language-switcher

 • Русский
 • X

  Залишіть ваш відгук

  Ваша оцінка

  Цена
  Качество
  Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  Нижня білизна з Китаю: ідея для бізнесу

  Бізнес з Китаєм – це рентабельно, ефективно, досить цікаво. З тих пір як заводи і фабрики Піднебесної стали виробляти дійсно якісні, конкурентоспроможні і при цьому дуже бюджетні товари, саме китайські виробники стали найбільш привабливими для бізнесменів, які купують товари за однією ціною оптом, а продають в роздріб вже за іншою. Закупівельні ціни на китайські товари досить низькі, якість – пристойне, тому перепродувати можна за адекватними цінами, значно збільшуючи маржу. Головне в цій справі – вибрати свою нішу, ті товари, які ви будете реалізовувати. Також досить важливо правильно організувати систему поставок і доставки, правильно вибрати виробника, сформувати асортимент магазину. Досить популярною є ніша нижньої білизни. Нижня білизна з Китаю робиться з якісного текстилю, тут можна знайти дуже цікаві моделі, а ціни досить низькі. Серед переваг такої ніші можна відзначити наступне:

  • Нижня білизна – це надзвичайно популярний товар в будь-якій економічній ситуації. У мінусі ви точно не опинитеся.
  • Кожна одиниця досить компактна, при цьому продаватися кожна може по дійсно пристойною ціною. Таким чином, виправдовується вартість доставки з Китаю.
  • Нижня білизна можна продавати як оффлайн, так і через Інтернет. Таким чином, вам навіть не обов’язково орендувати приміщення.

  Купівля нижньої білизни оптом, доставка і подальший продаж: як організувати?

  Якщо до цього ви не мали бізнесу з Китаєм, то почати все самостійно і з нуля буде важкувато. Пункт перший – потрібно знайти постачальника, погодити розмірну сітку, вибрати потрібні моделі, викупити потрібну кількість білизни оптом, після чого організувати авіа- або карго-доставку в Україну, розмитнити товар, доставити його до потрібного складу або офісу. Все це досить складно без знання специфіки китайського ринку, знання китайської мови, митних тонкощів і інших нюансів. Саме тому варто звернутися до фахівців.

  Компанія Топкарго – це лідер на ринку доставки з Китаю. Ми використовуємо найсучасніші, швидкі, безпечні та якісні способи доставки, але це ще не все: ми допомагаємо з оформленням митних документів, беремо на себе пошук постачальників, викуп потрібного товару, а також кінцеву доставку до потрібного пункту в Україні. Ми робимо все для того, щоб полегшити організаційну сторону Вашого бізнесу, щоб Ви могли замислюватися про більш важливі речі. З Топкарго почати свій бізнес з Китаєм – це просто!

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Замовити доставку

  Авіа доставка Авіа доставка Сборные грузы Збірні грузи Контейнерные перевозки Контейнерні перевезення Авто доставка Авто доставка Выкуп Викуп Поиск поставщика Пошук постачальника

  Звертайтесь до нас

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01