X

Оставьте ваш отзыв

Ваша оценка

Цена
Качество
Сроки
 • 044 353 00 01
 • 097 203 19 55
 • 048 738 77 81
 • 093 170 22 13

Який маршрут проходить посилка з Китаю в Україну

A cargo ship of the China Shipping in Waltershof portЧи замислювалися ви про те, які відстані долали ті чи інші речі до тих пір, поки потрапили до вас в руки? Самі звичайні повсякденні предмети користування часто перед тим, як потрапити в руки своєму кінцевому користувачеві і власнику, проробляли такий тривалий і насичене подорож, яке трапляється в житті далеко не кожної людини. Звичайно, коли мова йде про авіа доставку, то вантаж долає виключно повітряний простір, а ось якщо говорити про контейнерні перевезення морем, то тут все набагато цікавіше.

Логістично може бути безліч варіантів складання маршруту транспортування вантажів через море. Транспортне сполучення між Китаєм і Україною зазвичай має на увазі перевезення з Піднебесної до Одеси, де і проводиться розвантаження. Доставка товару з Китаю проходить через кілька морів і один океан. Відправка стартує з Гонконгу, або будь-якого іншого портового міста Південно-Китайського моря – так простіше відправити вантаж в подорож, кінцевою метою якого: доставити замовнику необхідні йому речі і предмети.

Морський шлях вашого вантажу

Вантажний корабель на самому початку свого шляху лавірує серед безлічі дрібних і великих островів Індонезії, перш ніж вийде до найзначнішою водної перешкоди – Індійського океану. Цей океан має безліч дрібних островів, підводних хребтів, мілин і западин. Коли-то подорож по ньому могло бути згубно для моряка, але сьогодні, завдяки новітнім технологіям, можливості відстежити маршрут з супутника, опрацьованості транспортних шляхів, доставка товару з Китаю оптом стала звичайною рутиною, а не небувалим подорожжю, як ще кілька століть тому. Сьогодні ви можете бути точно впевнені, що придбаний товар потрапить в руки свого власника, а не піде на дно морської безодні.

Після подолання найбільшої перешкоди вантажний корабель запливає в Червоне море. Воно з’єднується Суецьким каналом з Середземним морем. Суецький канал, до речі, став доступний для моряків тільки в кінці 19 століття, після того як в 776 році за наказом халіфа Мансура його засипали в рамках тодішньої економічної політики. Більше тисячі років Суецький канал не існував, як такої, і дістатися до Китаю можна було або через простір материка, або обігнувши африканський материк. Сьогодні ж не складає труднощів потрапити з Індійського океану в Середземне море, а звідти – в Чорне, до пункту призначення.

Доставка товару нашою компанією

Доставка товару з Китаю морем проводиться фірмою TopCargo вже не перший рік. Завдяки відмінній, злагодженій роботі нашої команди: логістів, перевізників, моряків, ми виконуємо свою роботу так, що кожен наш клієнт залишається задоволений отриманим результатом.

 • Наші умови оптимальні як для великих фірм, так і для приватних замовників.
 • Товар приходить точно в термін, в тому вигляді, в якому його очікують отримати.
 • Чи дотримується той тариф, про який говорилося на початку договору, так що клієнт може бути впевнений в отриманні свого вантажу в цілості й схоронності з тієї вартості, яка розглядалася спочатку.

Comments are closed.

Последние новости

Ідея для бізнесу: косметика з Китаю

Китайська косметика має відмінну рису: натуральні інгредієнти і дешевизна. Саме ...

Китайська меблі

Чому так багато закупівель проводиться саме з Китаю? Справа в ...

Почати бізнес з Китаєм: що краще продавати?

Китай – це справжній рай для бізнесменів, адже саме тут ...

Оптика для автомобіля з Китаю

Підбираючи оптику для автомобіля, власники хочуть отримати не тільки якісний ...

 • 044 353 00 01
 • 097 203 19 55
 • 048 738 77 81
 • 093 170 22 13