X

Оставьте ваш отзыв

Ваша оценка

Цена
Качество
Сроки
 • 044 353 00 01
 • 097 203 19 55
 • 048 738 77 81
 • 093 170 22 13

Що таке карго доставка з Китаю?

Термін «карго доставка» давно увійшов в ужиток країн СНД, але багато хто до цих пір не розуміють його значення. Карго-доставка – це послуга перевезення вантажу “під ключ”. Зазвичай карго-компанія, яка надає послуги, бере на себе труднощі на митниці і при заповненні документації. Так, обходять незнання мови, нерозуміння культури, відсутність навичок заповнення потрібних документів, невміння знайти постачальника в іншій країні самостійно. Часто, карго – це єдине рішення для швидкої і своєчасної доставки з важкодоступного або далекого регіону.

Проста послуга – карго з Китаю

Сучасний світ тягнеться до того, щоб максимально спростити можливості закупівель товару, перетворюючи колись складну процедуру пошуку транспорту і прагнення відповісти на основне питання – як перетнути кілька кордонів просто і безболісно. Тепер можна з допомогою одного дзвінка налагодити співпрацю з китайською стороною, навіть не відвідуючи один одного.

Кожному хочеться знайти постачальника, який розуміє зайнятість своїх клієнтів і бере всі питання на себе. Ось чому карго з Китаю так вигідна для ділових партнерів – це коли весь товар будь-яким обсягом приходить замовнику додому. У нас є все: чим вантажити, куди пакувати, а також експерти в логістиці з багаторічним стажем.

Якщо навіть немає в цьому питанні ніякої практики не біда – консультанти все розкажуть і покажуть. Насправді в цій роботі дуже багато нюансів, а перевантаження і вивантаження дуже ємна в плані кількості роботи. Кожен, хто працює в нашій компанії, безпосередньо зацікавлений в сумлінному виконанні завдань, завдяки чому карго з Китаю в Україну стала дуже прибуткова. Самі посудіть – Ваш контейнер просто приходить на точку доставки – і ніяких більше складнощів. А негоду і вплив зовнішнього середовища на товар компанія виключає заздалегідь.

Навіщо потрібна послуга доставки карго з Китаю в Україну?

Для того, щоб успішно доставити вантаж, потрібні знання і досвід. Стресові ситуації на митниці, плутанина в документах, і, відповідно, проблеми з доставкою найчастіше стають причиною збитку підприємств, які працюють з імпортом. Але, за рахунок специфіки і досвіду, карго-компанія Topcargo може вирішити подібну проблему!

Ще одна перешкода доставки – незнання культури іншої країни і китайської мови. Вам буде складно домовитися з постачальником, знаючи тільки англійська, а ризикувати дорогим замовленням – не краще рішення. Ви, не знаючи національних свят і вихідних, можете прорахуватися із замовленням і отримати карго Китай не в бажаний термін, а на місяць пізніше. У хорошій компанії вам допоможуть вибрати дати для доставки.

Можливості, які мають бути реалізовані

Чому так багато людей вибирає карго? Китай реалізує стільки товару на світові ринки, що звичайні перевезення часом скрутні. Китайці вірно підмітили, що вони пропонують необхідну послугу, яка дає можливості:

 • не витрачати зайві зусилля на пошук коштів і можливостей для переправлення товарів;
 • розширювати торгову мережу, даючи можливість українським бізнесменам більше працювати;
 • перевозити не малу частку продукції, а стільки, скільки потрібно покупцеві;
 • самостійно вирішувати, скільки товару потрібно перевезти.

«Про компанії» – новини, акції, партнери, співробітники

Перш ніж укласти угоду з перевізником, потрібно дізнатися про нього більше. Відвідавши розділ «про компанію» ви дізнаєтеся про те, що нового відбулося в нашій компанії (новини). До речі, в цьому ж розділі – море щоденних цікавих фактів про Китай, авіації, доставці і не тільки. Ви можете дізнатися, які сюрпризи готує TopCargo для своїх клієнтів (підрозділ «акції»). З якими компаніями ми співпрацюємо, ознайомтеся, натиснувши на віконце «партнери». Поглянути в обличчя людям, які займуться вашим карго з Китаю можливо, якщо ви клацніть по кнопці «співробітники». Якщо ви бажаєте приєднатися до нашої дружньої команди – сміливо відкривайте підрозділ «вакансії». Може статися, що саме вас ми чекаємо з нетерпінням.

Що пропонують фірми по доставці карго з Китаю?

Послуги компаній надаються на основі укладеного договору, в якому прописані всі умови, права і компенсації. Вид транспорту вибирається виходячи від побажань клієнта, величини вантажу і бажаного терміну.

Компанія Topcargo прийме вантаж від вашого постачальника, забезпечить відповідну упаковку товару, заповнення різної документації (супровідної, дозвільної), проходження митного контролю, страховку. В Україні можлива доставка вантажу “до дверей”.

Ціна. Вага. Терміни карго-доставки

Ціна карго з Китаю в Україну

Цей параметр варто розраховувати, враховуючи обсяг вантажу, його вага, вид доставки, регіон Китаю, терміновість. Для розрахунку вартості доставки, слід звернутися до менеджера.

У Topcargo вам нададуть персонального консультанта, який допоможе вибрати спосіб, розрахувати вартість і відповість на всі ваші запитання на будь-якому з етапів доставки.

Мінімальна вага

Багато хто помилково стверджують, що доставка карго з Китаю в Україну підходить тільки для великих обсягів. Насправді, ви можете вибрати такий спосіб транспортування вантажу, щоб не переплачувати за обсяг. В цьому випадку ви оплатите лише зайняте місце.

Терміни

Головним фактором, що впливає на термін, є вибір транспортного засобу вантажоперевезення. Якщо ви оберете авіадоставку, ваш вантаж прибуде протягом двох тижнів. Перевезення іншим транспортом займає більше часу, зате обійдеться дешевше.

Якщо ви переконалися, що послуга доставки карго Кита-Україна повністю відповідає до ваших вимог, зверніться до менеджером підприємства Topcargo для обговорення умови доставки. З нами ваша доставка карго прибуде вчасно і за розумною ціною!

 • Авіаперевезення. Це найдорожчий з існуючих способів доставки, а й його переваги складно переоцінити. Це гарантована безпека товару, який занурюється на борт літака в країні, звідки його транспортують, і приземляється в цьому літаку вже в країні-одержувачі. У досить рідкісних випадках потрібно перевантаження де-небудь на проміжному аеродромі, але це питання обговорюється заздалегідь, і в цьому випадку товар не покидає аеродрому, що гарантує його збереження. Цей вид перевезень допомагає транспортувати вантаж з найглухіших куточків світу. Також він дає можливість пересилати швидкопсувний товар, гарантуючи при цьому його збереження.
 • Морські вантажоперевезення. На сьогоднішній день це самий затребуваний вид доставки. Доставка карго з Китаю в Україну дуже часто відбувається саме морським шляхом. Переваги тут полягають в тому, що ціна доставки дуже низька, при тому, що вантаж, що перевозиться практично не обмежується за вагою й обсягом. Найчастіше цей вид перевезення вибирається саме юридичними фірмами, які виробляють закупівлі величезних масштабів. Звичайно, є у цього типу доставки і свої мінуси – часті затримки в дорозі, і терміни доставки, які перевищують час авіаперевезення в кілька разів. Але при правильному розрахунку морська транспортування – одна з найбільш виграшних.

карго китай-украинаКарго з Китаю – це відмінний спосіб отримати вантажі з Китаю на найвигідніших умовах. Компанія TopCargo пропонує свої послуги компаніям малого і середнього бізнесу, які потребують доставці вантажів на територію України. Сам термін «карго доставка» з’явився у вжитку порівняно недавно. Послуга карго означає, що компанія-перевізник також бере на себе всі завдання з митного оформлення вантажу, що перевозиться і заповнення необхідних документів. Невміння проходити бюрократичні перепони, незнання мови і інші проблеми нерідко заважають міжнародної логістики. Карго з Китаю позбавить від цих проблем і дозволить зосередитися на більш важливих завданнях.

Як працює послуга доставки карго?

Щоб доставити вантаж, недостатньо транспортного засобу. Для цього необхідні досвід і знання в області вантажоперевезень. Ускладнення при проходженні контролю, проблеми з документами нерідко викликають сильні прострочення в доставці. А це може призвести до великих збитків для компанії. але карго з Китаю в Україну допоможе вирішити цю проблему.

Також нерідко проблеми при міжнародних перевезеннях вантажів викликають нерозуміння іншої культури або мовний бар’єр. Навіть знання англійської не допоможе при роботі з китайськими постачальниками, які не завжди пристойно нею володіють. Щоб не ризикувати дорогим замовленням або вигідними поставками найкраще довірити вирішення всіх питань професіоналам. З їх допомогою ви зможете дізнатися, коли в Китаї вихідні і свята, скласти найбільш зручний графік, щоб товар прибув до вас в термін. Це допоможе вам захиститися від збитків і отримати найбільш вигідні умови вантажоперевезень.

Загальні положення та умови карго з Китаю обумовлюються в договорі. Замовник може бути зручний йому вид транспорту, наприклад, авіаперевезення або доставку контейнером по морському шляху. На вибір транспорту для перевезення впливає також обсяг партії, характер вантажу і терміни, в які товар повинен потрапити на територію України.

Доставка карго від компанії TopCargo

Компанія TopCargo допоможе прийняти вантаж від постачальника, проведе його упаковку і маркування, заповнить всі необхідні супровідні документи. У процесі перевезення товару буде виділено супроводжуючий, який зможе вирішити всі питання з приводу митного оформлення. Як тільки товар буде на території України, замовник може оплатити доставку і отримати його через поштову пересилку або ж замовити адресну доставку в будь-який зручний йому місце.

Ціна карго з Китаю в Україну залежить від багатьох факторів. Перш за все, до уваги береться вага і обсяг вантажу, обраний спосіб доставки, а також регіон, з якого потрібно доставити товар і ступінь терміновості виконання замовлення. Щоб точно визначити, скільки будуть коштувати послуги карго в компанії TopCargo, вам необхідно звернутися до нас і отримати повну консультації. Кожному клієнту надається консультант, який допомагає у вирішенні будь-яких питань на будь-якому етапі доставки.

TopCargo пропонує вам:

 

 • Доставка карго будь-яких вантажів з Китаю в Україну.
 • Найвигідніші умови на послуги карго.
 • Супровід вантажу та консультації протягом усього терміну виконання замовлення.
 • Рішення будь-яких виникаючих по ходу доставки проблем.

Замовивши карго Китай в нашій компанії, ви зможете отримати надійні вантажоперевезення і налагодити поставки з-за кордону, щоб вести бізнес з максимальною вигодою, ефективно, надійно і якісно. Хороший бізнес клімат, вміння китайців ладити з усіма сферами бізнесу призвело до того, що доставка карго стала невід’ємною частиною роботи з цією прогресуючої країною. TopCargo тримає руку на пульсі і пропонує тільки найкраще в сфері доставок. Яка з послуг більше підходить для реалізації Вашої мрії, можна дізнатися в розділі «доставка з Китаю вУкраїну».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Заказать доставку

Авиа доставка Авиа доставка Сборные грузы Сборные грузы Контейнерные перевозки Контейнерные перевозки Авто доставка Авто доставка Выкуп Выкуп Поиск поставщика Поиск поставщика

Обращайтесь к нам

  Последние новости

  Ідея для бізнесу: косметика з Китаю

  Китайська косметика має відмінну рису: натуральні інгредієнти і дешевизна. Саме ...

  Китайська меблі

  Чому так багато закупівель проводиться саме з Китаю? Справа в ...

  Почати бізнес з Китаєм: що краще продавати?

  Китай – це справжній рай для бізнесменів, адже саме тут ...

  Оптика для автомобіля з Китаю

  Підбираючи оптику для автомобіля, власники хочуть отримати не тільки якісний ...

  • 044 353 00 01