X

Оставьте ваш отзыв

Ваша оценка

Цена
Качество
Сроки
 • 044 353 00 01
 • 097 203 19 55
 • 048 738 77 81
 • 093 170 22 13

Який маршрут проходить посилка з Китаю в Україну

A cargo ship of the China Shipping in Waltershof portЧи замислювалися ви про те, які відстані долали ті чи інші речі до тих пір, поки потрапили до вас в руки? Самі звичайні повсякденні предмети користування часто перед тим, як потрапити в руки своєму кінцевому користувачеві і власнику, проробляли такий тривалий і насичене подорож, яке трапляється в житті далеко не кожної людини. Звичайно, коли мова йде про авіа доставку, то вантаж долає виключно повітряний простір, а ось якщо говорити про контейнерні перевезення морем, то тут все набагато цікавіше.

Логістично може бути безліч варіантів складання маршруту транспортування вантажів через море. Транспортне сполучення між Китаєм і Україною зазвичай має на увазі перевезення з Піднебесної до Одеси, де і проводиться розвантаження. Доставка товару з Китаю проходить через кілька морів і один океан. Відправка стартує з Гонконгу, або будь-якого іншого портового міста Південно-Китайського моря – так простіше відправити вантаж в подорож, кінцевою метою якого: доставити замовнику необхідні йому речі і предмети.

Морський шлях вашого вантажу

Вантажний корабель на самому початку свого шляху лавірує серед безлічі дрібних і великих островів Індонезії, перш ніж вийде до найзначнішою водної перешкоди – Індійського океану. Цей океан має безліч дрібних островів, підводних хребтів, мілин і западин. Коли-то подорож по ньому могло бути згубно для моряка, але сьогодні, завдяки новітнім технологіям, можливості відстежити маршрут з супутника, опрацьованості транспортних шляхів, доставка товару з Китаю оптом стала звичайною рутиною, а не небувалим подорожжю, як ще кілька століть тому. Сьогодні ви можете бути точно впевнені, що придбаний товар потрапить в руки свого власника, а не піде на дно морської безодні.

Після подолання найбільшої перешкоди вантажний корабель запливає в Червоне море. Воно з’єднується Суецьким каналом з Середземним морем. Суецький канал, до речі, став доступний для моряків тільки в кінці 19 століття, після того як в 776 році за наказом халіфа Мансура його засипали в рамках тодішньої економічної політики. Більше тисячі років Суецький канал не існував, як такої, і дістатися до Китаю можна було або через простір материка, або обігнувши африканський материк. Сьогодні ж не складає труднощів потрапити з Індійського океану в Середземне море, а звідти – в Чорне, до пункту призначення.

Доставка товару нашою компанією

Доставка товару з Китаю морем проводиться фірмою TopCargo вже не перший рік. Завдяки відмінній, злагодженій роботі нашої команди: логістів, перевізників, моряків, ми виконуємо свою роботу так, що кожен наш клієнт залишається задоволений отриманим результатом.

 • Наші умови оптимальні як для великих фірм, так і для приватних замовників.
 • Товар приходить точно в термін, в тому вигляді, в якому його очікують отримати.
 • Чи дотримується той тариф, про який говорилося на початку договору, так що клієнт може бути впевнений в отриманні свого вантажу в цілості й схоронності з тієї вартості, яка розглядалася спочатку.

Comments are closed.

Заказать доставку

Авиа доставка Авиа доставка Сборные грузы Сборные грузы Контейнерные перевозки Контейнерные перевозки Авто доставка Авто доставка Выкуп Выкуп Поиск поставщика Поиск поставщика

Обращайтесь к нам

  Последние новости

  Ідея для бізнесу: косметика з Китаю

  Китайська косметика має відмінну рису: натуральні інгредієнти і дешевизна. Саме ...

  Китайська меблі

  Чому так багато закупівель проводиться саме з Китаю? Справа в ...

  Почати бізнес з Китаєм: що краще продавати?

  Китай – це справжній рай для бізнесменів, адже саме тут ...

  Оптика для автомобіля з Китаю

  Підбираючи оптику для автомобіля, власники хочуть отримати не тільки якісний ...

  • 044 353 00 01