X

Оставьте ваш отзыв

Ваша оценка

Цена
Качество
Сроки
 • 044 353 00 01
 • 097 203 19 55
 • 048 738 77 81
 • 093 170 22 13

Що таке логістичні послуги

У всьому світі багато бізнесменів уже давно використовують такий термін як «логістика», українські учасники бізнес-процесів тільки починають користуватися послугами різних логістичних організацій. Стикаючись з потребою транспортування вантажу, будь то особисті речі або офісна техніка, багатьом хочеться знати, чи добре знає фірма-перевізник свою справу, чи зможе вона надати по-справжньому якісний сервіс. Якщо немає, люди просто втратять свій дорогоцінний час, нерви і кошти. Перед доставкою будь-якого вантажу фахівці з логістики повинні правильно спланувати і розробити маршрут, правильно підібрати вид транспорту, який буде відповідати вашій вантажу – ці дії будуть забезпечувати доставку вантажу з невеликими витратами і точно в задані терміни.

Спектр послуг, логістичних послуг

Щоб заощадити фінанси клієнта і доставити вантаж в необхідне місце точно в строк, потрібна допомога фахівців з логістики. Логістична фірма – це організація, яка пропонує своїм партнерам наступне:

 • Поліпшення логістичних витрат.
 • Супровід доставляються вантажів представниками фірмами.
 • Здійснення відстеження пересування грузли.
 • Сертифікацію і митне оформлення вантажів.
 • Складську обробку і подальше зберігання матеріальних благ.
 • Експертні, а також консалтингові послуги.

Одним з правильних способів зменшити витрати виробництва товарів – поліпшення фінансових потоків. Це означає великий асортимент маршрутів, найкращих з точки зору тарифів і термінів.

Спільна робота з логістичними компаніями дозволяє значно економити на утриманні персонального підрозділи логістики, легко перебудовувати політику поставок виходячи від вимог ринку.

Об’єктом транспортної логістики може бути самий різний вантаж, від дуже маленьких до негабаритних. Негабаритні перевезення в даний час є одним з найбільш складних видів доставок, і при їх виконанні завжди варто звертатися за допомогою до фахівців. До негабаритним вантажам відноситься сучасна спецтехніка, різні металоконструкції, заводське обладнання та багато чого ще.

Надання логістичних послуг в Києві

Важливими параметрами транспортно-логістичних послуг слід вважати якість, своєчасність і матеріальну доступність. В українських реаліях вони далеко не завжди дотримуються. По-перше, це пов’язано з сильним зносом транспортних засобів, по-друге – не завжди правильної опрацюванням маршрутів.

Послуги логістики надаються в місті Київ в персональному порядку, з дотриманням повної конфіденційності. Чесність і порядність є найважливішими показниками, якими керуються фірми, які сьогодні надають такі послуги. Ваша довіра є найвищою оцінкою їх роботи. Всі логістичні послуги в нашій країні відповідають європейським стандартам обслуговування, що говорить про їх високу якість.

Comments are closed.

Заказать доставку

Авиа доставка Авиа доставка Сборные грузы Сборные грузы Контейнерные перевозки Контейнерные перевозки Авто доставка Авто доставка Выкуп Выкуп Поиск поставщика Поиск поставщика

Обращайтесь к нам

  Последние новости

  Ідея для бізнесу: косметика з Китаю

  Китайська косметика має відмінну рису: натуральні інгредієнти і дешевизна. Саме ...

  Китайська меблі

  Чому так багато закупівель проводиться саме з Китаю? Справа в ...

  Почати бізнес з Китаєм: що краще продавати?

  Китай – це справжній рай для бізнесменів, адже саме тут ...

  Оптика для автомобіля з Китаю

  Підбираючи оптику для автомобіля, власники хочуть отримати не тільки якісний ...

  • 044 353 00 01