language-switcher

 • Русский
 • X

  Залишіть ваш відгук

  Ваша оцінка

  Цена
  Качество
  Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  Що вигідніше: автомобільні чи залізничні перевезення?

  Розвиток зовнішньоекономічних відносин серед країн виходить на новий рівень. Продажі товарів закордон чи їх купівля нині приходять до максимально простого процесу торговельного обороту. Тому все частіше постачальники запитують: як вигідніше і надійніше транспортувати свої товари, чи куплені товари закордоном?

  У сучасному світі логістики існує багато способів транспортування товарів: авіаперевезення, перевезення в контейнерах на кораблях, залізничні та автомобільні перевезення. Найчастіше транспортування на літаках і кораблях вибирають лише в тому випадку, якщо немає можливості транспортувати товар «по землі», адже це безпечніший спосіб.

  Якщо ви визначилися з тим, що хочете перевозити вашу продукцію за допомогою автомобільних або залізничних перевезень, то який вибір зробити з цих двох пропозицій?

  Автомобільні чи залізничні перевезення?

  Для того, щоб зробити вибір між цими двома категоріями транспортування, необхідно порівняти їх характеристики в ціновій категорії, категорії часу доставки, обсягах навантаження тощо. Обидва способи мають як свої плюси, так і мінуси.

  Якщо порівнювати цінову категорію перевезень, то можна відзначити, що вони суттєво відрізняються. Залізничні вантажоперевезення будуть на певний відсоток дешевшими, ніж авто. Це обумовлено не лише частим подорожчанням автомобільного палива, а й обсягом вантажу, який перевозить залізничний потяг.

  Але якщо говорити про терміни – час доставки в обох випадках приблизно однаково. Якщо замовляти товар із Китаю, то автомобіль привезе його в Україну десь за 21 день, тоді як залізниця доставить його за 25 днів.

  Якщо ж говорити про надійність перевезень, то автодоставка тут безперечно виграє. Але це актуально лише для негабаритних вантажів. Тому що якщо розміри продукції перевищують норми, встановлені законодавством країни, автомобільні перевезення вимагають великого пакету документів, а також матеріальних витрат. У той час як залізничне транспортування може возити вантажі в рази більше за ті, які доступні автоперевізникам.

  А тепер давайте детальніше розберемо переваги та недоліки кожної категорії перевезень.

  Переваги залізничного транспортування:

  • Нижча ціна. Це зумовлено тим, що рухомий склад може вміщувати у собі більшу кількість продукції. Це дозволяє перевозити за раз великий обсяг товару.
  • Має точний розклад руху, рухомий склад привозить вантаж за графіком. Тому ви маєте можливість відстежити, де саме знаходиться ваша продукція і коли вона прибуде.
  • Якщо ваше замовлення досить велике, то залізничні перевезення дають можливість транспортування збірних вантажів в унікальних контейнерах, що забезпечує високу надійність, щоб замовник був упевнений у тому , що його продукція доїде до місця призначення.

  Недоліки залізничного транспортування:

  • Можливість перевантаження контейнера, що призведе до несправності рухомого складу. У залізничного транспортування перевантаження – досить серйозна проблема. Тому що це може занести багато технічних неполадок, починаючи від поломки вагона, закінчуючи повною несправністю рухомого складу.
  • Товар може затриматися в дорозі через непередбачені обставини, або ж при поломці залізничних колій. Іноді немає можливості перемістити товар в інший поїзд, або знайти об’їзний шлях для продовження руху.
  • Також існують певні обмеження у списку товарів, які можуть перевозити рухомими складами.

  Переваги автомобільних перевезень:

  • Основною перевагою є те, що, завантаживши товар у постачальника, його вивантаження відбудеться вже безпосередньо у замовника, а при залізничних перевезеннях вам необхідно буде задіяти кілька транспортних засобів.
  • Автоперевізники можуть коригувати маршрут, що може зменшити час доставки, або уникнути непередбачених обставин, таких як перекриття магістралі, або ремонтів доріг. span>
  • Можливість доставляти товари широкого списку. Це включає як невеликі партії товарів, так і негабаритний вантаж.
  • За рахунок того, що товар не вивантажується і не занурюється на різні транспортні засоби, це позитивно впливає на його збереження.</ li>

  Недоліки автоперевезень:

  • Через погодні або інші непередбачені умови товар іноді може затримуватися в дорозі, і не потрапляти вчасно до замовника.</ li>
  • Існує також залежність від стану доріг, якими здійснюється автоперевезення.
  • І третій фактор – це ціна. Автоперевезення значно дорожчі залізничних через різницю в ціні палива, що використовується.

  Вибір виду перевезень – досить відповідальне рішення. Адже навіть знаючи переваги та недоліки всіх варіантів перевезень, не так легко замовник, або ж покупець може вибрати один із варіантів. Адже від термінів, ціни, обсягів продукції, що перевозиться, і багатьох інших факторів залежить авторитетність і успішність компанії. У таких випадках таки краще звертатися до професіоналів. Адже вони зможуть врахувати всі фактори та ризики, які необхідні для успішного перевезення всього обсягу продукції до пункту призначення.

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Замовити доставку

  Авіа доставка Авіа доставка Сборные грузы Збірні грузи Контейнерные перевозки Контейнерні перевезення Авто доставка Авто доставка Выкуп Викуп Поиск поставщика Пошук постачальника

  Звертайтесь до нас

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01