X

Оставьте ваш отзыв

Ваша оценка

Цена
Качество
Сроки
 • 044 353 00 01
 • 097 203 19 55
 • 048 738 77 81
 • 093 170 22 13

Розмитнення гібридних авто в Україні в 2019 році

Сьогодні, купуючи автомобілі з-за кордону стає все більш і більш популярним. Це в першу чергу пов’язано з тим, що Вибір автомобілів за кордоном набагато ширше, і ви можете вибрати, по суті, модель абсолютно будь-який смак і гаманець. Крім того, автомобілі за кордоном об’єктивно дешевші, так що ви можете бути впевнені, що угода буде набагато вигідніше, в будь-якому випадку. Особливий “біль” в колі Еко-активістів в Україні є надзвичайно низьким спектром електричних автомобілів і гібридних автомобілів, які можуть водити як на класичному паливі, так і на електроенергію. І тут знову приходить на допомогу в покупці автомобілів з-за кордону: тому що є ще багато гібридів. А отже, які риси придбання автомобілів з-за кордону? Як купити автомобіль з-за кордону? Які особливості процесу?

Купівля гібридів в Україні у 2019: особливості митної служби

Звичайно, навіть сьогодні є багато противників покупки гібридних автомобілів BJU з подальшим розмінування. Вважається, що це буде набагато приємніше купувати нові гібридні автомобілі, де акцизний податок мінімальний, немає особливого обов’язку, але вартість явно вище, ніж використовуються автомобілі. Однак, якщо ви хочете купити хороший автомобіль з мінімальним націнкою, з відмінними технічними характеристиками, то модель, яка в даний час не в Україні, то ви можете зробити це з імпортом і митного оформлення. Як зробити зазор?

На даний момент цей просвіт складається з наступних виплат:

 • ввізного мита-10 відсотків від вартості;
 • Спеціальний обов’язок;
 • Акцизний збір-залежить від віку автомобіля, об’єму двигуна і типу палива;
 • податок (PPO)-20 відсотків вартості.

Згідно з рішенням міжвідомчої комісії з питань міжнародної торгівлі, спеціальний борг було скасовано, розмір якого 4,31% для електродвигунів від 1 до 1,5 літрів і 8,63% 1,5 до 2,2 літрів. Саме на ці цінності стануть дешевші звичаї гібридних автомобілів.

У той же час всі інші платежі залишаються в силі. Для зручності нарахування коштів можна використовувати спеціальне оформлення калькуляторів. Звичайно, точна сума, яку вони навряд чи зможуть розрахувати для вас: тому що ви повинні враховувати занадто багато чинників. Але еталоном є більш ніж можливо. Вартість митного залежить від вартості самого автомобіля, на якій країні він імпортується. Природно, це буде дорожче, щоб очистити автомобілі від ЄС або з США, ніж автомобілі з країн СНД.

Відповідно до законодавства України, абсолютно будь-який автомобіль може бути очищений. Якщо говорити про митниці конкретно гібридів, то ця особливість є обов’язком-ставка 10%, або ж 0%, якщо Легкові автомобілі і Канада, 5%-на автомобілях з ЄС. ПДВ на таких видах транспорту нараховується в повному обсязі, акцизний збір – єдиний тариф. Природно, що митниця-це небюджетний захід, але залишається одним з найбільш прибуткових варіантів придбання автомобіля, в порівнянні з українськими роздрібними торговцями.

Крім усього іншого, гарною ідеєю для бізнесу є водити автомобілі з Європи або з США з подальшим перепродажем в Україні за розумними цінами. Будь ласка, зверніть увагу, що оформлення великих партій автомобілів може здійснюватися за іншими правилами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Заказать доставку

Авиа доставка Авиа доставка Сборные грузы Сборные грузы Контейнерные перевозки Контейнерные перевозки Авто доставка Авто доставка Выкуп Выкуп Поиск поставщика Поиск поставщика

Обращайтесь к нам

  Последние новости

  Ідея для бізнесу: косметика з Китаю

  Китайська косметика має відмінну рису: натуральні інгредієнти і дешевизна. Саме ...

  Китайська меблі

  Чому так багато закупівель проводиться саме з Китаю? Справа в ...

  Почати бізнес з Китаєм: що краще продавати?

  Китай – це справжній рай для бізнесменів, адже саме тут ...

  Оптика для автомобіля з Китаю

  Підбираючи оптику для автомобіля, власники хочуть отримати не тільки якісний ...

  • 044 353 00 01