language-switcher

 • Русский
 • X

  Залишіть ваш відгук

  Ваша оцінка

  Цена
  Качество
  Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  Який маршрут проходить посилка з Китаю в Україну

  A cargo ship of the China Shipping in Waltershof portЧи замислювалися ви про те, які відстані долали ті чи інші речі до тих пір, поки потрапили до вас в руки? Самі звичайні повсякденні предмети користування часто перед тим, як потрапити в руки своєму кінцевому користувачеві і власнику, проробляли такий тривалий і насичене подорож, яке трапляється в житті далеко не кожної людини. Звичайно, коли мова йде про авіа доставку, то вантаж долає виключно повітряний простір, а ось якщо говорити про контейнерні перевезення морем, то тут все набагато цікавіше.

  Логістично може бути безліч варіантів складання маршруту транспортування вантажів через море. Транспортне сполучення між Китаєм і Україною зазвичай має на увазі перевезення з Піднебесної до Одеси, де і проводиться розвантаження. Доставка товару з Китаю проходить через кілька морів і один океан. Відправка стартує з Гонконгу, або будь-якого іншого портового міста Південно-Китайського моря – так простіше відправити вантаж в подорож, кінцевою метою якого: доставити замовнику необхідні йому речі і предмети.

  Морський шлях вашого вантажу

  Вантажний корабель на самому початку свого шляху лавірує серед безлічі дрібних і великих островів Індонезії, перш ніж вийде до найзначнішою водної перешкоди – Індійського океану. Цей океан має безліч дрібних островів, підводних хребтів, мілин і западин. Коли-то подорож по ньому могло бути згубно для моряка, але сьогодні, завдяки новітнім технологіям, можливості відстежити маршрут з супутника, опрацьованості транспортних шляхів, доставка товару з Китаю оптом стала звичайною рутиною, а не небувалим подорожжю, як ще кілька століть тому. Сьогодні ви можете бути точно впевнені, що придбаний товар потрапить в руки свого власника, а не піде на дно морської безодні.

  Після подолання найбільшої перешкоди вантажний корабель запливає в Червоне море. Воно з’єднується Суецьким каналом з Середземним морем. Суецький канал, до речі, став доступний для моряків тільки в кінці 19 століття, після того як в 776 році за наказом халіфа Мансура його засипали в рамках тодішньої економічної політики. Більше тисячі років Суецький канал не існував, як такої, і дістатися до Китаю можна було або через простір материка, або обігнувши африканський материк. Сьогодні ж не складає труднощів потрапити з Індійського океану в Середземне море, а звідти – в Чорне, до пункту призначення.

  Доставка товару нашою компанією

  Доставка товару з Китаю морем проводиться фірмою TopCargo вже не перший рік. Завдяки відмінній, злагодженій роботі нашої команди: логістів, перевізників, моряків, ми виконуємо свою роботу так, що кожен наш клієнт залишається задоволений отриманим результатом.

  • Наші умови оптимальні як для великих фірм, так і для приватних замовників.
  • Товар приходить точно в термін, в тому вигляді, в якому його очікують отримати.
  • Чи дотримується той тариф, про який говорилося на початку договору, так що клієнт може бути впевнений в отриманні свого вантажу в цілості й схоронності з тієї вартості, яка розглядалася спочатку.

  Comments are closed.

  Замовити доставку

  Авіа доставка Авіа доставка Сборные грузы Збірні грузи Контейнерные перевозки Контейнерні перевезення Авто доставка Авто доставка Выкуп Викуп Поиск поставщика Пошук постачальника

  Звертайтесь до нас

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01