закупівля товарів – знахідка для кожного бізнесмена. Саме в Китаї зараз можна знайти різні категорії та одиниці товарів: на будь-який смак, при будь-якому позиціонуванні і на будь-яку ціну. У покупках товарів у Китаї є й складнощі: наприклад, самостійно організувати доставку та викуп товару – не завжди просто. А якщо ви робите покупку на сайтах на кшталт Таобао, враховуйте, що для оплати необхідно мати картку китайського банку. Як же правильно здійснити трансфер коштів до Китаю, коли ви вже визначилися з покупками та настав час організаційної частини? Або, можливо, вам потрібно здійснити переказ коштів до Китаю в приватному порядку?

Переказ грошей до Китаю: як це відбувається?

По-перше, вам потрібно визначитися, в якій валюті ви здійснюватимете переказ. Безумовно, ви можете зробити це у міжнародних валютах – доларах чи євро. Пряму конвертацію гривня-юань можуть запропонувати лише деякі банки, а подвійна конвертація ускладнюється стрибками курсів валют. Звичайно, подвійна конвертація невигідна ще й через наявність подвійної комісії за бмен. Тому переважними для банківської системи залишаються долар та євро.

При скоєнні грошових операцій враховуватиметься фізичною чи юридичною особою здійснюється переказ грошей до Китаю.

Фізичні особи можуть скористатися системами грошових переказів, наприклад Western Union, MoneyGram, UnionPay, банківськими переказами, а також переказами з картки на картку (Visa, UnionPay). У принципі, перевести гроші в Китай можна і за допомогою електронних платіжних систем, таких як WebMoney, PayPal, AliPay та поштовим грошовим переказом.

Для невеликих покупок на китайських інтернет-майданчиках підійде прямий переклад з картки Visa. Тобто, якщо ви замовляєте невелику покупку з Аліекспрес, то про питання переведення грошей до Китаю не варто турбуватися.

Проте такі варіанти оплати не підійдуть для юридичних осіб. Оптимальним способом оплати для них на сьогоднішній день залишаються SWIFT-перекази: швидкі, надійні, точні, досить вигідні через невеликі комісії за послуги. Щоб зробити грошовий переказ у КНР через систему SWIFT, відправнику потрібно знати повні SWIFT-реквізити фізичної чи юридичної особи, якій оправляється переказ.

Трансфер коштів у Китай: до кого можна звернутися?

Якщо вам необхідно здійснити переказ грошей до Китаю і ви не знаєте, як це правильно зробити, то краще звернутися з цим питанням до надійного посередника. Справа в тому, що з великими сумами, особливо за оптові покупки, краще не ризикувати. Якщо необхідно зробити приватний переклад, то тим більше.

Спеціалісти компанії TOPCARGO нададуть вам всю необхідну допомогу в оплаті рахунків, інвойсів, допоможуть в оплаті рахунків та експрес-переказі коштів. Чому ми?

  • Вам більше не потрібно відстежувати курси конвертації валют;
  • Вам не потрібно заводити рахунок у китайському банку. А відкриття рахунку супроводжується масою складнощів – як правило, зробити це можуть лише резиденти країни;
  • Переклади відбуваються максимально оперативно – за термін від однієї години;
  • Мінімальна комісія за послуги: переказ грошей з нами – це вигідно;
  • Перекази грошей з нами – це надійно та дійсно безпечно;
  • Ми індивідуально розраховуємо вартість послуг для кожного конкретного замовлення;
  • Ми можемо не тільки перевести гроші до Китаю на потрібний рахунок, а й здійснити повноцінний викуп товару з потрібного складу чи потрібного інтернет-магазину;
  • Здійснюємо як комерційні, і приватні перекази грошей.
  • Переказ грошей до Китаю разом з нами – це просто, безпечно та надійно! TOPCARGO – це покупки у Китаї “під ключ” – від підбору постачальників до грошових переказів за ваші замовлення, а також доставки товарів до дверей вашого складу.
Чому нас обирають?
Прямий перевізник
Прямий перевізник

Ми не є посередниками, ваш вантаж не перенаправляється на склади інших компаній, а безпосередньо доставляється найбільш швидким способом

Власні склади
Власні склади

Власні склади - це можливість більш ефективно управляти ланцюжком поставок, мінімізувати ризики та підвищити рівень обслуговування клієнтів. Це стратегічна перевага компанії Top Cargo.

Розвинена мережа транспортних маршрутів
Розвинена мережа транспортних маршрутів

Є фундаментом ефективної логістики, забезпечуючи плавний рух вантажів та задоволення потреб клієнтів. Це ще одна стратегічна перевага компанії Top Cargo, що дозволяє успішно конкурувати на ринку.

Безкоштовна консолідація вантажів на своїх складах
Безкоштовна консолідація вантажів на своїх складах

Це стратегічний підхід, що дозволяє оптимізувати процеси зберігання та відправлення товарів. Яке економить ресурси клієнтів компанії Top Cargo та робить логістичний процес більш ефективним

Обговорити всі деталі та зробити замовлення
Додаткові послуги

Наша компанія надає широкий спектр послуг з доставки вантажів до України. Ми – ваш надійний логістичний партнер, готовий забезпечити надійну та ефективну доставку вашого вантажу до будь-якого куточку України. Незалежно від розмірів та характеристик вашого вантажу, ми пропонуємо індивідуальні рішення, орієнтовані на ваші потреби. Наші професійні фахівці в галузі логістики та транспортування готові забезпечити плавну та безпечну доставку вашого вантажу, дотримуючись термінів та бюджету.

Доступна ціна продукції дозволяє досягти успіху в бізнесі. Але за однієї умови – правильний вибір постачальника.

Переглянути умови

Top Cargo пропонує високоефективні послуги консолідації товару для оптимізації поставок.

Переглянути умови
Часті запитання

Мінімальна вага

Мінімальна вага доставки з Китаю залежить від обраного вами способу доставки, існують кілька варіантів доставки - це авіадоставка і доставка морем, мінімальна вага доставки авіа - 5 кг, мінімальний обсяг доставки морем - 0,5 куба.

Вартість авіадоставки

Наші тарифи починаються від 8 $ за кг (залежно від специфіки вантажу), що дасть Вам змогу завжди бути попереду Ваших конкурентів. Точний розрахунок вартості Вам зможе дати наш фахівець за запитом. Страховка за бажанням - 2% від інвойсної вартості.

Чи можлива зміна тарифу після прийому вантажу?

Ні, якщо характеристики вантажу не змінювалися і була подана коректна інформація. В іншому випадку вартість перевезення може збільшитися або зменшитися відповідно до тарифів на перевезення, встановлених нашою компанією. На підсумкову ціну доставки вантажу впливає безліч параметрів:

1. тариф на перевезення вантажу певним транспортом;
2. специфікація та обсяг, клас вантажу;
3. комплекс супутніх (додаткових) послуг;
4. вартість митних платежів тощо.