X

Оставьте ваш отзыв

Ваша оценка

Цена
Качество
Сроки
 • 044 353 00 01
 • 097 203 19 55
 • 048 738 77 81
 • 093 170 22 13

Нижня білизна з Китаю: ідея для бізнесу

Бізнес з Китаєм – це рентабельно, ефективно, досить цікаво. З тих пір як заводи і фабрики Піднебесної стали виробляти дійсно якісні, конкурентоспроможні і при цьому дуже бюджетні товари, саме китайські виробники стали найбільш привабливими для бізнесменів, які купують товари за однією ціною оптом, а продають в роздріб вже за іншою. Закупівельні ціни на китайські товари досить низькі, якість – пристойне, тому перепродувати можна за адекватними цінами, значно збільшуючи маржу. Головне в цій справі – вибрати свою нішу, ті товари, які ви будете реалізовувати. Також досить важливо правильно організувати систему поставок і доставки, правильно вибрати виробника, сформувати асортимент магазину. Досить популярною є ніша нижньої білизни. Нижня білизна з Китаю робиться з якісного текстилю, тут можна знайти дуже цікаві моделі, а ціни досить низькі. Серед переваг такої ніші можна відзначити наступне:

 • Нижня білизна – це надзвичайно популярний товар в будь-якій економічній ситуації. У мінусі ви точно не опинитеся.
 • Кожна одиниця досить компактна, при цьому продаватися кожна може по дійсно пристойною ціною. Таким чином, виправдовується вартість доставки з Китаю.
 • Нижня білизна можна продавати як оффлайн, так і через Інтернет. Таким чином, вам навіть не обов’язково орендувати приміщення.

Купівля нижньої білизни оптом, доставка і подальший продаж: як організувати?

Якщо до цього ви не мали бізнесу з Китаєм, то почати все самостійно і з нуля буде важкувато. Пункт перший – потрібно знайти постачальника, погодити розмірну сітку, вибрати потрібні моделі, викупити потрібну кількість білизни оптом, після чого організувати авіа- або карго-доставку в Україну, розмитнити товар, доставити його до потрібного складу або офісу. Все це досить складно без знання специфіки китайського ринку, знання китайської мови, митних тонкощів і інших нюансів. Саме тому варто звернутися до фахівців.

Компанія Топкарго – це лідер на ринку доставки з Китаю. Ми використовуємо найсучасніші, швидкі, безпечні та якісні способи доставки, але це ще не все: ми допомагаємо з оформленням митних документів, беремо на себе пошук постачальників, викуп потрібного товару, а також кінцеву доставку до потрібного пункту в Україні. Ми робимо все для того, щоб полегшити організаційну сторону Вашого бізнесу, щоб Ви могли замислюватися про більш важливі речі. З Топкарго почати свій бізнес з Китаєм – це просто!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Заказать доставку

Авиа доставка Авиа доставка Сборные грузы Сборные грузы Контейнерные перевозки Контейнерные перевозки Авто доставка Авто доставка Выкуп Выкуп Поиск поставщика Поиск поставщика

Обращайтесь к нам

  Последние новости

  Ідея для бізнесу: косметика з Китаю

  Китайська косметика має відмінну рису: натуральні інгредієнти і дешевизна. Саме ...

  Китайська меблі

  Чому так багато закупівель проводиться саме з Китаю? Справа в ...

  Почати бізнес з Китаєм: що краще продавати?

  Китай – це справжній рай для бізнесменів, адже саме тут ...

  Оптика для автомобіля з Китаю

  Підбираючи оптику для автомобіля, власники хочуть отримати не тільки якісний ...

  • 044 353 00 01