X

Оставьте ваш отзыв

Ваша оценка

Цена
Качество
Сроки
 • 044 353 00 01
 • 097 203 19 55
 • 048 738 77 81
 • 093 170 22 13

Промисловість Китаю: основні особливості

Китай сьогодні – одне з найбільш популярних напрямків для бізнесу. Як мінімум тому, що саме Китай – лідер практично у всіх промислових і виробничих напрямках, причому у виробництві практично всіх видів і груп товару. Само собою, китайські товари супроводжуються низкою стереотипів, але не дивлячись на це, ми довго і успішно користуємося китайської побутовою технікою, носимо одяг, яка була зшита в Китаї, широко застосовуються і інші предмети побуту. Насправді, чим далі, тим менше місця залишається стереотипам: адже товари стають все більш і більш якісними, а ціни – все такими ж демократичними. Звичайно ж, з огляду на величезних масштабів виробництв, складно ручатися за абсолютно кожну фабрику, завод або мануфактуру: до деяких частин країни прогрес ще не дійшов, але темпи розвитку просто неймовірно високі. Крім цього, це ще раз доводить необхідність ретельного пошуку постачальників, якщо ви хочете працювати з Китаєм.

У хімічній промисловості особливо виділяється виробництво мінеральних добрив (3 місце в світі). Широко виробляються барвники, ліки. Провідну роль у виробництві хімічної продукції зберігає Східний Китай.

Легка промисловість у Китаї не менше розвинена. Найважливіша з підгалузей – текстильна (Примор’я – Шанхай, долина Хуанхе, Пекін). Виробництво шовку (нижня течія Янцзи, Шанхай, провінція Сичуань). Текстильна промисловість представлена ​​23,3 тисячами підприємств. Вовняна промисловість історично розвивалася в Шанхаї, зараз наближається до скотарських районів. У Китаї сьогодні діє просто неймовірна кількість фабрик з виробництва одягу, популярні інтернет-ресурси на кшталт AliExpress, Taobao, Alibaba, всі вони демонструють просто неймовірний асортимент і об’єднують в собі безліч виробників, постачальників, продавців.

В області інформаційних технологій акцент робиться на створення технологій, що забезпечують істотне удосконалення і широке використання на початку наступного сторіччя “інтелектуальних” систем ЕОМ. Ведуться дослідження в галузі удосконалювання сучасної техніки вимірів, обчислень і зв’язку, прогнозів погоди; техніки розвідки корисних копалин і обробки даних розвідки, контролю якості і ступеня забруднення лісових, сільськогосподарських і промислових продуктів. І дійсно, китайська техніка стає все більш і більш популярною в світі, по балансу ціни та якості, істотно випереджаючи своїх американських “колег”.

Машинобудування в Китаї також широко розвинене. Виробляються легкові і вантажні автомобілі, успішно експортуються по всьому світу. Металургійна промисловість дозволяє продавати продукцію безлічі країн.

Харчова промисловість також не відстає, при певних відставаннях в цій сфері ще до проголошення Китаю Народною Республікою. Проте, зараз тут, як і в інших галузях – безперервне зростання. Сьогодні Китай в цій галузі – в числі країн-передовиків.

Таким чином, можна з упевненістю говорити про те, що китайська промисловість демонструє неймовірний прогрес, постійне зростання, впроваджуються нові технології, масштаби виробництва неймовірно великі, а тому саме ця країна – ідеальна для пошуку постачальників для закупівлі якісних товарів за демократичними цінами. Те, що потрібно для бізнесу!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Заказать доставку

Авиа доставка Авиа доставка Сборные грузы Сборные грузы Контейнерные перевозки Контейнерные перевозки Авто доставка Авто доставка Выкуп Выкуп Поиск поставщика Поиск поставщика

Обращайтесь к нам

  Последние новости

  Ідея для бізнесу: косметика з Китаю

  Китайська косметика має відмінну рису: натуральні інгредієнти і дешевизна. Саме ...

  Китайська меблі

  Чому так багато закупівель проводиться саме з Китаю? Справа в ...

  Почати бізнес з Китаєм: що краще продавати?

  Китай – це справжній рай для бізнесменів, адже саме тут ...

  Оптика для автомобіля з Китаю

  Підбираючи оптику для автомобіля, власники хочуть отримати не тільки якісний ...

  • 044 353 00 01