X

Оставьте ваш отзыв

Ваша оценка

Цена
Качество
Сроки
 • 044 353 00 01
 • 097 203 19 55
 • 048 738 77 81
 • 093 170 22 13

АліЕкспресс для російськомовного покупця

Китайська Торгова платформа AliExpress пропонує великий вибір товарів різної категорії. Важко визначити надійний продавець і вибрати продукт дійсно за вигідними цінами, використовуючи браузер перекладача. Виробники з Китаю розробляють різні напрями, іноді можна зустріти воістину унікальні і оригінальні вироби.

Особливості дизайну покупки на AliExpress

Незважаючи на те, що ринок є китайський, покупці з різних куточків світу можуть замовити товар за низькою ціною. Користувачі, громадяни інших держав, включаючи українців, можуть зареєструватися на службі.

Які категорії товарів представлені в каталозі торгового поверху:

 •         Побутова техніка
 •         Будівельні інструменти
 •         Методи косметичних процедур;
 •         Одяг для жінок, чоловіків і дітей;
 •         Дитячі товари, пізнавальні та м’які іграшки;
 •         смартфони, плеєри, планшети, ноутбуки та інші гаджети.

Каталог товарів рідко свідчить про ціни в місцевій валюті користувача, частіше в юанів або в доларах. У той же час, можна зрозуміти російськомовні Аліекспрес.

Прості кроки купити з Аліекспрес в магазині в Україні

Якщо говорити про статистику, то AliExpress є найбільш відвідуваним з зарубіжних торговельних платформ. Але, навіть досвідчені покупці товарів на AliExpress, іноді цікавиться, як це було б зручно, якщо ресурс буде переведений на російську мову. Наш сайт реалізував цю ідею і пропонує якісний переклад AliExpress для російськомовних покупців.

На додаток до легкої навігації, на рідній мові користувача, ви можете переглянути докладний опис продукту, зробити огляд і дізнатися про те, як ви доставити російською мовою. Важливо, щоб валюта зазначена на російській в рублях та гривні. Краще оцінити, порівняти, вважати декілька позицій російською мовою одночасно.

Якщо користувач використовується для інтернет-магазинів, він отримає максимум задоволення від покупок на російськомовній AliExpress. Перебуваючи в столиці України, або передмісті, будь-яке поселення, за допомогою нашого сайту ви можете замовляти товари прямо з китайського AliExpress.

Переваги покупок на «Аліекспрес» в Україні

 •         Каталог товарів по AliExpress на нашому сайті перекладається з китайської на російську, а ціни вказані в гривні;
 •         Всі умови замовлення і принцип здійснення покупки є очевидним для російськомовних покупця. Як проводиться доставка зрозуміло написано на рідній мові користувача.
 •         Кожен продукт має свій власний Опис в китайському на AliExpress. Наш ресурс переведений на російську мову.
 •         Демократична цінова політика торгової платформи AliExpress привертає увагу покупців з різних куточків світу. Для українців ціни на сайт перераховані в гривні. Це зручно для покупця розрахувати суму за товар. Крім того, користувач економить не тільки гроші, але і час, щоб знайти необхідні товари.

Метод доставки визначає, наскільки виправдані закупівлі на AliExpress є. Оскільки немає прямих поставок з Китаю в Україну, більшість підприємців використовують послуги посередника. Тільки професіонали можуть вести переговори з китайським продавцем, вибрати найвигідніший маршрут. Співробітники TOPCARGO прекрасно знають китайську, ціни вказують на початок співпраці і не змінюють їх у процесі. І найголовніше, покупець отримує вантаж в одному шматку. Зв’яжіться з нами зараз, щоб переконатися, що ваші покупки в Китаї, зробити більшу частину ваших грошей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Заказать доставку

Авиа доставка Авиа доставка Сборные грузы Сборные грузы Контейнерные перевозки Контейнерные перевозки Авто доставка Авто доставка Выкуп Выкуп Поиск поставщика Поиск поставщика

Обращайтесь к нам

  Последние новости

  Ідея для бізнесу: косметика з Китаю

  Китайська косметика має відмінну рису: натуральні інгредієнти і дешевизна. Саме ...

  Китайська меблі

  Чому так багато закупівель проводиться саме з Китаю? Справа в ...

  Почати бізнес з Китаєм: що краще продавати?

  Китай – це справжній рай для бізнесменів, адже саме тут ...

  Оптика для автомобіля з Китаю

  Підбираючи оптику для автомобіля, власники хочуть отримати не тільки якісний ...

  • 044 353 00 01