X

Оставьте ваш отзыв

Ваша оценка

Цена
Качество
Сроки
 • 044 353 00 01
 • 097 203 19 55
 • 048 738 77 81
 • 093 170 22 13

Логіст транспортної компанії

Сфера вантажоперевезень і доставки вимагає повної віддачі від кожного співробітника організації. Адже маючи безліч організаційних питань, дуже важливо відстежувати встановлені терміни і тимчасові рамки виконання замовлень. Саме тому всі працівники TOPCARGO є професіоналами вищої категорії, адже кожен має тривалий досвід роботи в сфері доставки за кордоном. Тому знаючи всі нюанси професії зсередини, співробітники можуть гарантувати якісне виконання послуг за прийнятними для українського ринку цінами.

Логіст транспортної компанії – відносно нова професія в Україні. Тому більшість людей, почувши про неї вперше, прагнуть знайти необхідну інформацію на просторах сайту Вікіпедія. Особливо актуально стоїть це питання для підприємців-початківців. Адже не маючи великого досвіду і навичок, стандартні проблеми, що виникають при транспортуванні вантажів через кордони, можуть вибити підприємця з рівноваги, назавжди знищивши його бажання взаємодіяти з іноземними партнерами. Однак, компанія TOPCARGO надає найбільш повний комплекс послуг в сфері перевезень, які не обмежуються виключно транспортуванням товарів. А також надає персонального куратора проекту (логіста), відповідального за всі етапи угоди.

Содержание статьи:

Які послуги пропонує TOPCARGO?

Діяльність фірми дозволяє розташовувати величезним списком пропозицій для клієнтів. Найбільшим попитом користуються такі види послуг, як:

 • організація бізнес – турів з підтримкою і супроводом на всіх етапах в країни Європи і Азії, з метою ознайомлення з ринком і розширенням торгово-економічних відносин з іноземними партнерами;
 • пошук вигідного постачальника і перевірка його ліцензії, що займає від 1 до 6 днів;
 • зберігання вантажу в Україні і Китаї;
 • перевірка товару на складі, а також його фотозвіт для вітчизняного покупця;
 • складання та оформлення експортних паперів, а також інших документів;
 • можливість отримання ліцензії для експорту групи товарів;
 • упаковка і перепакування вантажу;
 • доставка наземним, водним та авіатранспортом в найкоротші терміни;
 • консолідація вантажів;
 • транспортування крихких предметів з використанням сучасних протиударних боксів.

Також полегшує фактором є наявність віртуальних калькуляторів, використовуючи які, на сайті topcargo.ua, можна розрахувати приблизну вартість доставки, а також термін виконання роботи. А для того, щоб клієнтам було зручніше стежити за наступними перевезеннями водним і авіатранспортом, на головній сторінці розміщені банери, які вказують кількість днів і годин до найближчої відправки. Вантаж, який доставляється морем, розташовується в порту міста Одеса та Іллічівська, але за домовленістю із замовником є ​​можливість змінити маршрут руху судна, направивши паром в Азію з Європи або навпаки.

Важливим аспектом є укладення необхідних договорів, що підтверджують співпрацю. Таким чином, незалежно від того, чи є ви підприємцем, або виступаєте в ролі представника фірми, у вас будуть документи, які зможуть довести взаємодія з TOPCARGO, а також кожен клієнт може отримати всі супроводжуючі угоду паперу (накладні на товар, сертифікати, що підтверджує акт перевірки постачальника, експортні бланки). І в разі виникнення будь-яких питань, існує можливість звернутися до персонального логісту або менеджеру, які допоможуть знайти вихід з будь-якої ситуації за максимально короткий час.

Comments are closed.

Заказать доставку

Авиа доставка Авиа доставка Сборные грузы Сборные грузы Контейнерные перевозки Контейнерные перевозки Авто доставка Авто доставка Выкуп Выкуп Поиск поставщика Поиск поставщика

Обращайтесь к нам

  Последние новости

  Ідея для бізнесу: косметика з Китаю

  Китайська косметика має відмінну рису: натуральні інгредієнти і дешевизна. Саме ...

  Китайська меблі

  Чому так багато закупівель проводиться саме з Китаю? Справа в ...

  Почати бізнес з Китаєм: що краще продавати?

  Китай – це справжній рай для бізнесменів, адже саме тут ...

  Оптика для автомобіля з Китаю

  Підбираючи оптику для автомобіля, власники хочуть отримати не тільки якісний ...

  • 044 353 00 01