language-switcher

 • Русский
 • X

  Залишіть ваш відгук

  Ваша оцінка

  Цена
  Качество
  Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  10 термінів міжнародних перевезень

  У кожній сфері є певна термінологія. І навіть міжнародні перевізники використовують своє значення для певних ситуацій. Різні абревіатури займають важливе місце у спілкуванні, обговоренні угоди, під час укладання договорів та інших важливих моментах.

  Будь-який учасник, який стосується міжнародних перевезень, повинен знати точне позначення кожного терміна. Запам’ятати всі значення може бути складно. Але є коротка довідка, яка найчастіше використовується. І важливо запам’ятати всю цю інформацію, щоб надалі можна було уникнути непорозумінь.

  До списку 10 міжнародних перевезень, які слід по можливості запам’ятати, входять:

  1. Інкотермс – при купівлі чи продажу товарів їх необхідно переміщати з місця походження до місця призначення. Найкращий спосіб зробити це домовитися в момент покупки про те, як це виконуватиметься. Але для того, щоб обидві сторони могли зрозуміти й узгодити деталі, вони повинні говорити однією мовою та домовитися про те, що насправді означають ці терміни. Інкотермс – це умови, які становлять серію заздалегідь визначених комерційних термінів. І вони необхідні для точного опису завдань, витрат та ризиків, пов’язаних із пересуванням товарів.
  2. COD – застосовується у ситуаціях, коли контейнеровоз, який повністю завантажений і перебуває в дорозі та з’ясовується, що потрібно змінити його пункт прибуття. У такій ситуації не треба панікувати. Це коли настав час запросити COD. Це запит до контейнеровозу з проханням розвантажити ваш контейнер і перевезти ваші товари в інше місце призначення, відмінне від того, що спочатку було заброньовано.
  3. CYCY – термін, який використовується для позначення відповідальності перевізника за те, що контейнери зберігаються в порту до навантаження на корабель або після їх розвантаження.
  4. DM Демередж – це внесення коштів, якщо не забрали імпортовані контейнери у зазначений термін. Плата відбувається контейнерним лініям. Після розвантаження ваших контейнерів надається безкоштовний період для їх зберігання в порту (надається контейнерною лінією). І необхідно забрати контейнери до моменту закінчення безкоштовного терміну зберігання. Після цього необхідно внести плату за кількість днів перебування контейнера в порту. Також може стягуватися плата за простий, якщо у вас є контейнери, які не можуть бути відправлені контейнерною лінією через, наприклад, проблеми з митницею. Після цього необхідно сплатити кількість днів зберігання вантажу в порту.
  5. Ролловер – використовується у ситуаціях, коли контейнери з певних причин не потрапляють на корабель. Відсутність завантаження контейнера може статися через проблеми на митниці, надмірного бронювання або перепусток судна. Ваш перевізник змінить графік відправлення та помістить ваш контейнер на наступний корабель, який має відправитися.
  6. DT – це плата, яку необхідно заплатити у випадках, коли імпортні контейнери були забрані, але не повернулися вчасно на лінію доставки. Потім вам доведеться заплатити за додаткову кількість днів, яка знадобилася вам для повернення контейнерів. З вас також може стягуватися плата за просте, якщо у вас є контейнери, які не можуть бути відправлені контейнерною лінією, тому що ви не повернули їх вчасно. Потім вам доведеться заплатити за додаткову кількість днів, коли контейнери знаходилися у вашому розпорядженні.
  7. PORT STORAGE – всі контейнери після вивантаження поміщаються на спеціальний контейнерний майданчик. У порту передбачено безкоштовний період зберігання. В цей час у вас є час, щоб зайнятися процедурами митного оформлення. Також за цей період можна перевезти товар на склад чи до місця прибуття. Це важливо для портів, оскільки місця може бракувати, і це вплине на продуктивність порту і призведе до перевантаження. Якщо ви не очистите свої товари та не перемістите контейнери у зазначений термін, порт може стягувати плату за зберігання на території.
  8. FCL та LCL – FCL означає, що у вас достатньо товарів, щоб заповнити весь контейнер. У LCL все навпаки. Це скорочення від “Менше, ніж завантаження контейнера” і означає, що у вас недостатньо товарів для завантаження всього контейнера. Натомість ваша окрема партія вантажу об’єднується та прямує разом з іншими партіями в одному контейнері. У порту призначення партії вирушають у вихідні окремі партії. LCL часто буває вигідним для малих і середніх підприємств, які мають невеликі обсяги товарів, але які можуть собі дозволити пропустити терміни доставки. Це часто дозволяє заощадити на транспортних витратах, оскільки товари доставляються за нижчими цінами. Спільне використання простору робить LCL екологічно чистою альтернативою.
  9. BILL OF LADING Коносамент – це юридичний документ, що видається перевізником відправнику вантажу, що включає такі деталі відвантаження, як тип товару, кількість, фрахтова ставка і пункт призначення. Він вважається угодою, яка виступає між усіма сторонами та надають гарантію на те, що експортери отримають свої платежі, а імпортери отримають свої товари. Коносамент також є квитанцією про відправлення.
  10. STUFFING & STRIPPING – Stuffing – це процес завантаження контейнера товарами перед відправкою. Stripping – це процес розвантаження контейнера після прибуття у порт.

  Усі ці значення важливо запам’ятати. Так як вони можуть стати в нагоді у випадках з міжнародними перевезеннями. І у разі помилкового вибору терміна може призвести до негативних наслідків. Крім цих, існує безліч значень для інших ситуацій, але ці найпоширеніші. Доставка товару з Китаю може бути абсолютно непередбачуваною і важливо знати, що робити в таких ситуаціях і які нюанси можуть бути виявлені.

  FAQ

  Що таке терміни міжнародних перевезень і для чого вони потрібні?

  Міжнародні перевезення, як і інші сфери, мають свій сленг, який працює в різних ситуаціях. У порту або на кораблі можуть відбутися різні ситуації, і вирішити їх можна за допомогою терміна, який вимагає ситуація.

  Хто має знати ці терміни?

  Усі учасники міжнародних перевезень обов’язково повинні знати ці терміни.

  Що буде при неправильному використанні терміна?

  У разі виникають неприємні ситуації. І можуть утворитися труднощі із отриманням свого вантажу.

  Як запам’ятати всі терміни?

  Це може здатися, на перший погляд, дуже складно. Але після деяких повторень інформацію буде зафіксовано. Крім цього, їх можна зберегти собі десь і за потреби відкривати.

   

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Замовити доставку

  Авіа доставка Авіа доставка Сборные грузы Збірні грузи Контейнерные перевозки Контейнерні перевезення Авто доставка Авто доставка Выкуп Викуп Поиск поставщика Пошук постачальника

  Звертайтесь до нас

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01