X

Оставьте ваш отзыв

Ваша оценка

Цена
Качество
Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

Спортивне харчування з Китаю: особливості бізнесу

sportpit-chinaСеред спортивних товарів, які зазвичай імпортуються з Китаю: різні білкові коктейлі, енергетики, поживні батончики та інше. Звичайно ж, для досягнення успіху в цій справі потрібно якомога частіше оновлювати наявний асортимент. Крім цього, вітаміни і корисні харчові добавки, що продаються в Україні, неодмінно повинні бути сертифіковані і пройти контроль якості, так як від цього безпосередньо залежить стан здоров’я вживає продукцію покупця.

Якщо ви вирішили побудувати власний бізнес на авіадоставка вантажів для спорту з Китаю, вам слід спланувати, де саме буде розташовуватися такий магазинчик. Найкращим варіантом є розташування близько до будь-якого фітнес-центру, або ж всередині нього. Також гарною ідеєю є розвиток такого бізнесу в будівлі, що знаходиться недалеко від магазину тренажерів та іншої спортивної атрибутики.

Для залучення ще більшої кількості відвідувачів в магазин вельми вигідно не тільки розробити правильну рекламу, але і найняти грамотних продавців-консультантів. Потрібно це в більшій мірі навичками в сфері спорту, які вибирають подібні добавки або протеїни вперше.

Мерчендайзинг – половина успіху магазину. Потрібно навчитися правильно розкладати товари за типами і силі дії, щоб і новачкам, і давнім спортсменам було набагато простіше зробити правильний вибір серед усього розмаїття. Для зручності орієнтації клієнтів по магазину можна біля кожного товару повісити анотацію з корисними нюансами.

Для мотивації клієнтів до дотримання здорового способу життя в магазині можна поставити стенд, за скляною кришкою якого будуть розставлені диски з фільмами про правильне харчування і тренуваннях. За допомогою послуги доставки товару додому можна клієнта мотивувати замовляти товар у зручний час. Доставку товару зручно організувати як поштою, так і через кур’єрську службу.

Незайвим буде висновок юридичного договору з тими китайськими постачальниками, які могли б запропонувати гідний відсоток знижки за оптові закупівлі. Щоб не витрачати особистий час на оформлення і доставку вантажів авіа з Китаю, зверніться до представників компанії Топкарго. Ми допоможемо вибрати оптимальний спосіб доставки і привеземо вантаж “під ключ”.

Взявши до уваги той факт, що торгова ніша оптового харчування для спортсменів заповнена, прямо сказати, дуже бідно, можна не боятися появи конкуренції і спокійно розвиватися і йти вперед. Додаткові джерела фінансових вливань на цьому грунті організувати дуже легко, лише тільки налагодивши тісну співпрацю з різними фітнес-центрами, спортивними залами та аналогічними барами.

Ні для кого не секрет, що зараз все більший авторитет стали користуватися натуральні трав’яні чаї і настої. На цьому теж можна зробити своєрідний акцент, спорудивши безпосередньо всередині магазину мініатюрний фіто-бар із завжди свіжими чаями і холодними напоями, які компанія Топкарго дбайливо доставить авіадоставкою Китай-Україна.

Щоб недавно зародився бізнес раптово не “прогорів», потрібно постійно, що називається, в обидва ока стежити за тим, щоб цікавить клієнтуру товар завжди, ну, або майже завжди, був в наявності. Не чекайте, поки розкуплять весь товар. Замовляйте авіадоставку вантажів з Китаю заздалегідь.

Ризик «прогоріти» заснований ще і на те, що аудиторія у даного типу закладів надзвичайно мала. Щоб це змінити, потрібно прищеплювати зростаючої молоді, а також людям середнього віку якомога більше правильних і здорових звичок, чому такі магазини як раз підуть на користь.

Comments are closed.

Последние новости

Ідея для бізнесу: косметика з Китаю

Китайська косметика має відмінну рису: натуральні інгредієнти і дешевизна. Саме ...

Китайська меблі

Чому так багато закупівель проводиться саме з Китаю? Справа в ...

Почати бізнес з Китаєм: що краще продавати?

Китай – це справжній рай для бізнесменів, адже саме тут ...

Оптика для автомобіля з Китаю

Підбираючи оптику для автомобіля, власники хочуть отримати не тільки якісний ...

  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13