language-switcher

  • Русский
  • X

    Залишіть ваш відгук

    Ваша оцінка

    Цена
    Качество
    Сроки
    • 044 353 00 01
    • 097 203 19 55
    • 048 738 77 81
    • 093 170 22 13

    Як замитити вантаж?

    Міжнародна торгівля зараз стала досить поширеним способом ведення бізнесу. Підприємці виходять на міжнародний ринок і таким чином збільшують свій прибуток у десятки разів. Але при транспортуванні продукції виникає питання про те, як правильно затамувати вантаж, дотримуючись всіх законодавчих і технічних моментів у його доставці.

    Замитування вантажу – це процес декларування продукції в режимі «експорт» на митниці. Процедура дещо відрізняється від декларування імпортних поставок. Її особливості ви можете прочитати в наступній статті.

    Через те, що будь-яка країна зацікавлена в експорті та імпорті продукції, затаможка вантажу відбувається набагато простіше, ніж розмитнення. Однак існує досить маловідомих пунктів, правил та норм при здійсненні цього процесу. Тому дуже часто недосвідчені підприємці припускаються багато помилок при роботі з експортом.

    Документи для митниці вантажу

    1. Статутна документація підприємства (установчі договори, документ про реєстрацію юр. особи та інше).
    2. Довіреність, оформлена на супроводжуючого, для здійснення підписання документів на митниці.
    3. Підтвердження укладання угоди з міжнародними клієнтами та законності для транспортування продукції.
    4. Чеки про сплату митних зборів.
    5. Документи щодо технічної інформації продукції.

    Також для успішної затаможки вантажу необхідно пройти етапи, які перераховані нижче:

    Визначити вид торгової операції. Продукція може вирушати закордон не тільки для продажу, але й, наприклад, на тимчасове зберігання, ремонт, переробку, подальше виробництво.

    Визначення коду товару, що експортується. Від цього залежить вартість митниці продукції, а також перелік документів, який ви збиратимете для відправки його за кордон.

    Оформлення акредитації на митниці, якщо це перша митниця вантажу для вашої компанії. А також картка ЗЕД. Це мапа учасників зовнішньоекономічної діяльності. Вона значно спрощує процес проходження митниці та зменшує кількість документів, які необхідно зібрати.

    Далі йде повний збір та подача документації.

    На останньому етапі необхідно бути готовим до вирішення ситуацій, які не передбачені стандартами. Недотримання будь-яких норм, порушення правил замитування, неактуальність документів – це проблеми, які може вирішити митний брокер. Він може підключитися будь-якому етапі процесу підготовки до транспортування товару. І все ж таки краще звернутися до професіоналів із самого початку.

    Платежі при замитуванні вантажу

    • Вивізне мито. Це плата за товар. Її розмір залежить від обсягу вантажу, його типу і як він класифікується в ТНЗЕД. Вивізні мита, які необхідно сплатити, поділяються на три категорії:
    1. Адвалорні, коли відсоткова частина митної вартості конкретних вантажів визначена державними методами.
    2. Специфічні, коли розрахунок відбувається з фіксованої вартості за товарну одиницю.
    3. Комбіновані містять у собі поєднання перших двох. Наприклад: за кожну одиницю, що експортується, стягується 20% митної вартості, яка при цьому не може бути меншою, ніж її товарна ціна.
    • Митний збір. Він стягується за випуск зберігання та супровід продукції. Ця плата не є фіксованою. Її нарахування відбувається виходячи з обсягів продукції та процедури оформлення.

    З якими проблемами стикаються підприємці під час затаможки?

    • Перша та найпоширеніша – це постійно мінливі норми законодавства. Тому, коли підприємець не розуміє алгоритму дії при затаможці, це не зовсім його вина. Встежити за всіма змінами у законодавчій сфері практично неможливо.
    • Оформити документи належним чином – також досить трудомісткий процес. Коли підприємець безвідповідально займається цим питанням, потім виникає багато проблем на наступному етапі затаможки – на самій митниці.
    • Недостатньо правильно провести торговельну угоду. Адже успіх – це також уміння вести переговори із митними органами. Після дотримання всіх законодавчих та документальних норм необхідно дотримуватись норм безпосередньо під час процедури декларування. Для цього потрібна витримка та практичний досвід.

    Замитування вантажу – це досить трудомісткий і складний процес. Не тільки молоді підприємці, а й «акули» бізнесу дуже часто припускаються помилок при цьому процесі.

    Звичайно ж, можна самостійно, маючи всі норми, документи і закони, провести процес затаможки вантажу. Але для того, щоб продукція дісталася місця призначення з грамотно оформленою документацією, краще звернутися до професіоналів, щоб бути впевненим, що все буде зроблено якісно і вчасно.

    Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Замовити доставку

    Авіа доставка Авіа доставка Сборные грузы Збірні грузи Контейнерные перевозки Контейнерні перевезення Авто доставка Авто доставка Выкуп Викуп Поиск поставщика Пошук постачальника

    Звертайтесь до нас

      Останні новини

      Доставка вантажів з Південної Кореї

      Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

      Викуп товару з майданчика TAOBAO

      Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

      Доставка вантажів з Тайвані

      Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

      Рецензії на есе – кому користуватися?

      Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

      language-switcher-fixed

    • Русский
      • 044 353 00 01