X

Залишіть ваш відгук

Ваша оцінка

Цена
Качество
Сроки
language-switcher

 • Русский
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  ЯК КУПИТИ айфон В АМЕРИЦІ

  Техніка компанії Apple користується особливою популярністю у всьому світі. Смартфони, ноутбуки, моноблоки і супутня периферія регулярно оновлюється, тому їх придбання актуально щорічно. Офіційні продажі здійснюються в багатьох країнах, але перельоти через океан, розмитнення, призводять до націнці на товар майже в 30%.

  Досить просто порівняти вартість IPhone в США і Америці в представництвах AppStore. В результаті, різниця в ціні досягає 150 доларів і більше. Саме тому варто спробувати купити телефон в Америці з доставкою в Україну.

  Можливі складності

  Багато пересильні компанії займаються купівлею і подальшими поставками американської техніки. Але, деякі стикаються з відмовами від офіційного представництва Apple Store, так як їх позиція свідчить про продаж техніки виключно в межах США. Допомогти в цьому допоможуть представництва інших брендів, які закуповують на своє ім’я смартфони. Так як офіційно доставки в Україну магазини бренду не здійснюють

  Адже різні представництва в Україні закуповують техніку за офіційною ціною, яка представлена в Америці, додаючи до підсумкової вартості:

  • конвертацію курсу гривні до долара;
  • націнку за доставку, рекламу і витратні матеріали.

  Серед мінусів також варто відзначити, що далеко не всі новинки смартфонів відразу надходять у продаж в Україні. Тому варто звернутися до сторонньої компанії, яка допоможе з покупкою смартфона.

  Ви можете не переживати про те, що придбаний смартфон не буде функціонувати в Україні. Все відповідності стандартам зв’язку перевіряються в процесі покупки. Єдине, що не всі моделі будуть русифіковані, але це питання легко вирішується оновленням програмованої прошивки.

  Що входить в послуги

  Досить просто звернутися до фахівця компанії Топкарго, щоб оформити замовлення на придбання смартфона. З досвіду працівників при замовленні техніки в США можна зіткнутися з різними проблемами, а саме:

  • незрозумілий інтерфейс самого сайту, особистого кабінету і оформлення кошика замовлення;
  • здійснення покупки і питання конвертації валюти;
  • як здійснюється розмитнення, доставка;
  • складання супровідних документів і пакету паперів для отримання посилки.

  Співпраця з Топкарго дозволяє вирішити ці питання. Вам не потрібно буде переживати про вирішення спору в разі його виникнення. Додатково, фірма стежить за тим, щоб техніка перед відправленням була упакована за всіма правилами, щоб не порушити її збереження під час пересилки.

  Вам просто залишається вказати в заяві сподобалася смартфон і прописати адресу отримання. Протягом кількох тижнів, телефон буде доставлений. Навіть за умови оплати транспортувальних послуг, IPhone буде коштує в кілька разів дешевше. Додатково ви не позбавляєте себе офіційної гарантії, тому при першій же проблемі ви зможете сміливо звертатися в сервісний центр.

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Заказать доставку

  Авиа доставка Авіа доставка Сборные грузы Сборные грузы Контейнерные перевозки Контейнерные перевозки Авто доставка Авто доставка Выкуп Выкуп Поиск поставщика Поиск поставщика

  Обращайтесь к нам

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01