X

Оставьте ваш отзыв

Ваша оценка

Цена
Качество
Сроки
 • 044 353 00 01
 • 097 203 19 55
 • 048 738 77 81
 • 093 170 22 13

Бренди джинсового одягу з США

Джинсовий одяг завжди користувалася популярністю. Ті чи інші предмети гардероба постійно знаходяться на піку моди. І це правило актуально як для чоловіків, так і жінок. Якщо ви вирішили придбати останні новинки джинсового одягу від бренду, варто звернути увагу на американські бренди. Більшість компаній з виробництва джинсового одягу розташовані в США. Досить просто розібратися відмінні риси та переваги кожної фірми.

Содержание статьи:

Levis

Levisабо Левіс вважаються першими брендовими джинсами, які завоювали увагу не тільки в США, але і у всьому світі. Згодом продукція стала виготовлятися не тільки для робітничого класу, а й для жінок, чоловіків і дітей.

Незважаючи на багаторічну історію, продукція користується незмінною популярністю в чому за рахунок класичних форм крою, високої якості пошиття і тривалого терміну використання. Такі лінійки як Revel або Curve Id в першу чергу користуються високим попитом тому, що виробляються з урахуванням особливостей форм кожного користувача.

Wrangler

Марка вже більше 70 років постачає свою продукцію. Щороку випускається нова колекція, яку очікує безліч користувачів, адже в пріоритеті саме комфорт кожного клієнта. Використання водовідштовхувальним, дихаючої тканини дозволить відчувати себе комфортно в будь-який час року. А співпраця з різними дизайнерами дозволить підкреслити красу тіла кожному, незалежно від статі і віку.

American Eagle

Участь в рекламних кампаніях реальних людей дозволяє просувати ідею індивідуальності, комфорту для кожного користувача, незалежно від його параметрів. При необхідності ви зможете підібрати моделі різних посадок і забарвлень, щоб підкреслити свою привабливість і індивідуальність. Окремою популярністю користується лінійка темно-синіх або чорних моделей, звужених до низу і спеціально постарених.

Tommy Hilfiger

Цей американський бренд поставляє не тільки якісну, але і доступну одяг. Залежно від особистих переваг можливо підібрати ідеальний варіант для кожного члена сім’ї. Висока міцність кожної пари джинс стало буквально аксіомою для виробника. Безліч позитивних відгуків тільки підтверджують цей факт.

Lee

Як і Левіс, спочатку виготовляли виключно формений одяг для робітників. Але, при виході на модний ринок одягу підкорили користувачів новаторським підходом і реалізацією різних зухвалих ідей. Серед інших виробників відразу виділяються оригінальним поєднанням потертостей якісного матеріалу, мережива з художніми дірками і т.п.

Щоб оформити замовлення в американських магазинах для покупки однієї або декількох пар джинс не обов’язково самостійно оформляти доставку. Досить просто звернутися до фахівців компанії Топкарго. Всього за кілька хвилин ви отримаєте вичерпну інформацію щодо того, де можна замовити речі за найвигіднішими умовами. Необхідно тільки оформити контракт. Продумана логістичний ланцюжок контейнерних перевезень і якісна робота менеджерів дозволить отримати ваше замовлення в найкоротші терміни.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Заказать доставку

Авиа доставка Авиа доставка Сборные грузы Сборные грузы Контейнерные перевозки Контейнерные перевозки Авто доставка Авто доставка Выкуп Выкуп Поиск поставщика Поиск поставщика

Обращайтесь к нам

  Последние новости

  Ідея для бізнесу: косметика з Китаю

  Китайська косметика має відмінну рису: натуральні інгредієнти і дешевизна. Саме ...

  Китайська меблі

  Чому так багато закупівель проводиться саме з Китаю? Справа в ...

  Почати бізнес з Китаєм: що краще продавати?

  Китай – це справжній рай для бізнесменів, адже саме тут ...

  Оптика для автомобіля з Китаю

  Підбираючи оптику для автомобіля, власники хочуть отримати не тільки якісний ...

  • 044 353 00 01