language-switcher

 • Русский
 • X

  Залишіть ваш відгук

  Ваша оцінка

  Цена
  Качество
  Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  Ноутбуки з Китаю

  Сьогодні все більше українських підприємців задивляються на можливість співпрацювати з китайськими виробниками та робити закупівлі для бізнесу саме у Піднебесній. На виробництво речей із нечуваною окупністю витрачаються копійки, а ціни в українських магазинах, порівняно з китайськими, дозволяє багаторазово «відбити» витрати. Тому така схема бізнесу цілком робоча і дуже прибуткова.

  Дуже важливо за бажання розпочати бізнес, правильно визначитися з тим, що саме ви хочете продавати: найчастіше саме від цього відчутно залежить ваш дохід. Серед усієї величезної кількості товарів, що виготовляються в Китаї, найбільш популярними та продаваними є одяг, взуття, меблі, будматеріали, товари для дому, а також різноманітна електроніка, особливо смарфони та ноутбуки.

  Покупка ноутбуків у Китаї та продаж в Україні: як правильно організувати?

  Різна техніка відноситься до однозначного топу серед китайських товарів, що найбільше продаються. До цієї категорії можна віднести як звичну в побуті техніку (телевізори, пральні та посудомийні машини, мікрохвильові печі, чайники, комп’ютери, принтери та ін.), так і технологічні новинки (смартфони останніх конфігурацій, планшети, копії популярних товарів від Apple і т.д. .). Китайські смартфони можна розділити на самостійні моделі та копії відомих брендів. При цьому останнім часом саме автентичні китайські бренди стають більш популярними на тлі численних реплік американських та європейських смартфонів та ноутбуків.

  Новинки товарів 2019 мало чим відрізняються один від одного, тому як китайський виробник намагається максимально наповнити гаджет функціями. Копії, як правило, робляться з якомога схожими корпусами і подібним набором «примочок» (наявність або відсутність підтримки двох сим-карт, хороша якість зйомки тощо).

  Звичайно ж, одними з найбільш продаваних товарів серед величезного масиву електроніки є ноутбуки і смартфони. Ось про ноутбуки ми і хотіли б поговорити в цій статті докладніше і з’ясувати, як шукати постачальників, як правильно їх доставляти і як підбирати асортимент.

  В першу чергу, варто визначитися з тим, які саме марки будуть у вашому асортименті і визначитися з позиціонуванням. Ми рекомендуємо вам купувати ноутбуки з різних цінових категорій, що дозволить охопити більш широку цільову аудиторію.

  По-друге, варто розуміти, що ноутбук – це техніка недешева. Якщо ви маєте стартовий капітал достатньої величини, то ви можете закупити певний асортимент заздалегідь. Якщо ж ні, спробуйте робити покупки на замовлення – вже додаючи власну націнку з появою покупця на ту чи іншу модель.

  Багато українських покупців самі звертаються до асортименту Аліекспресу при покупці електроніки, тому для забезпечення більш вигідних цін, має сенс звернутися, наприклад, до сайту Таобао. Правда, для роботи з ним, вам потрібен надійний посередник, хоча б тому, що для оплати покупок там потрібна наявність картки китайського банку. Та й загалом, пошук постачальника – це, мабуть найскладніше у створенні власного бізнесу. Ще один складний момент – це доставка. Ноутбук – це техніка тендітна та дорога, тому дуже важливо співпрацювати з надійною логістичною компанією.

  Topcargo: пошук постачальників та надійна доставка

  Якщо ви знаходитесь у пошуках перевіреного, надійного постачальника, то фахівці компанії Topcargo із задоволенням вам допоможуть. Ми організуємо швидку, якісну, надійну та бюджетну доставку будь-яких товарів “під ключ”, а також допомагаємо з пошуками найнадійніших та найвигідніших постачальників за вашими запитами та за вашими параметрами.

  Коментарі

  bit.ly, 2023-05-07 03:37:51

  https://tinyurl.com/49np57xs https://tinyurl.com/3bemdmd4 https://tinyurl.com/yckpz4uw https://is.gd/DjQnQX https://is.gd/MEEIjn https://cutt.ly/CHvv9CL https://cutt.ly/0Hvbds5 https://cutt.ly/DHvcTXK https://rebrand.ly/a4562b https://rebrand.ly/8858bf https://tinyurl.com/rk4w3hzh https://is.gd/K1ZvfM https://rebrand.ly/55421a https://Tinyurl.com/4cnskcbe https://Bit.ly/3sCH0vs http://jp-ubezpieczenia.pl https://bit.ly/3Poipog https://rebrand.ly/9b00f5 https://bit.ly/3yETPcx https://Is.gd/wLchZA bit.ly is.gd cutt.ly https://tinyurl.com/mr38f3kr tinyurl.com https://tinyurl.com/mr38f3kr https://rebrand.ly https://cutt.ly/ https://Is.gd/wLchZA is.gd is.gd ubezpieczeniaaut.com.pl cutt.ly tinyurl.com tinyurl.com https://cutt.ly/

  https://is.gd, 2023-05-07 01:13:21

  https://rebrand.ly/c2fa1a http://Stolicaubezpieczen.pl/ https://is.gd/vFARTy https://rebrand.ly/238528 https://tinyurl.com/2p9aynvp http://Ubezpieczamtanio.pl https://bit.ly/3LlYoLA https://bit.ly/37NcPus http://ubezpieczeniemojcompan.pl https://is.gd/pbAplZ https://bit.ly/3yETO8t https://rebrand.ly/86dbc4 https://Bit.ly/3Ld6ZQF http://ubezpieczeniaporeba.pl https://tinyurl.com/5bwmm2cf https://tinyurl.com/2spswmfn https://Rebrand.ly/f22a04 https://is.gd/ceQK6z https://tinyurl.com/mr2hkdkv https://rebrand.ly/8858bf https://is.gd https://bit.ly https://bit.ly https://tinyurl.com/ https://rebrand.ly dobrzeubezpieczamy.pl https://rebrand.ly/86dbc4 ubezpieczenia-slowik.pl rebrand.ly tinyurl.com https://tinyurl.com/ is.gd ubezpieczeniaranking.pl https://bit.ly/ rebrand.ly https://is.gd

  https://tinyurl.com/zpnnuu5k, 2023-05-05 15:47:25

  https://rebrand.ly/b77fbe https://rebrand.ly/4ae84c https://is.gd/vXhjRh https://rebrand.ly/55421a https://rebrand.ly/1822b5 http://allianz-ubezpieczenia.pl https://Is.gd/h67KaV https://Bit.ly/3LmWxGq https://bit.ly/38wFrIT https://is.gd/9bKIGi http://ubezpieczto.pl https://Rebrand.ly/505080 https://tinyurl.com/mr38f3kr https://tinyurl.com/bp5z6kjw https://tinyurl.com/mr2hkdkv http://ubezpieczenia-czorny.pl/ https://is.gd/lMl8d8 http://ubezpieczeniabb.pl https://rebrand.ly/3a55b3 https://is.gd/muZYD5 https://tinyurl.com/zpnnuu5k rebrand.ly http://ubezpieczenia-dabrowa.pl http://tewaubezpieczenia.pl/ cutt.ly http://stolicaubezpieczen.pl/ cutt.ly https://Bit.ly/3FSiwUM cutt.ly rebrand.ly is.gd https://is.gd/uQ4HSV is.gd http://prawoiubezpieczenia.pl rebrand.ly https://tinyurl.com/2p8r7bch

  top, 2021-04-01 16:04:47

  Добрый день. Просьба связаться с нами любым удобным способом, наши менеджеры проконсультируют Вас в телефонном режиме или по почте.

  top, 2021-04-01 16:04:18

  Конечно, обращайтесь по телефону или через форму обратной связи.

  Василий, 2021-03-04 14:29:31

  Добрый день . Я хочу доставить ноутбук из Китая для личного пользования . Он уже приобретён и находиться у товарища на руках , могли бы вы сориентировать по вариантам доставки их стоимости . цена при покупки 7700 юаней.

  Артём, 2021-03-04 13:46:09

  Здравствуйте, хочу приобрести ноутбук у производителя, вы можете его доставить в Украину?

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Замовити доставку

  Авіа доставка Авіа доставка Сборные грузы Збірні грузи Контейнерные перевозки Контейнерні перевезення Авто доставка Авто доставка Выкуп Викуп Поиск поставщика Пошук постачальника

  Звертайтесь до нас

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01