X

Оставьте ваш отзыв

Ваша оценка

Цена
Качество
Сроки
 • 044 353 00 01
 • 097 203 19 55
 • 048 738 77 81
 • 093 170 22 13

Спортивне харчування з Китаю: особливості бізнесу

sportpit-chinaСеред спортивних товарів, які зазвичай імпортуються з Китаю: різні білкові коктейлі, енергетики, поживні батончики та інше. Звичайно ж, для досягнення успіху в цій справі потрібно якомога частіше оновлювати наявний асортимент. Крім цього, вітаміни і корисні харчові добавки, що продаються в Україні, неодмінно повинні бути сертифіковані і пройти контроль якості, так як від цього безпосередньо залежить стан здоров’я вживає продукцію покупця.

Якщо ви вирішили побудувати власний бізнес на авіадоставка вантажів для спорту з Китаю, вам слід спланувати, де саме буде розташовуватися такий магазинчик. Найкращим варіантом є розташування близько до будь-якого фітнес-центру, або ж всередині нього. Також гарною ідеєю є розвиток такого бізнесу в будівлі, що знаходиться недалеко від магазину тренажерів та іншої спортивної атрибутики.

Для залучення ще більшої кількості відвідувачів в магазин вельми вигідно не тільки розробити правильну рекламу, але і найняти грамотних продавців-консультантів. Потрібно це в більшій мірі навичками в сфері спорту, які вибирають подібні добавки або протеїни вперше.

Мерчендайзинг – половина успіху магазину. Потрібно навчитися правильно розкладати товари за типами і силі дії, щоб і новачкам, і давнім спортсменам було набагато простіше зробити правильний вибір серед усього розмаїття. Для зручності орієнтації клієнтів по магазину можна біля кожного товару повісити анотацію з корисними нюансами.

Для мотивації клієнтів до дотримання здорового способу життя в магазині можна поставити стенд, за скляною кришкою якого будуть розставлені диски з фільмами про правильне харчування і тренуваннях. За допомогою послуги доставки товару додому можна клієнта мотивувати замовляти товар у зручний час. Доставку товару зручно організувати як поштою, так і через кур’єрську службу.

Незайвим буде висновок юридичного договору з тими китайськими постачальниками, які могли б запропонувати гідний відсоток знижки за оптові закупівлі. Щоб не витрачати особистий час на оформлення і доставку вантажів авіа з Китаю, зверніться до представників компанії Топкарго. Ми допоможемо вибрати оптимальний спосіб доставки і привеземо вантаж “під ключ”.

Взявши до уваги той факт, що торгова ніша оптового харчування для спортсменів заповнена, прямо сказати, дуже бідно, можна не боятися появи конкуренції і спокійно розвиватися і йти вперед. Додаткові джерела фінансових вливань на цьому грунті організувати дуже легко, лише тільки налагодивши тісну співпрацю з різними фітнес-центрами, спортивними залами та аналогічними барами.

Ні для кого не секрет, що зараз все більший авторитет стали користуватися натуральні трав’яні чаї і настої. На цьому теж можна зробити своєрідний акцент, спорудивши безпосередньо всередині магазину мініатюрний фіто-бар із завжди свіжими чаями і холодними напоями, які компанія Топкарго дбайливо доставить авіадоставкою Китай-Україна.

Щоб недавно зародився бізнес раптово не “прогорів», потрібно постійно, що називається, в обидва ока стежити за тим, щоб цікавить клієнтуру товар завжди, ну, або майже завжди, був в наявності. Не чекайте, поки розкуплять весь товар. Замовляйте авіадоставку вантажів з Китаю заздалегідь.

Ризик «прогоріти» заснований ще і на те, що аудиторія у даного типу закладів надзвичайно мала. Щоб це змінити, потрібно прищеплювати зростаючої молоді, а також людям середнього віку якомога більше правильних і здорових звичок, чому такі магазини як раз підуть на користь.

Comments are closed.

Заказать доставку

Авиа доставка Авиа доставка Сборные грузы Сборные грузы Контейнерные перевозки Контейнерные перевозки Авто доставка Авто доставка Выкуп Выкуп Поиск поставщика Поиск поставщика

Обращайтесь к нам

  Последние новости

  Ідея для бізнесу: косметика з Китаю

  Китайська косметика має відмінну рису: натуральні інгредієнти і дешевизна. Саме ...

  Китайська меблі

  Чому так багато закупівель проводиться саме з Китаю? Справа в ...

  Почати бізнес з Китаєм: що краще продавати?

  Китай – це справжній рай для бізнесменів, адже саме тут ...

  Оптика для автомобіля з Китаю

  Підбираючи оптику для автомобіля, власники хочуть отримати не тільки якісний ...

  • 044 353 00 01