language-switcher

 • Русский
 • X

  Залишіть ваш відгук

  Ваша оцінка

  Цена
  Качество
  Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  Як шукати копії одягу відомих брендів на AliExpress?

  Найчастіше на китайські сайти приходять за копіями одягу, взуття, сумок та аксесуарів від відомих брендів. Можна нескінченно довго розмірковувати про те, наскільки етичний та обґрунтований такий вибір, але факт залишається фактом – це справді дуже затребувано. І сьогодні ми б хотіли трохи детальніше поговорити про те, як шукати копії одягу, взуття, аксесуарів та сумок від відомих брендів.

  Як правильно шукати копії одягу відомих брендів на Аліекспрес?

  1. Перед початком пошуків майте на увазі: якість реплік може вас порадувати, а може й глибоко засмутити. Тому завжди придивляйтесь до фотографій товару та уважно перевіряйте відгуки. Відгуки – взагалі наше все у цій справі.
  2. Напишіть продавцю повідомлення з питаннями, особливо якщо вони стосуються розмірів (досить часто китайські розміри не збігаються з європейськими). Продавець з радістю вам відповість: тим більше, якщо ви збираєтеся закуповувати оптові партії для подальшого перепродажу. Обов’язково попросіть реальні фото та оцініть реальні фото на звичайних людях, а не на моделях у розділі відгуків. Так ви зможете максимально ефективно порівняти очікування із реальністю. Обов’язково уточніть склад тканини та якість фурнітури.
  3. У деяких випадках товар все ж відчутно відрізняється від того, що ви можете спостерігати на фото. Пов’язано це насамперед із законом про інтелектуальну власність. Будьте готові до того, що отримаєте товар із великим логотипом, якого не спостерігали на заявленій фотографії товару. Це пов’язано з тим, що продавці зобов’язані видаляти будь-які згадки про бренди з картинок.
  4. Шукайте популярні зараз, трендові моделі за ключовими словами. Дуже важливо моніторити поточні модні тенденції: так ви зможете закупити те, що дійсно матиме попит.

  Загалом, крім копій виробів різних брендів, ви можете знайти на Аліекспрес також і оригінали. Як це можливо?

  1. Насамперед варто звертати увагу на автентичні бренди з Китаю. Бренди, які не соромляться свого китайського походження, зберігають китайську назву, мають свій логотип та ознаки ідентичності. До цієї категорії можна віднести таких виробників техніки, як Xiaomi або Huawei, і годинників – Megir і Shark. Загалом у Китаї зараз виробляється досить велика кількість гаджетів та електроніки, тому замість підробок та копій, має сенс закуповувати саме оригінали.
  2. Не всі відомі товари на Аліекспрес є підробками. Деякі копії західних брендів на AliExpress продаються з дозволу самих власників бренду за умови збереження цінової політики компанії. Зрозуміло, це виходить вигідніше, ніж покупки тих же брендів з офіційних сайтів. Плюс – враховуйте, що оптом завжди дешевше. Наприклад, на сайті повно взуття Nike та Converse. Залежно від того, що диктує бренд, ціни можуть бути такими ж або трохи меншими, ніж товар на полицях в оригінальному місцевому офлайн-магазині.
  3. Багато демократичних європейських брендів також часто реалізують свої товари через Аліекспрес – наприклад, щоб вийти на азіатський ринок. І знову ж таки, це виходить дешевше, ніж покупки з офіційних сайтів.

  Доставка копій одягу та взуття відомих брендів з Китаю: як організувати?

  Якщо ви плануєте купувати копії брендового одягу в Китаї з подальшим перепродажем, то перша складність, з якою ви, найімовірніше, зіткнетеся – це логістика. Спеціалісти компанії Topcargo із задоволенням допоможуть вам з доставкою товару спочатку на склад у Китаї, а потім – в Україну. Багаторічний досвід, допомога у пошуку постачальників, швидка та безпечна доставка морем чи авіа: все це можливо з нами за адекватні гроші! Бізнес з Китаєм разом із нами – це просто!

  Коментарі

  Иван, 2022-07-25 09:02:58

  Как все происходит на таможне, и какая это цена ?

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Замовити доставку

  Авіа доставка Авіа доставка Сборные грузы Збірні грузи Контейнерные перевозки Контейнерні перевезення Авто доставка Авто доставка Выкуп Викуп Поиск поставщика Пошук постачальника

  Звертайтесь до нас

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01