Найпопулярніші товари в Україні

Найпопулярніші товари в Україні

Підбір товарів для магазину чи інтернет-магазину – це надзвичайно відповідально. По-перше, товари повинні відповідати певній ціновій категорії та концепції, якою дотримується магазин. По-друге, вони мають бути популярними, мати попит. Все це, звичайно ж, також актуальне для всіх підприємців, які планують розпочати бізнес з Китаєм і поки що не визначилися з тим, що хочуть продавати. Товари, які купуються в Китаї і потім перепродаються в Україні, забезпечують справді велику вигоду. Які ж товари зараз потрібні для продажу в Україні? Спробуємо розібратися.

Найпродавніші товари в Україні: наш ТОП

  1. Одяг, взуття та аксесуари. Китайські виробництва шиють просто величезну кількість одягу та взуття, всі трендові аксесуари з’являються найшвидше саме там. Цінові категорії є дуже різні: від мас-маркету до люксу. Китайські виробники досить швидко копіюють модні тенденції з подіумів, тому такі товари будуть точно затребуваними.
  2. Телефонні лінзи, призначені для фотографування. Вони мають кілька налаштувань. Цей товар став популярним на ринку кілька років тому. В даний час він не здав свої позиції і залишився затребуваним товаром у багатьох інтернет-магазинах. За допомогою телефонних лінз фотографи роблять чудові фотографії одним натисканням кнопки. Цей товар продовжує завойовувати ринок електронної комерції. Це – ідеальний товар для блогерів та тих, хто цінує візуальну складову у соціальних мережах.
  3. Нашийники для тварин є новим трендом онлайн-ринку. Надувні нашийники використовуються для котів та собак під час сну чи подорожей. Вони захищають домашніх тварин від усіляких травм. Надувні нашийники будуть потрібні в зоомагазинах. Однак будь-який інтернет-магазин зможе отримати свої бонуси від продажу цього товару. Загалом будь-які товари для тварин представлені в Китаї, зокрема, на сайтах на кшталт Аліекспрес, у досить великому асортименті.
  4. Спідня білизна, зокрема, – бюстгальтери без бретельок. Бюстгальтер без бретельок дозволяє жінкам носити сукні без рукавів у будь-який час дня. Він дуже зручний у застосуванні. Бюстгальтер за допомогою силіконових присосок прилипає до грудей. Для елегантних та модних жінок це своєрідна «паличка-виручалочка». Бюстгальтери без бретельок популярні завжди, особливо у літній період року. Це – маст-хев для кожної жінки, який точно матиме попит. Знайти можна також досить багато красивої повсякденної та еротичної білизни.
  5. Гаджети. Китайські смартфони – важливі лідери ринку гаджетів у СНД через свою доступність і те, що функціоналом вони досить часто не поступаються флагманам. Гідний смартфон можна знайти на просторах Аліекспрес за дуже низькі ціни, при цьому в інтернет-магазинах СНД є далеко не всі моделі від китайських виробників. Можливо, саме ви захочете розширити вибір для наших споживачів?
  6. “Розумні” товари. Фітнес-трекери, системи “розумного будинку” та багато іншого. У нашій країні все це – досить небюджетно, в Китаї ж можна знайти дуже доступні варіанти.
  7. Меблі. Ортопедична чи звичайна, дизайнерська та стандартна, – різна. У Китаї вона збирається досить дешево, але при цьому з якісних матеріалів. Тому це маст-хев товар як для себе, так і для перепродажу.

FAQ

За якими показниками потрібно підбирати товар для інтернет-магазину?

Підбір товарів для будь-якого магазину є відповідальною справою. Адже має відповідати зазначеним цінам та поставленій концепції магазину. Також дуже важливо, щоб товари мали попит серед покупців.

Чи буде прибутковим бізнес із Китаєм?

Якщо все організовано правильно і з розумом, то, звичайно, це принесе прибуток. Адже китайські товари мають велику популярність в Україні. Це все завдяки тому, що вони багатофункціональні та зручні у використанні.

Чи потрібний одяг з Китаю для продажу в Україні?

Самими товарами, що продаються, можна назвати одяг, взуття та різні аксесуари. Все тому, що саме Китай дуже швидко створює копії наймодніших тенденцій з подіумів. Тому й попит на них великий.

Що ще добре продається в Україні?

Варто зауважити, що також популярністю користуються і телефонні лінзи, нові нашийники для тварин, різні багатофункціональні гаджети, спідня білизна і навіть меблі. Багато хто шукає саме «розумні» товари з Китаю. Такий попит зумовлений тим, що вітчизняні товари досить дорогі для населення, а товари з Китаю набагато бюджетніші та доступніші для більшості населення.

Який зараз найбільш затребуваний товар?

В Україні найбільш затребуваним товаром повсякденного користування стала дрібна побутова техніка та бюджетна електроніка. Також затребувана побутова хімія та доглядові засоби. Особливий інтерес покупці виявляють до корейських косметичних засобів та екологічних побутових товарів, які у складі не містять агресивних компонентів.

Які товари стали трендовими у 2021-2023 роках?

Можна було б сказати, що антисептики, і це справді так. Одним з відкриттів 2021 року став підсилювач Wi-Fi сигналу. Цей пристрій допомагає розширити радіус сигналу маршрутизатора. Також популярними стали дрони з камерами. Ще з цікавих трендових товарів згадаємо коректори постави.

Які товари користуються попитом з Китаю?

За статистикою замовлень з Китаю, найпопулярнішим товаром була і залишається техніка, електроніка та комплектуючі. Також техніка для дому має попит. Популярним запитом став одяг та взуття. Головне при замовленні з Китаю — правильно вибирати постачальника, а про доставку подбаємо ми.

Що вигідно продавати з Аліекспрес?

Як бачимо, для продавців вигідніше купувати техніку, електроніку з Китаю. Також вигідно купувати одяг, взуття та аксесуари. Ця категорія має попит як в онлайн-магазинах, так і оффлайн-точках. З Китаю варто купити деталі для автомобіля, обладнання для спеціалізованої СТО.