X

Оставьте ваш отзыв

Ваша оценка

Цена
Качество
Сроки
 • 044 353 00 01
 • 097 203 19 55
 • 048 738 77 81
 • 093 170 22 13

ЯК КУПИТИ айфон В АМЕРИЦІ

Техніка компанії Apple користується особливою популярністю у всьому світі. Смартфони, ноутбуки, моноблоки і супутня периферія регулярно оновлюється, тому їх придбання актуально щорічно. Офіційні продажі здійснюються в багатьох країнах, але перельоти через океан, розмитнення, призводять до націнці на товар майже в 30%.

Досить просто порівняти вартість IPhone в США і Америці в представництвах AppStore. В результаті, різниця в ціні досягає 150 доларів і більше. Саме тому варто спробувати купити телефон в Америці з доставкою в Україну.

Можливі складності

Багато пересильні компанії займаються купівлею і подальшими поставками американської техніки. Але, деякі стикаються з відмовами від офіційного представництва Apple Store, так як їх позиція свідчить про продаж техніки виключно в межах США. Допомогти в цьому допоможуть представництва інших брендів, які закуповують на своє ім’я смартфони. Так як офіційно доставки в Україну магазини бренду не здійснюють

Адже різні представництва в Україні закуповують техніку за офіційною ціною, яка представлена в Америці, додаючи до підсумкової вартості:

 • конвертацію курсу гривні до долара;
 • націнку за доставку, рекламу і витратні матеріали.

Серед мінусів також варто відзначити, що далеко не всі новинки смартфонів відразу надходять у продаж в Україні. Тому варто звернутися до сторонньої компанії, яка допоможе з покупкою смартфона.

Ви можете не переживати про те, що придбаний смартфон не буде функціонувати в Україні. Все відповідності стандартам зв’язку перевіряються в процесі покупки. Єдине, що не всі моделі будуть русифіковані, але це питання легко вирішується оновленням програмованої прошивки.

Що входить в послуги

Досить просто звернутися до фахівця компанії Топкарго, щоб оформити замовлення на придбання смартфона. З досвіду працівників при замовленні техніки в США можна зіткнутися з різними проблемами, а саме:

 • незрозумілий інтерфейс самого сайту, особистого кабінету і оформлення кошика замовлення;
 • здійснення покупки і питання конвертації валюти;
 • як здійснюється розмитнення, доставка;
 • складання супровідних документів і пакету паперів для отримання посилки.

Співпраця з Топкарго дозволяє вирішити ці питання. Вам не потрібно буде переживати про вирішення спору в разі його виникнення. Додатково, фірма стежить за тим, щоб техніка перед відправленням була упакована за всіма правилами, щоб не порушити її збереження під час пересилки.

Вам просто залишається вказати в заяві сподобалася смартфон і прописати адресу отримання. Протягом кількох тижнів, телефон буде доставлений. Навіть за умови оплати транспортувальних послуг, IPhone буде коштує в кілька разів дешевше. Додатково ви не позбавляєте себе офіційної гарантії, тому при першій же проблемі ви зможете сміливо звертатися в сервісний центр.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Последние новости

Ідея для бізнесу: косметика з Китаю

Китайська косметика має відмінну рису: натуральні інгредієнти і дешевизна. Саме ...

Китайська меблі

Чому так багато закупівель проводиться саме з Китаю? Справа в ...

Почати бізнес з Китаєм: що краще продавати?

Китай – це справжній рай для бізнесменів, адже саме тут ...

Оптика для автомобіля з Китаю

Підбираючи оптику для автомобіля, власники хочуть отримати не тільки якісний ...

 • 044 353 00 01
 • 097 203 19 55
 • 048 738 77 81
 • 093 170 22 13