X

Оставьте ваш отзыв

Ваша оценка

Цена
Качество
Сроки
 • 044 353 00 01
 • 097 203 19 55
 • 048 738 77 81
 • 093 170 22 13

7 найбільш вражаючих паровозів у світі

Перший локомотив був запущений на початку 19 століття і не втрачає свою актуальність до середини 20-го століття. На даний момент паровоз-механізми виставлені в основному як музейні експонати, і тільки деякі моделі іноді починають йти. Ось список найвідоміших локомотивів, які все ще привертають увагу людей з усього світу.

“Вечірня зірка” або останній локомотив

Це локомотив був останній, який був запущений з складальних ліній для масового використання 18 березня 1960. Незважаючи на те, що він був випущений під час активного розвитку електровозів і локомотивів, продовжував бути популярним на деякий час. В цілому було випущено 250 моделей вечірньої зірки, які курсували на 8 років, а в 1968 були зняті з рейок. На даний момент багато музеїв у Великобританії залишилися представниками цієї моделі.

Відсапуючись диявола, перший локомотив

Саме з цієї моделі почалася історія локомотивів, яка тривала 150 років. Вона була розроблена р. Третяк і запущений в 1801 назад у дні, коли виробництво залізниці було далеко від прибуткового бізнесу. Незважаючи на це, механізм став популярним, тому що дозволило переносити різні вантажі з мінімальним дискомфортом. На даний момент Перша модель не збереглася, вона згоріла в огні в результаті необережного поводження з вогнем, а репліки дизайну представлені в різних музеях, присвячених історії локомотивів і залізниці.

Прокидаються, R.; Стоктон і Дарлінгтон залізничний локомотив No 1, ‘ пересування ‘; Національний Залізничний музей; http://www.artuk.org/artworks/stockton-and-darlington-railway-locomotive-no-1-locomotion-9633

Локомотивів No 1, перший локомотив

Вона була розроблена братів Стівенсон і укіс у 1825. Незважаючи на добре продумані системи, локомотив використовувався тільки протягом трьох років. Приводом для припинення використання був котел, який вибухнув при запуску і викликав смерть водія. В кінці ремонту він не може бути використаний, а ще кілька передових моделей були підготовлені. В даний час на дисплеї в центральному музеї Дарлінгтона і є точною копією музею Беамішів.

Андрій Андрєєв, радянський гігант

Локомотив відомий не тільки за те, що виробляється в СРСР на Ворошиловградського заводі, а й оснащенні сім рухомих осей, замість стандартної п’ятірки. Саме цей показник був прийнятий для жорстких кадрів. Крім того, локомотив розробив до 70 км на годину-досить великий показник для тих часів. Єдиним недоліком була низька маневреність, локомотив майже не міг перетворитися, тому був обмежений у використанні. Проект був зруйнований, всі інженери були репресовані, і були спалені креслення. Локомотив був збережений майже до 60-х років ХХ століття в Ворошиловград, а потім був розрізаний на частини. На даний момент збереглося тільки його фотографії, які можна побачити в музеях залізничної історії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Заказать доставку

Авиа доставка Авиа доставка Сборные грузы Сборные грузы Контейнерные перевозки Контейнерные перевозки Авто доставка Авто доставка Выкуп Выкуп Поиск поставщика Поиск поставщика

Обращайтесь к нам

  Последние новости

  Ідея для бізнесу: косметика з Китаю

  Китайська косметика має відмінну рису: натуральні інгредієнти і дешевизна. Саме ...

  Китайська меблі

  Чому так багато закупівель проводиться саме з Китаю? Справа в ...

  Почати бізнес з Китаєм: що краще продавати?

  Китай – це справжній рай для бізнесменів, адже саме тут ...

  Оптика для автомобіля з Китаю

  Підбираючи оптику для автомобіля, власники хочуть отримати не тільки якісний ...

  • 044 353 00 01