Викуп із Китаю

Top Cargo: Зручний та Надійний Викуп Товарів з Інтернет-майданчиків Китаю

Компанія Top Cargo пропонує якісні послуги з викупу товарів з інтернет-майданчиків Китаю для клієнтів, які бажають ефективно здійснити покупки та доставку товарів з Китаю до України.

Переваги викупу товарів з інтернет-майданчиків Китаю з Top Cargo:

Ефективний Викуп та Оптимізація Замовлень: Ми пропонуємо швидкий та ефективний процес викупу товарів з популярних інтернет-майданчиків Китаю, з упором на оптимізацію замовлень, щоб зробити процес максимально зручним та економічно ефективним.

Професійний підбір та контроль якості: Наші фахівці допоможуть вам з професійним підбором товарів, здійснюючи контроль якості та відповідності замовлень вашим вимогам.

Митне Оформлення та Доставка: Ми дбаємо про митні аспекти та організуємо надійну доставку товарів з Китаю до України, забезпечуючи безпеку та точність у доставці.

Довірте нам викуп товарів з інтернет-майданчиків Китаю, і ми зробимо все можливе, щоб ваш досвід покупок був зручним, надійним та приємним. Top Cargo – ваш надійний партнер для гармонійних поставок з Китаю.

Чому нас обирають?
Прямий перевізник
Прямий перевізник

Ми не є посередниками, ваш вантаж не перенаправляється на склади інших компаній, а безпосередньо доставляється найбільш швидким способом

Власні склади
Власні склади

Власні склади - це можливість більш ефективно управляти ланцюжком поставок, мінімізувати ризики та підвищити рівень обслуговування клієнтів. Це стратегічна перевага компанії Top Cargo.

Розвинена мережа транспортних маршрутів
Розвинена мережа транспортних маршрутів

Є фундаментом ефективної логістики, забезпечуючи плавний рух вантажів та задоволення потреб клієнтів. Це ще одна стратегічна перевага компанії Top Cargo, що дозволяє успішно конкурувати на ринку.

Безкоштовна консолідація вантажів на своїх складах
Безкоштовна консолідація вантажів на своїх складах

Це стратегічний підхід, що дозволяє оптимізувати процеси зберігання та відправлення товарів. Яке економить ресурси клієнтів компанії Top Cargo та робить логістичний процес більш ефективним

Обговорити всі деталі та зробити замовлення
Часті запитання

Мінімальна вага

Мінімальна вага доставки з Китаю залежить від обраного вами способу доставки, існують кілька варіантів доставки - це авіадоставка і доставка морем, мінімальна вага доставки авіа - 5 кг, мінімальний обсяг доставки морем - 0,5 куба.

Вартість авіадоставки

Наші тарифи починаються від 8 $ за кг (залежно від специфіки вантажу), що дасть Вам змогу завжди бути попереду Ваших конкурентів. Точний розрахунок вартості Вам зможе дати наш фахівець за запитом. Страховка за бажанням - 2% від інвойсної вартості.

Чи можлива зміна тарифу після прийому вантажу?

Ні, якщо характеристики вантажу не змінювалися і була подана коректна інформація. В іншому випадку вартість перевезення може збільшитися або зменшитися відповідно до тарифів на перевезення, встановлених нашою компанією. На підсумкову ціну доставки вантажу впливає безліч параметрів:

1. тариф на перевезення вантажу певним транспортом;
2. специфікація та обсяг, клас вантажу;
3. комплекс супутніх (додаткових) послуг;
4. вартість митних платежів тощо.