X

Оставьте ваш отзыв

Ваша оценка

Цена
Качество
Сроки
 • 044 353 00 01
 • 097 203 19 55
 • 048 738 77 81
 • 093 170 22 13

Найбільші поїзда світу

Залізничний транспорт досі залишається одним з найбільш затребуваних у світі. Часто кількість вагонів в пасажирських і вантажних поїздах обмежена, щоб не знижувати швидкість при русі. У деяких випадках до складу додається локомотив, який дозволяє посилити силову тягу. Але, існує кілька поїздок, перевага яких не в швидкості руху, а в кількості вагонів. Пропонуємо вашій увазі список найдовших поїздів у всьому світі.

Австралія, Ghan

Поїзд курсує між австралійськими містами Аделаїда і Дарвін. Використовується виключно для перевезення пасажирів. Найчастіше кількість вагонів одно 99, але частіше за все курсує всього 25 вагонів. Середня довжина всього складу – 1,2 км. Свою назву поїзд отримав на честь погоничів верблюдів прибули з Південної Африки, які в кінці 19 століття за допомогою поїзда займалися дослідницькою діяльністю.

Індія, Маруті

Поїзд став використовуватися в 2011 році. Склад включає в себе всього 118 вантажних вагонів, а загальна вантажомісткість складає 10 тонн. Тому швидкість руху поїзда не перевищує 50 кілометрів на годину, за умови використання чотирьох локомотивів. Маршрут прямування прокладений між Біласпур і Бусавалом. Головна особливість поїзда – цей склад найдовший не тільки в Індії, але і в Південно-Східному азіатському регіоні.

Південна Африка, поїзди радіо-розподільчої енергії

Залізниця для забезпечення своєчасного постачання залізної руди і гірських копалень почала діяти в 1976 в Південно-Африканській Республіці. Зараз курсують склади нараховують 342 вагона, загальна вага дорівнює 4 тис. 200 тонн. При цьому швидкість руху складу не перевищує 60 км на годину.

Канада, двоярусні контейнерні поїзди

Пересуванням складу займаються кілька локомотивів, які і беруть на себе всю необхідну навантаження. Курсує склад по Канадської національної залізниці. Всю навантаження приймають на себе кілька локомотивів. На початку запуску довжина складу становила 1,5 км, а на даний момент збільшилася д 4 км. Вантажопідйомність близько 18 тис. Тонн.

Австралія, BHP Billiton

Список найбільших поїздів замикає знову представник австралійського залізничного транспорту. Потягом володіє австралійська гірничодобувна компанія. Курсує склад виключно залізницею Маунт Ньюман, користуватися якою можуть тільки ті компанії, які отримали ліцензію на транспортування руди. Раніше склад включав в себе 250 вагонів, але з початку 21 століття їх кількість перевищила тисячу. Цей поїзд вважається не тільки найбільшим, але і самим важким, так як з його допомогою перевозиться понад 80 тис. Тонн. Для успішного пересування складу використовується вісім локомотивів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Заказать доставку

Авиа доставка Авиа доставка Сборные грузы Сборные грузы Контейнерные перевозки Контейнерные перевозки Авто доставка Авто доставка Выкуп Выкуп Поиск поставщика Поиск поставщика

Обращайтесь к нам

  Последние новости

  Ідея для бізнесу: косметика з Китаю

  Китайська косметика має відмінну рису: натуральні інгредієнти і дешевизна. Саме ...

  Китайська меблі

  Чому так багато закупівель проводиться саме з Китаю? Справа в ...

  Почати бізнес з Китаєм: що краще продавати?

  Китай – це справжній рай для бізнесменів, адже саме тут ...

  Оптика для автомобіля з Китаю

  Підбираючи оптику для автомобіля, власники хочуть отримати не тільки якісний ...

  • 044 353 00 01