X

Оставьте ваш отзыв

Ваша оценка

Цена
Качество
Сроки
 • 044 353 00 01
 • 097 203 19 55
 • 048 738 77 81
 • 093 170 22 13

Професія: пілот цивільної вантажної авіації. Продовження

aviapilotРаніше ми вже писали про те, як це – бути пілотом цивільної вантажної авіації. Саме так офіційно називаються льотчики, які здійснюють авіа карго з Китаю. Пілот зі стажем з Росії Володимир Край розповів в своїй статті про плюси і мінуси такого праці. Спеціалізується ця людина не на авіадоставка вантажів з Китаю, проте повідав багато чого цікавого про цю захоплюючої, складної, місцями небезпечною, але завжди затребуваної професії.

Переваги роботи льотчиком

Будь-пілот – будь то військовий льотчик, пілот пасажирського літака або той, хто здійснює авіадоставку з Китаю, завжди соціально захищений. До льотчикам шанобливо ставляться в суспільстві, у них не виникає проблем з виходом на пенсію, причому пенсія досить гідна. Пілоти добре себе почувають в матеріальному плані, так як у них – одна з найвищих зарплат. До того ж, у льотчиків, які здійснюють міжнародні рейси, є можливість завжди подорожувати, і протягом декількох днів пілот може відпочивати, милуватися пам’ятками міста. До того ж, організація, на яку працює пілот, піклується про своїх співробітників – в інтересах авіакомпанії відпочив, здоровий і чудово себе почуває льотчик. Тому авіакомпанії організовують своїм співробітникам оплачувані відпустки в різних красивих місцях, і в цілому – бережуть цінні кадри. Так що працювати в такій області, як доставка вантажів авіа з Китаю – дуже вигідно. Молодим льотчикам легко працевлаштуватися – адже кар’єра пілота, після закінчення спеціального ВНЗ, забезпечена. Якщо тільки раптово не підведе здоров’я.

Недоліки кар’єри пілота

Деякі пілоти, які здійснюють міжнародні рейси (в тому числі і доставку вантажів з Китаю авіа), говорять і про мінуси такої професії. Як вже було сказано раніше, пілоти рідко бачать свою сім’ю, близьких, тому що постійно в рейсах. До мінусів такої професії можна віднести ще й постійну схильність пілотів сильного психологічного напруження. Все-таки, і відповідальність, і необхідність контролювати величезну літаючу махину – це дуже вимотує. Тому льотчики рано виходять на пенсію за вислугою років, де рік вважається за два. Пілотам необхідно часто проходити медкомісію.

Якості, якими повинен володіти льотчик

Пілоти, – каже Володимир Край – повинні бути ідеально здорові. Обов’язкова умова роботи льотчиком – стовідсотковий зір. У льотчики не беруть надмірно емоційних людей або людей з будь-якими порушеннями нервового характеру. У пілота повинен бути високий рівень IQ, стресостійкість, вміння аналізувати, ясний розум. Бажано відсутність шкідливих звичок, які позначаються на здоров’ї. Та й взагалі, пілотам доводиться стикатися з численними стресовими ситуаціями, під час яких важливо не впасти в паніку, а технічно вирішити намітилася проблему.

Звертайтеся в TopCargo для того, щоб вашої авіадоставкою Китай Україна займалися виключно професіонали у всіх сферах.

Comments are closed.

Заказать доставку

Авиа доставка Авиа доставка Сборные грузы Сборные грузы Контейнерные перевозки Контейнерные перевозки Авто доставка Авто доставка Выкуп Выкуп Поиск поставщика Поиск поставщика

Обращайтесь к нам

  Последние новости

  Ідея для бізнесу: косметика з Китаю

  Китайська косметика має відмінну рису: натуральні інгредієнти і дешевизна. Саме ...

  Китайська меблі

  Чому так багато закупівель проводиться саме з Китаю? Справа в ...

  Почати бізнес з Китаєм: що краще продавати?

  Китай – це справжній рай для бізнесменів, адже саме тут ...

  Оптика для автомобіля з Китаю

  Підбираючи оптику для автомобіля, власники хочуть отримати не тільки якісний ...

  • 044 353 00 01