language-switcher

 • Русский
 • X

  Залишіть ваш відгук

  Ваша оцінка

  Цена
  Качество
  Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  Як знайти якісного постачальника з Китаю

  Важливість Китаю світової економіки неможливо переоцінити. Створено всі умови для легкої та важкої промисловості. Китай досяг неможливих результатів – експорт дає 80% доходу до бюджету країни. Вже давно Китай славиться своїм великим асортиментом товарів, представлених у різних категоріях. На сьогоднішній день, мабуть, всі користувачі інтернету знають про товари, які можна придбати в Китаї за прийнятними цінами. Вже минули часи, коли країна надавала неякісну продукцію. В даний час китайські вироби вийшли на інший рівень. Тепер ви можете знайти практичні, вдосконалені товари високої якості.

  Як знайти постачальника з Китаю?

  Практично кожна людина, яка має свій бізнес, стикалася з труднощами, при виборі постачальника. В наш час існує досить велика кількість різних  компаній, які займаються випуском товарів у різних сферах.

  Для правильного вибору постачальника можна, наприклад, провести моніторинг.
  Моніторинг відгуків в Інтернеті. Не може бути, щоб у компанії були тільки хороші відгуки. Якщо ви побачили, що всі відгуки позитивні, то варто насторожитися. В основному, довіру викликають ті фірми, які можуть спокійно і адекватно відповісти навіть на негатив, а також не боятися подивитися правді в очі, і виправити всі недоліки.

  Найчастіше не всі постачальники та виробники активні в інтернеті. Це стосується особливо не великих компаній. У цьому випадку, відвідуйте різні виставки за вашим родом діяльності якнайчастіше. Підписуйтесь на електронні посилання експо-центрів, щоб повідомити про різні заходи. На виставках можна встановити прямі контакти та вивчити продукцію компанії. Все ж таки, після перегляду потрібно буде пошукати інформацію, що цікавить  інформацію в доступних  джерелах.

  Ризики під час пошуку постачальника самостійно.

  Самому таки складно знайти хорошого постачальника. Потрібно дослідити та обробити всю інформацію про дану компанію, а без певного досвіду та навичок це зробити дуже непросто.
  Існують такі ризики:

  1)Ризик у процесі пошуку постачальника можна потрапити на шахрая

  • Більшість шахраїв можна зустріти в тих галузях, які займаються торгівлею.

  2)Ризик втратити гроші

  • Це відбувається тоді, коли ви надіслали передоплату постачальнику. Якщо ви впевнені в наявності постачальника, ризик втратити гроші стає меншим.

  3)Ризик поставки не того товару

  • Ви повинні повідомити всі основні вимоги до вашого товару. Яка якість має бути ваша продукція і які важливі характеристики мати.

  4)Ризик непоставки товару

  • Щоб уникнути цього ризику, потрібно укласти контракт. Якщо ви не уклали контракт, то може скластися про вас не дуже приємна думка.

  Загалом можна дійти такого висновку, що краще мати досвідченого постачальника, якого вам може підібрати професійна компанія за короткі терміни. Компанія TopCargo здійснює масштабні перевезення з Китаю понад 8 років. Компанія відрізняється своєю швидкістю і швидким вирішенням поставлених завдань. У нас є багато переваг, тому що у нас є китайськоговоряче керівництво, яке полегшить переговори з постачальником і позбавить від мовних бар’єрів. Також, ми вивчили всі тонкощі та особливості співпраці з китайськими виробниками.

  Comments are closed.

  Замовити доставку

  Авіа доставка Авіа доставка Сборные грузы Збірні грузи Контейнерные перевозки Контейнерні перевезення Авто доставка Авто доставка Выкуп Викуп Поиск поставщика Пошук постачальника

  Звертайтесь до нас

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01