X

Оставьте ваш отзыв

Ваша оценка

Цена
Качество
Сроки
 • 044 353 00 01
 • 097 203 19 55
 • 048 738 77 81
 • 093 170 22 13

Відправлення посилки з США в Україну: ціни і терміни, поради відправнику

Все більше людей користуються послугами таких великих американських інтернет-магазинів, як Amazon чи Ebay. Хтось шле подарунки, кому-то треба відправити документи. Кінцева вартість пересилання залежить від ваги посилки і оціночної вартості. Можлива доставка морським транспортом або літаком. Доставка літаком займає 2-12 днів, це більш зручний, але і дорогий спосіб. На доставку морського вантажу з США може піти до 53 днів. Це пов’язано з тим, що відправка вантажу морським транспортом, як правило, буває тільки в певний день тижня. Вартість доставки від 4 у.е за 1 кг. 1 кг = 2.2 lb. Мінімальна вага посилки – 2 lb. Морем можна відправити посилку вагою не менше 10 lb. Якщо вартість відправлення (без вартості доставки) <150 євро: мито не нараховується, розмитнення безкоштовна. Якщо вартість відправлення (без вартості доставки)> 150 євро: нараховується мито в розмірі 10% від вартості відправлення, що перевищує 150 євро, також нараховується ПДВ в розмірі 20% від вартості відправлення перевищує 150 євро, і від суми мита.

Які тарифи SEA CARGO?

Морська доставка (2-2.5 місяці). Розмитнення ВКЛЮЧЕНА!

 • 30 * -99кг – $ 25 + $ 3.3 / кг + 10% від вартості товару
 • 100-299кг – $ 50 + $ 3 / кг + 9% від вартості товару
 • від 300кг – $ 75 + $ 2.8 / кг + 8% від вартості товару

* Мінімальна вага 66 lb (30 кг).

Які тарифи USPS?

Під цією абревіатурою ховається державна пошта США, і обійдеться така доставка досить дорого.

USPS First-Class Mail International

Цей тариф мінімальний, але вага посилки, відправленої по ньому, не може становити більше 2 кг. Посилку можна відстежити, вона буде доставлена ​​через 20-50 днів.

USPS Priority Mail International

Для посилок вагою 2-9 кг у державній пошти США передбачений цей тариф. Це обмеження для посилок в фірмових пакетах. Для тих посилок, що упаковані довільно, вага може становити не більше 30 кг. Посилка приїде протягом 24-30 днів, іноді 14 днів.

USPS Priority Mail Express International

Такий тариф ідеальний для найшвидшої і надійної доставки. Страховка становить 200 $, за додаткову оплату особливо цінну посилку зможете застрахувати до 5000 $. Надається можливість відстеження.

Meest America

Можна відправляти посилки вагою до 50 кг. Автоматично кожен вантаж застрахований на 60 $. Якщо потрібно застрахувати на велику суму, вам доведеться доплатити. Мінімальна вартість доставки – 8 $. Авіа доставка займе 6-10 днів, доставка морем – 1 міс. До Криму пересилання припинена з 2014 року.

Vector

Доставка літаком: 6,5 $ за 1 кг, мінімальна вартість доставки складає 10,0 $. Доставка кораблем: 3,5 $ за 1 кг, мінімальна вартість доставки складає 10,0 $

Тариф на спортивне харчування: авіа 8,5 $ за кг, море 5 $.

Додаткова податкова мито (10%) для дорогих товарів. Їх вартість перевищує 150 $. Зазвичай це вся техніка і ювелірка, шуби.

На складі товар зберігається 90 днів, після чого підлягає утилізації. При розрахунку вартості доставки враховуються такі параметри, крім ваги, як довжина, ширина, висота посилки. За зберігання понад 40 днів доплата 3 $.

Сьогодні українці стали замовляти в США не тільки одяг, як це було ще кілька років тому. Користується популярністю і косметика, і промислове обладнання. Але багато хто все одно не можуть зважитися, переживають, що посилка може не дійти. Ми назвали вам тарифи найнадійніших перекладачів, з якими безпечно мати справу. Не так давно компанія “Нова пошта” – лідер поштових послуг в Україні також запустила сервіс міжнародної доставки. Комісія у них становить 10% від вартості товару, але не менше 10 $. Середня ціна авіадоставки – 4-11 $ за 1 кг. Це ми не маємо на увазі якийсь конкретний сервіс, якщо проаналізувати відомі сервіси, які ми перерахували, то виходить така картина.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Заказать доставку

Авиа доставка Авиа доставка Сборные грузы Сборные грузы Контейнерные перевозки Контейнерные перевозки Авто доставка Авто доставка Выкуп Выкуп Поиск поставщика Поиск поставщика

Обращайтесь к нам

  Последние новости

  Ідея для бізнесу: косметика з Китаю

  Китайська косметика має відмінну рису: натуральні інгредієнти і дешевизна. Саме ...

  Китайська меблі

  Чому так багато закупівель проводиться саме з Китаю? Справа в ...

  Почати бізнес з Китаєм: що краще продавати?

  Китай – це справжній рай для бізнесменів, адже саме тут ...

  Оптика для автомобіля з Китаю

  Підбираючи оптику для автомобіля, власники хочуть отримати не тільки якісний ...

  • 044 353 00 01