X

Оставьте ваш отзыв

Ваша оценка

Цена
Качество
Сроки
 • 044 353 00 01
 • 097 203 19 55
 • 048 738 77 81
 • 093 170 22 13

ЯК ЗАМОВИТИ НОУТБУК З США

Купівля техніки в США – прибуткове і вигідна справа. Це правило зберігає свою актуальність і щодо ноутбуків. Як і многая комп’ютерна техніка і периферія, вартість гаджетів в Америці істотно нижче, ніж в українських магазинах, навіть з урахуванням розпродажів. Подібний факт пояснюється в першу чергу високим рівнем конкуренції. Далеко не кожен виробник ризикне продавати новинки на українському ринку, так як купівельна платоспроможність не така висока, як серед жителів США. Але, при певній вправності, купити якісний ноутбук за доступною ціною досить просто.

Чому варто брати техніку в США

Перша і головна перевага покупки техніки в США – представлений асортимент. Багато варіантів ігрових, офісних і ультрабуків просто не доходить до українського ринку. Тоді як американські магазини збирають безліч пропозицій, як на повністю укомплектовані гаджети, так і на окремі їх комплектуючі – батареї, клавіатури, матриці, вінчестери і багато іншого.

Продажі багатьох моделей також починаються набагато пізніше, ніж для американських користувачів. Різниця доходить до декількох тижнів.

Офіційні представництва в США не тільки регулярно оновлюють асортимент товарів, але і роблять знижки на товари в період розпродажів або великими святами. Окремі сайти спеціально збирають купони, на яких прописується актуальна інформація про поточну акції на товар і за яких умов вона виконується.

Додатково варто відзначити, що американці з розмахом відзначають багато свят, в період яких проводяться розпродажі. Вигідніше купувати техніку не тільки напередодні новорічних свят і на Чорну п’ятницю, а й перед Днем Подяки або Днем Незалежності. Головне, ставити повідомлення про наступаючих святкових днях.

Тонкощі доставки

У першу чергу, необхідно розібратися як саме товар буде доставлятися з США в Україну. Більшість американських магазинів не доставляють техніку в Україні. Для цього використовують або адреси «обманки» або допомога сторонніх сервісів.

Якщо займатися самостійно замовленням і покупкою техніки, варто пам’ятати що доставка розраховується з урахуванням не тільки ціни самого товару, але і його ваги. Чим важче посилка, тим більше доведеться заплатити в результаті. До підсумкової суми додається і податок на ввезений товар. Але, не дивлячись на високу вартість доставки, посилка буде пересилатися стандартної американської поштою, а в межах України – Укрпоштою. Тому покладатися на якість і збереження товару, що доставляється покладатися не варто. Виходом стане співпраця з компанією на замовлення та отримання товару з-за кордону.

В результаті ви отримуєте посилку, яка не тільки перевіряється перед відправленням в Україну, а й вартість її пересилання виходить в кілька разів нижче. Додатково, оформлення всіх документів фірма бере на себе. Вам залишається тільки уточнити адресу, за якою товар буде отриманий. Правило зберігає свою актуальність як для отримання оптового замовлення, так і одиничного замовлення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Заказать доставку

Авиа доставка Авиа доставка Сборные грузы Сборные грузы Контейнерные перевозки Контейнерные перевозки Авто доставка Авто доставка Выкуп Выкуп Поиск поставщика Поиск поставщика

Обращайтесь к нам

  Последние новости

  Ідея для бізнесу: косметика з Китаю

  Китайська косметика має відмінну рису: натуральні інгредієнти і дешевизна. Саме ...

  Китайська меблі

  Чому так багато закупівель проводиться саме з Китаю? Справа в ...

  Почати бізнес з Китаєм: що краще продавати?

  Китай – це справжній рай для бізнесменів, адже саме тут ...

  Оптика для автомобіля з Китаю

  Підбираючи оптику для автомобіля, власники хочуть отримати не тільки якісний ...

  • 044 353 00 01