X

Оставьте ваш отзыв

Ваша оценка

Цена
Качество
Сроки
 • 044 353 00 01
 • 097 203 19 55
 • 048 738 77 81
 • 093 170 22 13

Аукціон eBay – що це

Багато хто чув про популярному сайті-аукціоні eBay.com, але не всім зрозумілий принцип його роботи. Новачків відштовхує безліч опцій і не зовсім зрозумілі правила. Для тих, хто не володіє англійською все стає ще складніше. На ділі ж відмовлятися від використання сайту зовсім не обов’язково, досить розібратися що до чого і почати вигідно купувати або продавати.

Що собою являє аукціон eBay?

Сайт являє собою спеціальний майданчик, де користувачі з усього світу можуть розміщувати власні лоти або товари. Найбільше число продавців знаходиться в США, але eBay активно розвивається і в інших країнах. Правила строго прописані політикою сайту eBay, тому для всіх продавців і покупців встановлені єдині стандарти. Продумана система правил дозволяє захистити як продавців, так і покупців.

За рахунок того, що між покупцем і продавцем відсутня посередник, вартість на багато товарів виявляється нижче, ніж в звичайних інтернет-магазині. Також на майданчику можна знайти унікальні вироби ручної роботи, предмети старовини і т.д. Список категорій та підкатегорій охоплює практично всі сфери побутового споживання, тому знайти необхідний предмет, навіть рідкісний, не складе великих труднощів.

Щоб почати торгувати або купувати на сайті, користувачеві необхідно зареєструватися. На eBay строго перевіряють акаунти нових користувачів, щоб відсіяти шахраїв. З цієї причини до етапу реєстрації потрібно поставитися серйозно. Виправити некоректно введені дані пізніше буде вже не просто.

Як працює eBay

Принцип роботи схожий і з іншими аукціонами. Продавець виставляє лот, а покупці роблять ставки. При цьому покупцеві може дуже повезти, якщо на лот мало бажаючих і його ставка єдина. Тоді продавець відправить товар за ціною, яка фіксується до моменту закінчення аукціону.

Якщо ви не бажаєте приймати участь в аукціоні, а хочете придбати товар відразу і за вже відомою ціною, то потрібно вибрати пункт «Buy It Now». Після цього відобразяться позиції, які ви можете купити відразу. Там же ви можете вибрати опцію безкоштовної доставки та інші.

Якщо близько лота є напис «Reserve price not meet yet», то це означає, що продавець встановив мінімальну суму за яку готовий продати товар. Якщо учасники аукціону запропонують вартість менше цієї суми, то лот не буде визнаний проданим.

Деякі продавці проводячи аукціон також можуть вказувати вартість по якій ви можете викупити лот не роблячи ставки. Наприклад, лот стартує з ціни в 100 $, але в пункті «Buy It Now» може зазначатися 200 $. Тоді ви можете купити товар за 200 $ не беручи участь в торгах. Якщо ж хочеться спробувати удачу і отримати товар за меншу суму, то потрібно взяти участь в аукціоні, і робити ставки.

Тривалість аукціону

Цей параметр залежить від продавця. Як правило, стандартні аукціони тривають від 3 до 10 днів. Зустрічаються лоти і з більшою тривалістю аукціону.

Як робити ставки?

Ви можете поставити максимальну суму, яку готові заплатити за лот. При цьому можна активувати автоставкі з встановленим кроком. Таким чином після ставок інших користувачів система автоматично зробить ставку в заданих межах. Так буде тривати до тих пір, поки або ставки не припиняться, або поки вашу максимальну ставку не перекриє хтось інший. Якщо максимальна ставка перекрита, то вам прийде повідомлення на електронну пошту і ви вирішите самостійно підвищувати чи максимальну суму або ж відмовитися від участі в аукціоні.

Перед тим, як робити ставку або купувати товар, обов’язково ознайомтеся з рейтингом продавця, відгуками покупців, інформацією про товар і способи доставки. Також вчіть тимчасову різницю, щоб розраховувати свою можливість бути присутнім на сайті на час закінчення аукціону. Останні хвилини і навіть секунди можуть стати вирішальними!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Заказать доставку

Авиа доставка Авиа доставка Сборные грузы Сборные грузы Контейнерные перевозки Контейнерные перевозки Авто доставка Авто доставка Выкуп Выкуп Поиск поставщика Поиск поставщика

Обращайтесь к нам

  Последние новости

  Ідея для бізнесу: косметика з Китаю

  Китайська косметика має відмінну рису: натуральні інгредієнти і дешевизна. Саме ...

  Китайська меблі

  Чому так багато закупівель проводиться саме з Китаю? Справа в ...

  Почати бізнес з Китаєм: що краще продавати?

  Китай – це справжній рай для бізнесменів, адже саме тут ...

  Оптика для автомобіля з Китаю

  Підбираючи оптику для автомобіля, власники хочуть отримати не тільки якісний ...

  • 044 353 00 01